• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Šmouly, ty jsi taky kšíra :grinning: . To je ergonomické nosítko :wink: . Klokanky jsou třeba chicco a tak. To, co mají v každém dětském obchodě a většinu miminke v tom vidíš nosit, nejčastěji obličejem ven :angry: a visí v tom za ony partie :zipper_mouth:

To bude paráda, co, když teď budeš přes den bývat jen s Nelčou :slight_smile:
1. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
ted jsem míšo zblblá....né kšíry to byl vtip...myslíš nosítko, no ale to je jako klokanka ne. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
jj já mám od chicca ale vypadá to úplně stejně ...takže?? je to klokanka :grinning:
1. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
v té moji klokance teda hlavička vidět nejní...to musí ještě povyrůst :wink: :slight_smile:
1. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Achoj holky,

my zase spinkali naprosto krásně, sice než malá usnula, tak bylo trochu křiku, ale to neva, hlavně že spí až do rána. Ne sice pokaždý, ale jsem happy za každou prospanou noc.

smouli já jsem koupila opravdu ergonomické nosítko, na rozdíl od klokanky se v nosítku dbá na správnou polohu nožiček a pak nedochází k deformaci kyčlí.
Pak je oooobr rozdíl v ceně, ve funkcích, variabilitě, nosnosti atd atd.

Jitu v Manduce je přímo novorozenecká vložka jako součást a mám ji v tom. Snad se malé v tom bude líbit.

Jinak díky za pochvalu fotek :wink:

Jo a smouli ta fotka jak tam malá chrní, tak takhle mi usnula u koja, myslela jsem si, že bude chrnět, vypadala hodně mrtvě, tak jsem si šla nachystat vaření a než jsem stačila oloupat cibulku, tak byla zas vzhůru :grinning:
1. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Smouli, klokanka je fakt o něčem jiném než nosítko typu manduca, ergo, beco.
Jak psala Blanka, v klokance dítě visí za rozkrok, kdysi to někdo přirovnal k tom, jako by sis sedla na sedlo kola a dala nohy dolů a tak si hezky visela, nic příjemnýho.
V nosítku má dítě podsazený zadeček a kolínka výš než je zadeček, trochu to připomíná polohu klubíčka. rozhodně se to nedá srovnávat.
1. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Jitu, tak to je trefné přirovnání s tím sedátkem na kolo. Jenom si to představím - au au.
1. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Malýmu právě vadí, že je oblíčejíčkem ke mně, prostě nevidí toho tolik, kolik by chtěl :unamused: Třeba až bude moct být obličejíkem ven, tak se mu šátek zalíbí :grinning:
1. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Heluli, obličejem ven se nesmí nosit. To si rovnou můžeš koupit klokanku :sweat_smile: . Leda potom na záda nebo na bok, možná by víc viděl. A jaký máš šátek?
1. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
I když je úvaz budha, kde se nosí obličejem ven, ale je mi nějak proti srsti. A když ho nosíš na rukách, tak je přece taky obličejem k tobě. Kdyť může tou hlavičkou otáčet ze strany na stranu.
1. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
holky máte pravdu, hezky jste to napsaly.
1. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
Já když jsem dala malou do manducy, tak se taky mohla koukat do stran, je jasný, že nemá takový výhled, jaký asi může vyžadovat, ale snad to postačí takhle :sweat_smile:
Na zádech se může nosit prý tak od roku a tam je výhled větší. Zas si říkám, že jak poroste, tak se bude moct koukat do stran víc než když je tam zatím taková schovaná
1. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
No právě, že obličejík nemůže mít ven, tak se mu tam nelíbí :frowning2: Mám Šanami :wink: No, já když ho dám na ruky, tak má nejraději polohu tygříka, v kolíbce mi vydrží jen malou chviličku...Možná je to i tím, že nemůže mávat ručkama, on s nima hrozně rád mává a vykládá :slight_smile:
1. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Charlie, určitě. A myslím, že kdyby se jí tam vyloženě nelíbilo, tak by vám to dala hnedka najevo :grinning: .

Heluli, tak já na miminko vůbec nenosím. Jenom když jdu ke kočárku a od kočárku. Jinak ne, taky se mu to nelíbí. Ale mamča ho tak umí uspat. Já ho nosím na stojato, což psala Jitka, že není dobré, ale jinak být nechce. Začala jsem i na tygříka a to se mu taky líbí :slight_smile: . Ale ne moc dlouho.
1. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Jitu, prosím tě, plínky máš v kýblu neprodyšně uzavřené? Vlastně i ty, Heli :slight_smile: . Já je dávám zatím do síťky na prádlo (té velké) :sweat_smile: . Vždycky je nechám proschnout na topení a pak je tam šupnu. Ale ve sklepě máme jakejsi mega koš na prádlo děrovanej, tak nevím, když to tam budu házet mokré, to nebude smrdět. Takhle mi nic nesmrdí.
1. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
tak v tom případě mám asi taky nosítko...já se vyfotím a dáte mi vědět...mám to poděděný :wink:
1. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
A ještě, Jitu, když vážeš ten kříž s kapsou, tak suk děláš na zádech, jak je v návodu? Já jsem ho udělala na břichu, abych za sebou neměla takovej cancour, tak nevím, jestli to by na volnost úvazu mohlo mít vliv. Ale asi ne.
1. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
smouli tak šup sem s fotem :grinning:
1. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Tak Štěpánek naštěstí není chovací, vydrží si sám hrát na dece nebo v lehátku, vyžaduje jen pozornost. Takže pořád vykládáme, posloucháme muziku :grinning:
Kdybych ho měla nosit na rukách, tak asi padám na hubu. už se se svýma skoro sedmi kilama i na malou chvilku dost pronese :unamused: Jinak naštěstí usíná sám bez chování...Ještě vyvýšené klubíčko má rád...na stojato ho občas taky vezmu, ale není to dobrý na zádíčka...takže jen opravdu minimálně
1. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
je to tam :wink:
1. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Šmouli, už jsem to zkoukla :wink: . Pěkné fotky. Asi to vypadá na něco ergonomického.
1. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
smouli já si myslím, že to je právě klokanka, není to moc vidět, ale ty nožičky jí visí dolů, kolínka má níž než zadeček a to je špatně. V nosítku by měla kolínka výš než zadeček :unamused:
1. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Mně právě přijde, že je má tak nějak ve stejné úrovni. Ale možná to je tím, že je malinká. Ale je tam napsaná nějaká značka. Co to je za značku? Podle toho to poznáme :grinning:
1. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
blani to je teda hlavolam, co? :grinning:
1. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
chicco- to me teda po.er... :grinning: no moc se ji tam nelíbilo :unamused: :slight_smile: -tak to je asi ta klokanka
1. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
a chicco nedělá nosítka-to je divný
1. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
smouli ne asi, ale je to klokanka :grinning:
1. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
já si myslím, že chicco nic podobnýho jako manduca, ergo, beco nedělá, jen ty klokanky
To je fakt k sehnání jen ve spešl kšeftech zaměřených na nošení dětí, tam naopak neseženeš zas klokanku
1. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
tak jo-věřím vám :wink:

a jinak jaký mají vaši prcci kukadla?? nelča bude mít asi modrý!! radulus má hnědý ale moje hormony byly asi silnější :grinning: to jsme chtěli okatou(hnědé) smůla
1. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
smouli my budem asi hnědookatý :grinning: Teď je má tmavě modrý a občas tam vidím tu hnědou, po manžovi :wink:
1. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.