• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak to je klokanka, to je jasný :wink:

Mareček je má ještě pořád modrý. Však na zabarvení je ještě čas, ne? Někde jsem četla, že se zabarví do půl roku.
1. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
sem myslela že budeme mít děti black and white...jako já a brácha...ten je tmavší a já bílá :grinning:
1. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
Spíš mě zajímá, jak je to s vláskama. Kdy začnou růst nebo se všechny vymění? Mareček má nahoře ještě pořád ty z bříška. Jenom boky má možná vyměněné a ve předu mu to vypadalo a zatím tam nic nemá.
1. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Šmouli, my jsme se ségrou taky black and white :grinning: . Ona hnědooká čenovláska a já modrooká blondýnka. Teda teď už pochaná sláma :grinning:
1. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
jé tam my se ségrou jsme obě pochcaný slámy :grinning:
1. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
My vlásky máme vepředu a zboku vypadaný, ale za to vzadu je má hustý. Co jsou ale nový vlasy a co původní to nevím.

Jak to holky budete mít s plaváním? Budete chodit? A od kdy?
1. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
to je fakt, třeba se ještě změní, ale zatím je má krásně modrý!!
1. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
mě připadá, že ty vlásky nahoře už začíná mít nový :confounded: chmíří ...a postranách má ještě takový nazrzlý a vzadu dole světle hnědý...stejně jak nikola :grinning: ale kde jsou když vypadaly?? :grinning: :grinning:

na plavání bych chtěla chodit...mám to kousek, ale furt to odkládám, musím tam už zajít se optat-teda docela se toho bojím, snad ta voda bude hooooodně teplá
1. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Dobré rááánko :slight_smile:
Tak ten šátek jsem zkoušela jen 2x a malej z toho zrovna v extázy nebyl :confused: tak to asi neklapne :fearful:
Šmouli tak to vypadá že Honzule bude mít taky modrý očka :wink: jsem to říkala už v těhu že je mi jasná že to bude celej táta a budu ráda když si protlačim aspoň oči :grinning: :grinning:
Charlie tak spousta vlásků už mu vypadala :wink: hlavně na spáncích tak teď není pomalu nic :grinning:
1. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
tak nikča už je doma-musí obalit sešity a už ji to zas začne...kiš kiš :grinning: :sunglasses:
1. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
já jsem zvědavá jestli bude mit zas kudrliny jako nikča-to byl andílek-já mám teda svoje vlnitý a radek taty, tak to asi jo :sweat_smile: a na naušničky jdeme tak za 3neděle :dizzy_face:
1. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Charlie, mě přijde, že ty vlásky nahoře jsou takové tvrdší. Ty na bokách jsou taková chmýříčka. Plavat bych chtěla chodit, tak snad se nám to povede. Chodí se od půl roku, takže to vychází na zimu, ale nevím, jestli nezačnu chodit později - po škole.

Šmouli, když jenom obalit, tak to je dobrý. My jsme je linkovali jak mourovatí :grinning:
1. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Tý jo, Mareček má dneska asi celej den pošunutej tím, jak byl vzhůru tak brzo. Už mi spí 2 hodiny. To jsem s ním chtěla jít jak se vzbudí na procházku. Tak to asi neklapne :unamused: . Ale do obchodu jít musím, musím si koupit krokety, ať mám co obědvat :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
blani a co takhle malýho přemístit spícího z postýlky do kočárku?
Vzbudí se ti? Já to tak praktikuju s malou, když potřebuju někam jít. Otázka je, co pak s ním v obchodě, když by křičel hlady, že? To se asi vyplatí počkat až se probudí
1. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Charlie, jo, to by klaplo. Teda jednou jsem to tak udělala. Jenomže předpokládám, že za chvilku bude vstávat na jídlo. Ale já můžu předpokládat a Mareček se vzbudí kdy chce, že :grinning:
1. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
charli kde to bydlíš?? já chci taky žížalu Julii :angry: ..... koukla jsem na fotky a vy bydlíte v domečku s akovou krásnou zahradou jak máš na stole tu bábovku???mnááám a ta kočička je krásná já miluji kočky-to je ně´jaká šlechtěná co!!?? :dizzy_face:
1. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
mám hroznou chut na cííígo- :angry: :angry:
1. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
takovou dobu jsem to vydržela .....asi rupnu :unamused:
1. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
Smouli jojo, domek s pidizahrádkou a dvěma šlechtěnýma čičinama :grinning:

No jo, cígo, tak si dej a nebo vlastně nedej, jak dlouho nekouříš? Přece do toho zas nepadneš :angry:
1. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Já taky miluju kočky. Naši teď mají kotě a je to pěknej pobuch :grinning:
1. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
no nekouřím od začátku těhu...no jo tak nedám.

krásný číči :dizzy_face: my taky chceme domeček, až za 7let :grinning: až splatíme hypošku na byt....no rozmýšlíme jestli chalupu, nebo domeček :unamused:

a to máte bungalov??
1. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
jsem nevzdělanec ale čemu se říká bungalov :sweat_smile: :grinning:
1. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
blani švagrovka přinesla k tchýni kotě - zachránila ho před utopením a to je teda pobuch řádnej. Má chudák zlomenej ocásek, byl celej zablešenej, svrab měl a tak, no mazec. Dneska lítá jak torpédo :grinning:
1. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
já chcííí domeček bungalov se zahrádkou a bazénkem jéééé jááá chcíííí :angry: už to vidím ty kytičky :dizzy_face: a nelince by bylo 7-8 tak to by bylo super, páč kdybych už druhé neměla tak nikče by bylo 17let a to nevím, to by nebylo asi tak veselý pak!

normálně nela chráápe já ji slyším tady v lehátku, to je prdel :grinning:
1. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
no prosímtě :grinning: bungalov to je přízemní jen domeček :wink:
1. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
tak čemu se říká bungalov?
1. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
ach so.

my teda přízemní domek nemáme, je to na patro
1. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Charlie, to je hodná švagrová :slight_smile:

My pořád čekáme na 1 pozemek u nás. Už rok ho má realitka a furt něco vyřizuje a furt jim někdo dělá jakýsi problémy či co. Já chci zimní zahradu :dizzy_face: . Manža bazén - krytej :sweat_smile: . Postavit bysme chtěli, než půjde Mareček do školy, protože to už bude nutné, aby měl svůj pokojíček. A taky bych v té době chtěla už druhé mimi.

Šmouli, my jsme původně chtěli byt a chatu. A pak tady začali prodávat pozemky (drahy jak sviňa a ještě to furt zdržujou :rolling_eyes: ) a manža snil vždycky o domku, tak budeme mít domek. Snad :sweat_smile:
1. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
ahojky, tak dneska jsme zase chrupkaly do 4 a potom do 8 už by to tak mohlo zůstat :grinning: jinak já mám teda klokanku dostala jsem jí od kámošky, ale docela jste mě od toho tady odradily :grinning: no, kdyžtak použijem jen v nouzi největší :wink: tak my jedem na prodlouženej víkend ted a šmouly hádej kam? :grinning:
1. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.