• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
A taky přemýšlím, jestli bungalov nebo na patro. Každý má svá pro a proti. Barák podle mě musí mít schody :grinning: , takže na patro, navíc zabere míň místa než bungalov. Ale zase až budeme staří, tak se nebudeme muset do těch schodů belhat.
1. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
do boule :sweat_smile: :dizzy_face: tak to se sejdeme v mekáči neee????????
1. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
dobry ranko :slight_smile:
sabinka zase spala ukazkove :slight_smile:
jinak charlie, prosim te, hod sem jeste jednou odkazek na to vase nove nositko ju.. :slight_smile:
blani, bavite se o domcich... ja snad asi ani psat nemusim, jak je to tu v praze s cenama.. :frowning2: :frowning2:
1. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
tak my jsme včera byly po dvou letech převést pozemek na nás (koupily jsme ho se známýma dohromady a včera bylo konečně dělení) no martin hned včera stratil kopii smlouvy ve městě :rolling_eyes: tak musíme čekat na katastrální, příští týden budou plánky (bungalovu :grinning: ) no a už snad konečně začnem :pensive:
1. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
blani a za kolik pozemek?? nika mě tu votravuje, chce na pc :unamused:
1. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
blani jj, švagrovka je takovej samaritán, už zachránila i psa, taky ho mají tchánovci :grinning:
smouli jo vlastně, jsem tupka, no tak takovej bungalov je můj sen, mě moc schody nevyhovují.
andrej jdu to zkopčit
1. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
jo šmouly jedem s našima navštívit bráchu konečně ještě jsem tam nebyla od tý doby co tam bydlí, no uvidíme jak na tom budem s časem vyjíždíme v so (4 hod. cesta :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) no a v po zase zpět.
1. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Šmoulo, ten je krásnej. A má krásnou střechu. Jsem se teď zamilovala do černých střech :dizzy_face:

Sun, to se máte. Já se obávám, že u nás zůstane jenom u toho mluvení o tom :rolling_eyes: . Našla jsem 1 krásnej penzion, aji jsem to manžovi ukazovala a je hroznej problém, že nemá bazén :rolling_eyes: . Manža chce bazén, aby mohl chodit plavat. To su fakt ráda. On půjde plavat a já budu s Marečkem zase sama. To si rovnou může zajet na bazén :sweat_smile: :angry: . Jo, a taky sám řekl, že ví, že to pro mě až takovej odpočinek nebude :sweat_smile: . Bych předpokládala, že jo, že mi s Marečkem pomůže, abych si odpočinula. No jo, aby budu muset na víkend k našim :grinning:
1. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
holky vy se máte, že už tak plánujete....a na kolik se zadlužíte-manža říkal, že by to bylo třeba na 20-30let....mno tak pak by museli platit děti :grinning:
1. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Andrej, jo jo :slight_smile:

Šmouli, ani se neptej :sweat_smile: . Kolem 1000,- metr V DĚDINĚ :rolling_eyes: . Takže nás pozemek vyjde něco kolem milionu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Šmouli, ono to tak bývá :confounded: . Jako nemáme na to, aby sme si vzali hypošku na 10 let a platili třeba 20 litrů měsíčně :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
1. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
a kde bydlíš teda charli??????jsi hlucháááááááááááááá :grinning:
1. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Šmouli, není hluchá, jenom slepá :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
charlie ja myslela jako znacku, cenu a tak vis.. ale jen jestli chces.. :wink:
no jo, plany by byly :grinning:
ježkovo voko, ještě že jsme ve vlastním a bez dluhůůůůů, aúúúú to by bolelo, ale takovej barák bungalov taky chciiiii
no když slyším ty ceny tak jsem ráda, že bydlím v takový pr.. :grinning: nás vyšel pozemek hodně dobře 13 kč za metr :sweat_smile: ale za půl míče jsou ve městě taky :confounded: malej usnul jdu založit na plotnu
1. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
a jak to chcete dělat blani?? to fakt teda jako není prdel- no milion to je tady i víc hrůůůza

no my bysme měli pak po všech splátkách co se týká auta, bytu, přestavby už ted dáváme pryč 25tis to je děs....
andreasku ajo, jsem to pochopila že chceš vidět tu fotku. Tak je to Manduca, stojí 2690Kč. Jinak ten odkaz jdu pohledat :wink:
blani a do jakych mist chcete jet?
1. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
1. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
charlie diky moc.. :slight_smile:
je to drahota, ale zase bude kvalitni.. take o nem premyslim..
1. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
:unamused: no my taky snad nikdy nic nezdědíme, máme na to smolíka...nikdo nic nemá :grinning: jen dluhy :grinning:

ale kdo ví co bude za 7let-třeba přijdem i o práci a nebude nic :unamused:
1. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
teda sun- to ti říkám, že se sejít musíme-dyk kdy sem zas pojedeš?? to mi nemůžeš udělat, anebo ke mě domu!! a v kterých místech bydlí?? ulice....
1. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
si pro tebe jako dojdu :angry: :angry:
1. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
smouli :grinning:
1. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
a jak si vysoká...doufám že nejsi čahoun, to bych si musela vzít jehly :grinning: :grinning:
Sun, to jste ale nekupovali stavební parcelu, ne?

Šmouli, tak my máme lišky, tak ty a z toho úvěr a pak taky bysme si půjčili od našich. Možná :sweat_smile: . Ale je to bez úroků :grinning: . Ještě taky máme nějaký peníze. Tak bysme to nějak slátali. A manža chce stavět sám - svépomocí. Ještě že ne s manželčinou pomocí :grinning: . Ne, to mě strašně děsí, já su lenoch, takové věci mě absolutně nebaví, takže to bude pro mě noční můra :unamused:

Andrej, já bych chtěla na Vysočinu, tam jsme ještě nikdy nebyli a prej tam je krásně, ale jela bych i do Jeseníků nebo Beskyd. Do Čech asi ne, s prckem se mi nechce cestovat x hodin.
blani uu.. :grinning:
jinak holky, co mate za nosni odsavacku?? kdyz tak rovnou odkaz ju :wink: :grinning:
no jo jdu už pustit tu nikolu....už se mračí a mám jít prej rači vařit :astonished: :confused: ta je ale drzá Jordan co? tak pic pak dočtu
1. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.