• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
1. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Šmouli, to je drzoň. Nic, ať si za ty řeči uvaří něco sama :grinning: . Tak pa.
1. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
ty jo to je ale drzounka smouli :grinning:

my budem krmit, malá se ozývá
1. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
blani tak to ju, myslela jsem, ze bych ti poslala odkazek na ubytko na sumave.. ale je fakt, ze je to dalka..
tak hodne stigra pri hledani.. :wink: a chcete jet na prodlouzeny vikend?
my jedem asi prvni tyden v rijnu (jeste se uvidi podle skoly) na moravu za rodicema tomase, ted tu byli oni, tak ted pojedem zas my za nima.. pro malou to bude asi neco.. 5 hodin v aute.. ale mame novy auticko, tak snad se ji pojede hezky :slight_smile:
jinak holky, my bydlime v baracku na okraji prahy u tomove babicky, to vite.. nahore v patre a jak jsem vam psala, ze je tu s nama bracha tomase (mel tu jeden pokoj vedle), tak uz to tak neni, je u rodicu v krnove, uz jsme tu dlouho sami :dizzy_face: ale neni jiste, jestli se nevrati.. a my uz si tak zvykli.. pokud by se tak stalo, museli bychom to zacit okamzite resit, uz si to nedovedem predstavit, takhle je to moc fajn.. tri pokoje, koupelka a balkon a zahradka :dizzy_face:
1. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
já ještě nemám :grinning: odsávačku

to zvládneš blani!!!! a od lišky už nikdy nic nechcem!! taky jsme si tenkrát brali na tu rekonstrukci bytu a to bylo!!! vše doložit fakturama, nic nám nesmělo zbýt a hlavně to muselo bát na věci co jsou na pevno!!! třeba světlo ne, koberec ne, ale dveře zas jako jo, přitom jdou vyndat!! no nic, ale vy to máte na barák že?? ten na pevno určitě bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jdu nebo se zblázní!! papa
1. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
šmouly neboj nejsem jsem průměr měřím 169, jo to se mě ptáš moc kde bydlí :grinning: ti říkám, že jsem tam nikdy nebyla on nám sehnal nějakou chatu přes paní z práce, takže mi budem na chatě, vyměníme si čísla a písnem si :wink: ne blani není to stavební parcela, ale plány na sítě už jsou hotový takže teď už jo :dizzy_face:
1. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Andrej, na Šumavě je krásně, ale jeli jsme tam 6 hodin a to s tak malým mimčem fakt ne. Jo, na prodlouženej víkend. Já bych chtěla ještě v září, aby pak nebyla zima, ale to asi nestihnem. Začátek října taky beru, hlavně když někam pojedem :slight_smile:

Šmouli, ono všechno dokládat musíš aji u hypošky.

Sun, tak to jste se šikly k super koupi :wink:
1. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
blani neboj, proc byste nejeli.. a to uz manza ten bazen ani treba nestihne a bude se vam venovat :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
tak jsem kvůli vám spálila cibulku doufám, že jste spokojený :grinning: to né za to si můžu sama mám stát u plotny a ne u pc. jo já jsem právě chtěla taky někam vyrazit celý prázdniny jsme seděly doma tak alespoň takhle, kdyby to bylo na martinovi tak sedíme doma ještě :sweat_smile:
1. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Andrej, on chce bazén v hotelu :wink:

Sun, tak nějak...
1. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Jsme doma. Malej v šátku celou dobu prochrápal, usnul než jsem vylezla před barák :grinning:

Blanko, já ten uzel vážu vpředu. Nejdřív si ho udělám vzadu a když všechno pořádně porovnám, dotáhnu, tak si ho převážu dopředu, klidně bych mohla ještě omotat zase zpátky na zadek, mám dost kus látky :grinning:
1. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
1. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
ahojky holky, jak se máte? my dneska dáváme první brambůrek:slight_smile: je to sranda. moc tu mrkvičku nechtěl, ale nakonec to spapal:slight_smile: zato kaši... na zkoušku jsme mu udělala 30 ml do flašky, takže dost řídkou a měl to v sobě tak za 30 sekund:grinning: co nového? charli máš super nosítko. taky jsme ho chtěla, ale přijde mi to moc peněz a malej je už dost těžkej.
1. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Jitu, dík. Teď jsem ještě mrkla na dvojitý kříž, ale to mám volné látky, že bych se omotala i 3x :sweat_smile:
1. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Jituš, to nosítko je do 20 kil, takže malej na něj těžkej není :wink: A tahle nosítka rozloží váhu děcka rovnoměrně, takže to není tak cítit. Je to prostě jako když si koupíš kvalitní batoh.
1. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
ahojky-tak mi v sobotu dávaly poprvé nutrilon :frowning2: takovej hysterák chudera předvedla z hladu,asi se mi přes den nestačí dělat mlíko-tak uvidíme,dnes zase třeba jen kojíme,tak sem zvědavá jestli jí to bude stačit

jinak byly sme u dr a už máme 4600g a 60cm :sunglasses:

přidala sem fotečky jestli se chcete mrknout :wink: du vás krapet dočíst
1. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
Blani, no proto jsem ani nevázala obyčejný kolíbky, vždy v kříži s kapsou, protože jsem u nich měla moooc zbytkové látky.
1. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
blani aha v hotelu, tak to joo :grinning:
1. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
jitko diky moc za odkazek.. uz jsi ji pouzila? jestli jo, zdala se ti dobra?
1. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Andreasku, používám jí často, skoro každý den.
Lékárnice mi řekla, že je stejná jako ten babyvac jen je levnější, že to není značka.
1. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
ahoj reni :slight_smile:
mala roste jako ze smetany vid :wink:
my jeste zadny prikrm nedavali, ale sabinka se vcera vztekala u kojeni, tak treba na nej taky dojde, ale chtela bych kojit co nejdele, kdyz to pujde.. jdu ti omrknout fotecky :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
jitko ses zlato, diky moc, takze spokojenost vid, tak ja si ji objednam :wink: :slight_smile:
reni, mala hezky pase a taky koukam, ze tu rucicku jednu si dava od tela, nase mala taky :slight_smile:
a jak dlouho vydrzi takhle zvednuta? sabinka chvili a pak se zacne vztekat :sweat_smile:
1. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Reni krásný fotečky :wink:
Andreasku malej se teď taky začíná na bříšku vztekat :confused: až do včerejška to bylo v poho a teď se mu to nějak přestalo líbit či co? :frowning2:
1. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
no vis co, asi jsou uz unaveny po chvili, jak maji tu hlavicku zvednutou..
1. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
Reni, hezké fotky.

Andrej, já jsem ti dávala odkaz na tu naši a taky jsem spokojená.
1. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
tu odsávačku mám taky, je super. stejně si myslím, že je to jeden z nejlepších výmyslů:slight_smile:
1. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
Jituš, vy máte hroznýho macíka :wink: . A to když tak moc přibírá, tak se mají dávat příkrmy tak brzo a nebude tak přibírat?
1. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
to já nevím, ale je fakt, že když jsme mu dala večer trochu kaše, tak mu po tom stačilo míň mlíka. až bude zvyklej jíst, tak budu dávat už nutrilon 2, to taky sytí víc. ale je to hrozný. mě úplně bolí záda:slight_smile: plínky máme už 4 a tak celkově je to srandovní. je o kilo těžší, než jeho sestřenice, která je o půl roku starší:grinning:
1. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
tak malej si tady tak pěkně hráll a povídal si u toho a jak vezmu do ruky kameru tak je po všem :rolling_eyes: stydlivka jedna. no tohu našemu ted rostou faldíky přes noc :slight_smile: hlavně na nohou
1. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
andreasku-malá vydrží pást docela dlouha a až nemůže tak se překulí na záda-ale nevsteká se utoho,myslím,že se jí to líbí :dizzy_face:

tak zatím sme jen dnes kojily ale skusila sem něco odsát a nic,takže myslím,že to bude mít tak akorát
třeba to byl jen planej poplach v tu sobotu stím nutrošem,chtěla bych aspoňty 4 měsíce vydržet jen kojit
1. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.