• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani, tady má jedna holčina pěkně vyfocenýho "tygra"
http://www.modrykonik.cz/_gallery/1293/1293_2522475.jpg?1237208878
1. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jituš, tak to je sakra rozdíl :grinning: . Tak prostě jenom rád papá :slight_smile:

Jsem si spálila smaženej sýr :rolling_eyes:
1. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jé, Jitu, supr fotka. Dík :slight_smile: . Tak ho nosím.

A jak to máš s tím kýblem na plínky, jak jsem se ptala ráno, prosím.
1. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Blani, a co si se ptala? Já si nevšimla.
1. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ti to zkopíruju. Nechce se mi to psát znova

Která pravidla porušuje: | Zruš Jitu, prosím tě, plínky máš v kýblu neprodyšně uzavřené? Vlastně i ty, Heli . Já je dávám zatím do síťky na prádlo (té velké) . Vždycky je nechám proschnout na topení a pak je tam šupnu. Ale ve sklepě máme jakejsi mega koš na prádlo děrovanej, tak nevím, když to tam budu házet mokré, to nebude smrdět. Takhle mi nic nesmrdí.
1. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Aha. No já mám sice tu popelnici, co jde uzavírat úplně, ale momentálně mám to víko obrácené a házím do něj Alexovo hadříky a do koše házím pleny v 90% mokré alespoň částečně, protože malej skoro každou pokadí a já je přetírám žlučákem a to je musím trochu namočit a spláchnout vaječinu. Zatím to nesmrdí, ale já peru skoro každý den.
1. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tak mi nezbyde nic jinýho, než to zkusit. Dík.
1. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
andreašku....radulus sivzal půjčku od KB a tam jsme nic dokládat nemuseli!!!!! Raději od banky než od lišky! Nemohla jsem si koupit ani sedačku,stůl, židli :frowning2:

reni - je krásná a podobná tobě to mi nikdo nevymluví!!!!! ale oni se furt měněj!

teda jituš - to je cvalda :astonished: :wink:
1. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
ani nevím co to vařím...na cibulce nějaký maso a hodím k tomu knedlik :grinning: a je to!!!
1. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
:wink: teda knedlik zvlášt... :wink: prostě pat a mat
1. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
sun - na chatě?? to je super, aby to nebylo u Kosmonos na šmoulově...tam máme taky chajdu :grinning: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
tak to nevím šmouly kde to přesně je, ale určitě ti napíšu až tam dorazíme, to by byla sranda co :grinning: teda dneska je nějakej připalovací den :grinning:
1. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
ted jsem to sun chtela napsat, ze dnes vsechno pripalujete :grinning:
dnes jsou male dva mesice, hodila jsem dve fotecky do albika :wink:
1. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Holky připalovací den??? :grinning: :grinning:
Sun zrovna jsem zjistila že Dadous je těhu :wink: :slight_smile: :slight_smile: to je supeeer
Andreasku jééé tak to moooc gratulujeme ke dvouměsíčinam :wink: :slight_smile: Honzule má dnes přesně 10 týdnů :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
1. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Já zatím uvařila, nepřipálila jsem nic :grinning:

Všechny máte krásné dětičky, tedy vlastně MÁME :grinning: Pravidelně vám projíždím albíčka, akorát možná pokaždý nekomentuju. :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Andreasku, neříká Ti občas někdo něco na psí fotky? Mně se semtam stane, že někdo pronese, že je to hrozný, ten pes u malého miminka apod. :angry:
1. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
jé kačí tak to je super zpráva vyřid ode mně gratulaci a budu držet palce, aby všechno dobře dopadlo :dizzy_face: :dizzy_face: takk jsem malýho nakrmila a oblekla on nás pozvracel no tak jsem ho zase převlíkla a on se pokadil :grinning: to mu budu muset na ten víkend sebou zabalit celej kufr jestli takhle bude řádit i na chatě :slight_smile:
1. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
míšo podle mně to hrozný nejní, ale já bych měla jen strach...znáš mě :grinning:
1. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
a já malý dala ted taky najíst a jedla už po 2hodkách...no když brečela??a nepoblinkala se tak to strávila dobře :wink:

a oběd se mi povedl, vlastně to chutnalo jako roštěná!!
1. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
jitko rika a prdim na ne :angry: vsichni jsou chytry jak radia a chtela bych to videt u nich doma :grinning:
1. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
1. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
smouli no co no :grinning:
vis jak je super, kdyz vidim, ze bellinka zmerci sabinku, ocucha si ji a pak se k ni schouli do klubicka? no mam chut vytahnout fotak :grinning:
1. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
a nežárlí???
1. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
a neříkáš jí taky jako moje babička....fuj to je!!???? :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
ani nezarli.. ne nerikam :grinning: oblizovat oblicej ale nesmi..
1. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahojky holky,Andy Sabince blahopřeji k jejim dvouměsičním narozeninká,moc pěkné fotečky máte a máte stejnou hrací hrazdičku jako my :wink:
reni taky moc pěkné fotečky,Karolínka je šikulka jak krásně pase :wink:
my jsme byli dopo venku,taky jsme s Vojtíkem trošku uklízeli,on mě spíše dirigoval z postele,a teďka spinká.
1. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Andreasku, no já na ně taky prdím, ale říkala jsem si, jestli to musí posouchat i někdo jinej :grinning:
1. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
Tak jsme doma z venku :slight_smile:

Andrej, krásná fotka, jak jste na ní všechny 3 :slight_smile:

Jitu, krásné fotky :slight_smile:
1. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
tak my už jsme taky doma, dneska jsme byly venku jen chvilku žádná teta na nás neměla čas :sweat_smile: a na dlouhý procházky je tam dost vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně, že víkend zase proprší. holky všechny máte moc krásný fotečky :dizzy_face: jo andrejko h. chtěla jsem se zeptat jak to dopadlo nakonec s tím kojením?
1. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.