• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak my za chvilku frčíme zase ven,tatínek s enám vrátil z práce
Sun no s tím kojením,zatím to nevzdávám,ale spějeme ke konci.Ale aspoň toho mého mlíka má trošku,ale přikrmujeme,Fungujeme jen na jendom prsu,ale to už taky nechce tak něco odstříkávám,ale moc toho není.Takže tak nějak fungujeme.Hlavně ať je Vojtíšek spokojený,ať už na UM nebo MM
1. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
Sun Filípek si superně drží lahvičku,my máte taky fotečky jak si Vojtík sám drží flašku,a jakse u toho tváří důležitě :grinning:
1. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
andrejko diky k blahoprani :grinning:
blani, no ta se povedla, nestava se casto, ze by bellca i sabca takhle pekne vydrzely :slight_smile:
jitu, no jestli si nekdo jeste "rejpne" co se mimca a pejska tyce, hned ho sjedu na tri doby :grinning:
1. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
jo jsou to kluci šikovný :grinning: s tím kojením je to přesně jak píšeš, hlavně, že je spokojený mimčo, jsem zvědavá do kdy to dotáhnem my :sweat_smile:
1. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
sun no to ja taky.. dneska ale sabca uz basti zasejc hezky.. no i tak uz kojim dva mesice, tak aspon tak :slight_smile:
1. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
jo jo přesně tak, zdá se mi, že ten tlak na to kojení je až přehnanej pak má plno maminek jen výčitky svědomí, když se nedaří.
1. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
asi tak, vzdyt hlavne ze jsou oba (mimco i maminka) spokojeni.. driv se to tak neresilo, mamka mi rikala, ze jsem asi od sesti tydnu byla na sunaru, no a? :grinning: ja jsem rada, ze kojim, mlika mam az dost, tak co bych nekojila, ale kdyby neco, tak se koupi nutrilon a basta.. az mi zacne skola, bylo by to jednodussi, ale kdyz to kojo jde, tak budu odstrikavat a krmit bude tomas..
1. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
andrej, ted koukam, ty mas 6003 prispevku a ja 6004 :wink: :grinning:
1. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
Jsem si chtěla udělat topinky na večeřu a chleba je plesnivej a to je od soboty :rolling_eyes: . Tak nevím, co budu večeřet :unamused:
1. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
aha tak pardon, ja se blbe koukla, to bylo 6044 :sweat_smile:
1. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
jee blani, kdybys byla bliz, zakrojila bych ti vajickovou tlacu :grinning:
jis uz normalne syry typu hermelin, niva apod.? ja si ted dala hermelin s rohlikem :confused:
1. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
Venku je fakt vedro.
Alex se teď válí rozbalenej na přebalováku, sice má na sobě hozenouplenku, ale tu sundá razdva. Dopo počůral psici hlavu :grinning:

Andrej, já jím normálně všechny sýry.
1. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
Andrej, dík za nabídku :slight_smile: . Taky ju budu muset udělat. Už jsem si koupila želatinu :grinning: . Já jsem sýry takového typu nikdy nejedla, takže nejím :grinning:

Jitu, chudá psice :grinning:
1. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
No já jí říkala, že tam nemá ležet :grinning:
1. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
:grinning:

U nás je taky vedro, ale hodně fouká. Když jsme seděli ve stínu, tak byl malej úplně s :grinning: tudenej a to byl v overálku.
1. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
Ten smajlík do toho studenej samozřejmě nepatří :zipper_mouth:
1. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
jitko, koukam, ze mate s psici doma taky veselo :grinning:
s temi syry uz jsi mi to vlastne psala vid.. ja hlava dubova :grinning:
1. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
holky, jak casto prosim vas davate ty kapicky sab simplex?
ja jen ze v pribal. letaku je tri dny a pak kdyz tak konzultovat s lekarem.. ja je davam tak narazove.. :sweat_smile:
1. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
my je dáváme pořád :sweat_smile: když malej řve tak mu nakapeme na dudlík a je klid. sestra v porodnici mu kapala rovnou do pusy :astonished: a říkala, že se tím nedá předávkovat, že to jen tím tělem projde, tak jí věřím, ale asi je už na nich chudák závislej :grinning: a my taky.
1. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
Andreasku, já je dávám každej večer před spaním.
První lahvičku jsem dávala při každém kojení a tu druhou už jen takhle.
Ptala jsem se pediatričky a ta mi řekla, že je to neškodné, že můžu dávat každé kojení, dokud budou problémy, že se ty látky nevstřebávají do těla.
1. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
Tak u nás je taky na padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: snažila jsem se venku udrncat prcka,ale bez úspěchu :confused: asi nemůže zabrat tím hicem
1. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
já taky kapu na dudu!!!! to je dobrá věc :wink: malá řve, chci aby ješte vydržela, ale sotva se drží.... tak půjdu udělat papu páč mi saje ruku :grinning:
1. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
taky jsem byla venku a usla na 10min :unamused:
1. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
já dávala taky do každého jídla, ted už jen někdy...před spaním určo.
1. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
tak nela je tuhoš, ani nedopila, vypila tak 60tku :unamused:
1. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
sun, to jsi me uklidnila.. jelikoz mi prijde, ze je sabinka po tech kapickach mnohem klidnejsi a tak ji je ted davam casteji, taky je ma rada v kombinaci s dudanem :slight_smile:
jitko, taky diky.. tak to ju, ja mam porad prvni kapicku a nikdy ani tech 15 kapicek nenakapu, spis tak kolem deseti, na tom dudanovi ji to chutna a uplne saje :grinning:
i tobe smouli diky za nazor :wink:
no teda tady je taky silene.. a pred chvili mi volal tomas, jdou s praci na steak, takze z vecerni prochajdy nic nebude :angry: a rika mi pry.. uplne se citim provinile, ze nebudu koupat :grinning:
1. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
jé andry vy chodíte ještě večer na prochajdu?? a v kolik ti chodí malí hajat?? spinká ti pořád celou noc?? mě se nelča ještě jednou vždycky vzbudí :wink:
1. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
smouli, nechodime kazdy den vecer, ale casto :slight_smile:
sabinka spinka celou noc v kuse, nekdy s jednou prestavkou :slight_smile:
1. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
já se z tý naší malý asi zcvoknu, ne a ne spát, tak jsem ji nechala řvát v postýlce. Nepomáhá nic, žádný hlazení, uklidňování, dudlík, plácání po zadečku, když ji přiložím k prsu, tak si pocucne a pak nic, jen si dudlá a u toho si chrupe, no tak to je asi o ničem, co? Bože můj :confused:
1. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
charlie ja ti nevim.. tak at mala brzy usne.. poradila bych ti, ale nevim co, kdyz pises, co vsechno zkousis a nic nezabira.. nam zabere vzdycky chovani normalne v klubicku..
tak hodne stesti pri uspavani.. dobrou noc..
1. zář 2009 ve 23:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.