• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj všem.

Charlie, tak měla malá včera svůj den, bylo vedro, tak to mohlo být k tomu. Alex jednou takhle ječel a měl žízeň, spravila to voda, vypil dvacítku a byl klid (prso mu častěji než za dvě hoďky nedávám, pak ho bolí břicho a řve dál). Někdy nám pomůže dát na bříško, někdy svlíknout a nechat svlečenýho na přebalováku, většinou ze sebe nakonec vytlačí bobana nebo aspoň prďana. A jinak jsem ho jednou uklidnila ve sprše. To bylo ale přes den, bylo vedro, byl zpruzelej a nemohl zabrat, tak jsem se svlíkla a vlezla s ním pod sprchu a pomohlo to.
Ale je to prostě cestou pokusů a omylů, ono ti prcci neřeknou a neřeknou, poč ječí. :angry:
2. zář 2009 v 06:13  • Odpověz
ahoj....tak jsem ráda že malé se v postýlce líbí a spí v ní...je to vážně pohoda se vyspat.
Usnula v těch 19h-3-7.....tak dobrý!! Možná kdyby chodila kolem 22h tak by spala do rába,kdo ví. Přála bych to všem, ale mě taky blbla do 2měsíců...pak se to urovnalo!
u mě dycky zabere lehátko....pak ji přenesu a už se nevzbudí....dříve se vždycky vzbudila jak jsem ji tam dala a ted už ne.
charli to se urovná, člověk je pak tak unavenej, že si nic jinýho nepřeje vid :wink:
2. zář 2009 v 07:29  • Odpověz
Dobré ráno, holky :slight_smile:

Když se vrací zboží do 14 dnů, tak musí být nepoužité, že? Já bych asi vrátila tu odsávačku :pensive: . Nevím, v čem to je, jestli v ní nebo ve mně, ale jako odsávání mi přijde hrůza :unamused: . V noci jsem odsála 50ml za 15 minut a bolely mě z toho bradavky jak hrom. A vůbec na té odsávačce nemůžu mít tu masážní vložku (kvůli které jsem ju vlastně chtěla), protože to pak neodsaju skoro nic. Jako nedovedu si představit odsávat prso do vyprázdnění, to bych u toho strávila aspoň hodinu :rolling_eyes:
2. zář 2009 v 07:29  • Odpověz
Charlie, tak to musela být hrůza. Úplně vidím, jak ses musela cítit bezmocně a možná až naštvaně, že děláš, co můžeš, už nic tě nenapadá a stejně to nefunguje :frowning2:
2. zář 2009 v 07:30  • Odpověz
no blani myslím, že peníze by ti asi nevrátili, možná vyměnit za jinou a doplatit, ale jsou i ochotnější prodavačky....já bych ti prachy vrátila....hele zkus to zato nic nedáš!!

no a ještě jsem chtěla napsat že se malé líbí když ji sprchuju a rovnou ji sprchuju dlouho i bříško, má to jako masáž, třeba se ji po tom také dobře spí :wink: nevím!!Od té doby co to dělám, mě přijde že spí klidně.
2. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
ted zas usla, jdu si udělat kafíííko...to bude tak na půl hodky :grinning:
2. zář 2009 v 07:35  • Odpověz
blani asi by musela být nějak rozbitá aby ti to vrátili.....no fakt nevím
2. zář 2009 v 07:36  • Odpověz
ale na druhou stranu...když to pořádně vyčistíš, tak nemusiš říkat že jsi ji použila, že jsi třeba dostala jako dárek jinou a nevěděla jsi to....tak že tamtu vracíš...!!! Já dělala prodavačku a vraceli nám zboží-myslím do 14dnu že jsme jim vrátili prachy, ale neradi :grinning:
2. zář 2009 v 07:40  • Odpověz
ty jo kaféééééé :astonished: :wink:
2. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
Tak to mi je jasný, že by to vrátili neradi. Navíc jsem ji platila poukázkou, tak nevím, jak by to vyřešili :sweat_smile:
2. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Charlie tak jak kočko? kdy malá zabrala?? :confused:
Blani zkus se zeptat na to vrácení :wink:za to nic nedáš :slight_smile:
Šmoulo jé taky jsem prodavačka :grinning:
Honzule včera nespal celej den a večer měl až nateklá očka :frowning2: a byl mrzutej,ale pak v 8 si párkrát loknul a byl tuhej :wink: a vydržel až do 3 :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Kači, tak to ti spal dlouho :wink:
2. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré ránko,

tak malá zabrala tuším až kolem půl 12, pořád šermovala ručkama, přitom ji padaly očka. Bylo to na ní vidět. Já už byla dost utahaná, tak uspával manžel, pak ani nevím, kdy ve finále usla, protože mě ten její pláč už ani nerušil. Zalomila jsem to dřív jak malá :grinning: Ale ráno manža říkal, že ji chvilku měl u sebe a pak ji položil a ona se zklidnila a usla.

Blani takže s odsávačkou nejsi spokojená?

Já právě nad koupí odsávačky uvažuju, protože včera asi venku muselo nachladnout prso, strašná bolest, navíc se mi nalilo mlíkem a to bylo ještě horší, v noci mě to budilo, tak jsem přemýšlela, jestli vzbudit malou aby mi mlíčko vycucla a nebo to vydržet a riskovat zánět, či co. Tak mě napadlo, že bych odsávačku v takových případech mohla využít. Ale nevím. Jak to máte vy?
Pak jsem si taky říkala, že když bych chtěla jít třeba cvičit nebo ke kadeřnici, tak pro jistotu bych hlídajícímu odstříkala mlíčko.....
2. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
dobre ranko holky :slight_smile:
blani, v zadnem pripade nechci podcenovat tve schopnosti, to chran buh, ale prijde mi divne, ze ti to s tou odsavajdou trva tak dlouho a neni ti to extra prijemne.. co takhle vim, tak neznam holcinu, ktere by nevyhovovala.. ale tak je jasne, ze nemusi vyhovovat vsem, ale spis si rikam, jestli to tam nekde nemas spatne nasazene nebo tak neco.. :fearful:
2. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
charli máš hodnýho manžu....sis aspon dáchla :wink:

blani tak to zkusíš??? třeba to projde :slight_smile:

ahoj kačí - jj prodávala jsem asi 4roky ale sportovní obuv a oděv :wink:
2. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
ahojky charlie, tak jeste ze ti manza pomohl, vid? :slight_smile:
no s tou odsavackou.. ja jsem moc rada, ze ji mam.. v noci jsem zrovna dneska odsavala, prsa jako sutrale a malou jsem nechtela budit..
2. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
já si koupila po příjezdu z porodky taky odsávačku aby se mi tvořilo mlíko, když malá neumněla moc sát, ale přes půl hodky jsem mordovala obě koziny a šup jen 20-30tka-divný....nejsem dojná prostě!! někdo má někdo ne, tak to je!
2. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
já nad tím uvažuju spíš z toho důvodu abych mohla v klidu třeba ke kadeřnici a tak.
2. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Charlie, nejsem, ale jsem asi výjimka :sweat_smile: . To je hodnej manža, že ti tak pomohl :slight_smile:

Andrej, právě že tam mám všechno nasazené dobře :frowning2:

Šmouli, ale já mám a nejde to ven. Ručně to bylo lepší.
2. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Šmouli, a co jim jako mám říct, že mi nevyhovuje nebo že na mě doma už čekala jiná? To mi asi nesežerou :grinning: . A pak taky ta krabice byla ještě v takovém jakoby celofánu nebo igelitu nebo čem to a ten už samozřejmě nemám. A když mi řeknou jenom výměnu za jinou, tak nevím, když od nich jinou nechci.
2. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Blani jj spal dlouho páč byl úpně zmordovanej a nevyspanej :wink: pak papal v 6 a od té doby pořád spinká :slight_smile: zkrátka dohání včerejší den :grinning:
Charlie tak to byla asi taky zmordovaní z toho hicu :confounded: tak to je dobře že se manža postaral :wink: ty ses vyspala
Šmouli jj sportovní obuv a hadry jsem taky prodávala :wink: :grinning: ale jen rok,předtím 5 let drogerka a jako první 2 roky v hypernově :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak odsávačku mi koupila tchyně a je to ta úplně obyčejná skleněná a popravdě žádnej zázrak,mlíko vycucnu jen když už je koza tak nalitá že mlíko teče samo :rolling_eyes: ale naštěstí ji používam jen opravdu minimálně :wink:
Andreasku jj taky ji používam jen v noci :wink: :grinning:
2. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Blani a co ji třeba prodat taky v bazárku :wink: třeba by někdo měl zájem :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Takže je nějaká opravdu dobrá odsávačka co vysaje i nenalitý prso? Uvažuju nad tou manuální, elektrická je zbytečná
2. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Kači, já právě zvažuju, jestli to prodat a koupit jinou nebo to zkusit vrátit. Ale jak se znám, tak to spíš asi prodám, protože bych se s prodavačkama neuměla hádat a ani jim lhát.
2. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Charlie, to nevím, asi ti musí sednout. Ale na tu aventku je všeobecně chvála. Nechceš? Odsávala jsem asi 3x, pokaždé pečlivě vyvařená :slight_smile: .
2. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj děvčata..tak malá dnes spala úplně ukázkově,usla ve 21h a probudila se až ve 4h a pak až v 8h ráno,celou dobu jsme jí měla v postýlce takže jsme se fakt krásně vyspala..
Blani s tou odsávačkou je to divný,já ted odsávám fakt skoro denně,hlavně na noc,protože Sofča večer pije pouze v levého prsu a fakt úplně super,nikdy mi to nebolelo a 120ml mám odstříkáno do 10 minut..ráda bych tě poradila,ale fakt nevim kde je u tebe chyba..
2. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Někde mám aji doklad. Snad :sweat_smile: . Kupovala jsem ji v pátek.
2. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
blani a co když je ta odsávajda vadná?

Hani a jakou máš? Hodíš mi pls odkaz?
2. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Hani, děkuji :slight_smile: . Někde asi u mě udělali soudruzi z NDR chybu :sweat_smile: . V porodce jsem jednou odsávala pístovou medelou a to jelo jak blázen :sweat_smile: . Ale možná to bylo tím prvotním nalitím prsou, nevím. Takhle bych na ty 2 dny jednou za 14 dní co budu ve škole skoro nic nenasbírala :unamused:
Charlie, nemyslím, že je vadná. Tlak v ní je krásnej, tahá pěkně.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.