• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Dobre ranko, damy.
Doufam, ze nevadi, ze sem vzdycky chodim jen na skok...
Mala prave spi (tak na pul oka), pocitam, ze se do pul hodiny vzbudi a bude mit hlad. Usnula mi u prsu pri rannim kojeni, pak jsme si hraly, a tak to ted ma nejaky prehozeny.
Vcera bylo krmeni zase 18-21-2-6. Normalne ji po vecernim uspani nebudim, ale zkusila jsem ji prilozit v tech 21, kdyz jsem sla spat (ona se ani neprobudila, jen se prisala.. holka sikovna) Myslela jsem si, ze kdyz ji pridam jedno extra krmeni pred pulnoci, tak vydrzi dyl, ale ona se proste vzbudi ve 2, at dostane extra nebo ne. Zvlastni..??

Charlie, to je mi lito, ze ti malicka takhle plakala. Ja taky vzdycky silim, kdyz place a nevim uz, co s ni. To je hrozna bezmoc. Tak strasne ji chces pomoct a ona si neda rict. To znam.
Docela mne, Jitko, rozesmalo, jaky tezky zivot vase psice ma. Furt na ni nekdo cura. To nas psik se vcera pokousel potaji ukrast male hracku, ale vcas jsem zasahla.
2. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
janneke však to neva, kdy sem zavítáš, ne? :wink:
jojo s malou bylo včera tóčo. Fakt že jo.

Já vám holky s tou odsávačkou fakt nevím... Jakou a jak se vlastně to mlíko uchovává...
2. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
hm blani....já nevím jak s tou odsávačkou teda...já myslela že ji máš normoš z krámu

a s mlíčkem nevím, já nekojím :sweat_smile: ale to vím že kojíš neboj a že máš mlíčko, to já psala jen o sobě. Jen mi je divný že to nejde ven a a malej ti normálně přibírá, tak to je hlavní.

mě řekla dr že když neodsávám aspon 50tku tak tam toho moc nemám....a malá mi nepřibírala ani jen po kojení, tobě malej aspon přibírá. :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
a ručně tě to bolí???
2. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Blani tak jsem právě odsála svůj pravý prs,malá mi z něho pila naposledy ráno ve 4h takže už jsme ho měla nalitej a za 6 minut jsme odtříkala 125ml úplně bez bolesti..to neni možný že neodsaješ nic,naopak s tou masážní vložkou se to odsává úplně samo a je to příjemný..bud to máš špatně sestavený,nebo je dosávačka rozbitá..to jinak neni možný...
Charlí mám Avent Isis jako má Blanka a jsem s ní max.spokojená,má jí i Andreasek a taky je spokojená..
2. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
Charlí mě už Sofča večer taky takhle vyváděla,to je fakt hrozný,člověk už neví jak takovýmu drobečkovi pomoc,já minule už začla brečet taky,sice jsme jí nepomohla,ale mě se ulevilo :grinning:
2. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
blani ja ti nevim, to je fakt zvlastni.. vzpominam si, ze kdyz jsem prvne chtela odsat, nejak to nefachcilo, nic pomalu neteklo, pak to tam tomas nejak zamontoval a uz to jezdi jak po masle :grinning: zkus na to jeste juknout..
a je mi divny, ze ti nevyhovuje ten masazni nastavec.. ten mi je prijeny..
no jak pise hanka.. taky s ni nemam zadny problem..
2. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Hani a co děláš s mlíkem co odsaješ?
To dáš do lednice a pak to dáš malé z flašky? Jak se to pak ohřívá? Jen ve vodní lázni, že?
2. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
2. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
Holky, musíme k dr. a malej začíná plakat. Pak si dočtu, co jste psaly a zareaguju :wink:
2. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
jj, je :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
andrej takže je manuální a k tomu jakýsi lahvičky, cena taky souhlasí, jo?
Když to mlíčko odsaješ, tak to dáváš malé z flašky?
2. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
charlie, ja zatim odsavam jen kvuli plnosti prsou, malou normalne kojim.. ale budu ji vyuzivat az budu ve skole vis.. cena souhlasi, lahvicky jsou dve, je manualni.. ja ji za tuhle cenu mela i s postovnym teda..
2. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
Charlí já to mlíko zatim vylévám,ale dvě skleničky mám už zamražené v mrazáku,v takových těch kelímcích od Aventu..jinak mám tu ohřívačku na láhve,takovou obyč.takže když jí jednou petr krmil s flašky,tak jí to v tom ohřál a bylo to..v lednici to mlíko můžeš mít pouze 24h,v mrazáku 3.měsíce..
2. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
já malou kojím taky v pohodě, akorát ráno mám prsa nalitý moc, ale to mě malá zas v klídku vycucne. Mě jde jen o to, když si chci jet něco vyřídit a bude hlídat třebas manža nebo někdo, tak aby měl jistotu, že když malá bude ječet, tak že ji nakrmí. Já ale vůbec nevím, kolik toho ten prcek by měl spapat a taky jestli si tou odsávajdou nebudu nějak narušovat produkci mléka...
Mám holt dilema, co s tím...
Ale zas na druhou stranu, když ji budu používat jen občas pro nějaký zařizování, tak to snad vadit ničemu nebude.
2. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
hani a ty toho mlíka máš tolik?
2. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Já jí koupila od známý co jí používala pouze 2.měsíce a prodala mi jí za 1000kč,ale byla to celá ta sada..počkejte najdu to na netu..ale má k ní i tři flaštičky od Aventu a sběrače mlíka..
http://www.zdravotnipotreby.cz/vyberte-darek/pro-zenu/avent-isis-odsavacka-materskeho-mleka-via-system/
2. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Charlí mlíka mám dost,což je dobře,akorát že mi malá občas odmítá to pravé prso,tak to musím odsávat..
2. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
ahojky, tak já mám taky aventku (půjčenou od kamarádky) a v pohodě, někdy to trvá dýl, třeba navečer, když už mám ty prsa prázdnější, ale v pohodě. blani ze začátku asi tak první týden mě to taky bolelo, ale nějak jsem si zvykla a ted úplně bez bolesti.
2. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
ahoj-tak já už mám ty prsa zase nalitý-.takže nutrilon proběhl jen jednou v tu neděěli od té doby kojíme-naštěstí :dizzy_face:

malá taky usnula tak sem si umyla hlavu a asi si kní půjdu chvíli dáchnout

já mám od kámošky pučenou odsávačku značky Medela-tu pumpičku a je super
2. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Včera jsem objednala Sofince zimní fusak
http://www.babylife.cz/kombinovane/emitex-combi-3v1-zimni-pytel-2009-2010-akce ten černo-růžový :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Reni tak to je fajn,že už zas kojíš.. :slight_smile:
Sofinka usla,tak si jdu taky umýt vlasy a udělat ze sebe krasavici,odpol.jedeme ukázat malou ke mně do práce a pak ještě do jedné firmy pro kterou jezdí Petr..tak jí musím taky vyfešákovat,aby se líbila :slight_smile:
2. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
hani ja ten cerno-ruzovej nevidim, asi jsem slepejs :grinning:
2. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Hani-naštěstí jo,ale už sem se fakt lekla,že jí to mlíko nastačí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak pěkně Sofinku načančej ať je kočka :wink:

já se snažím taky dycky Karolí pěkně načančat když dem ven,dokud nejsme moc zakrytí ať de vidět jaký má krásný oblečky,až budem zalezlý ve fusaku tak to bude jedno-já budu mít asi od tchýně toho starýho beránka-fusak ale ještě sem ho neviděla :sweat_smile:
2. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
andreasku-já ho vidím-seš fakt slepejš :grinning:
2. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
reni, jukni ke mne do albika, co budu mit za fusak :grinning: uz jsi ale nejspis videla :wink:
2. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Andreasku je v druhé řadě úplně na pravo,ona ta růžová neni moc výrazná..
Tak sofča už se probudila,spala asi 20 minut,takže jsem si nestihla ani prdnout..hmmm tak to nevim jak to udělám...
2. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak my sjme měli úplně ukázkovou noc,Vojtík papal v sedm,v devět usnul a už s emi nevzbudil,až ráno v šest.Takže jsem se nádherně vyspala,pak jsme usli v sedm a vstávali v devět,teď řádí v lehátku,živě diskutuje se zvířátky :grinning:
Holky když jsou vám prcci vzhůru přes den,věnujete se jim pořád?
2. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
ahojky andrej :slight_smile:
jak to myslis s tim venovanim se?
2. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
hani, uz ho vidim, je to uplne slabounce ruzova, ale ve skutecnosti muze byt vyraznejsi :wink:
2. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.