• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Hani pěknej fusak :wink: mě ho asi ušije mamka :wink: už se na to celá třese :grinning:
Andreasku taky ho vidím :wink: :grinning:
Reni tak to je super že ses rozkojila :wink:
Andrejko pořád ne někdy ho nechávám ať si odpočne a nebo ať se zabaví sám :wink: teď si povídá se zvířátky na kolotoči a hrozí jim pěstičkou :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
no jestli když jsou vzhůru jste pořád s nimi,jako že si hrajete a tak nebo ho dáte do lehátka a děláte sis voje věci
2. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
andrej to je jak kdy.. ze zacatku byla mala hodne v postylce, ale ted jak uz brouka, cestuje v postylce, pase konicky, tak se snazim ji venovat.. ale davam ji i do lehatka a delam si svoje nebo pod hrazdicku, to je jak kdy.. :wink:
kaci :grinning:
2. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Tak špunt zase dadááá,ale teda s pomocí dudliny :wink: :slight_smile:
2. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
andrej jak kdy, většinou se snažím stíhat oboje, že něco udělám a pak jdu za ním, on stejně dlouho nevydrží sám a chce společnost, reni tak to je fajn, že už je kojo v pohodě, já jsem ze začátku dávala asi čtrnáct dní na večer příkrm a ted už jsme tři týdny bez příkrmu :wink: jsem si spálila prsty v troubě :angry: a začíná to pěkně pálit :rolling_eyes:
2. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
kaci to mas jedno, sabinka nekdy taky usina s dudanem, ale ve spanku ho pak stejne vyplivne..
moje sestrenka pry usinala se trema.. v pusine a pak v kazde ruce mela jeden :grinning:
2. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
Já si sní většinou hraji hned po prubuzení a napapání když už mi to neba,nebo potřebuji jít něco dělat,tak jí šoupnu na hrací deku,kde se sama zabaví,nebo jí dám do lehátka, nebo koše,tam taky chvilku vydrží,pustím jí kolotoč a je klid...ale je fakt že ted už tu moji společnost vyžaduje čím dál častěji.. :slight_smile:
Sun včera si spálila cibuli dneska zas prst holka jde to s tebou z kopce :grinning:
2. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
sun, co spalis zitra? :grinning: :wink:
2. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
smůla se mi lepí na paty :rolling_eyes: zítra už snad bude líp :slight_smile: a nebo radši nebudu vařit :grinning: tak jsem koukala na počasí o víkendu a pěkně mizerný no to je jak naschvál že? :angry:
2. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Sun to mi povídej..my v pátek jedem do Sušice na pout a má být takhle hnusně :angry:
2. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
Tak jsme zpět. Mareček ještě dospává, tak obědvám. Vážíme 3720g :slight_smile: . Jdu dočíst.
2. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
hani jak sofinka zvládá spaní jinde? jsem zvědavá jak na tom bude filip, aby neprořval celou noc některý děti jsou prý na to háklý. :confounded:
2. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Šmouli, mám ji z krámu, ale koupenou na poukázku. Ručně mě to nebolí, krom toho palce potom :grinning: , ale to se nedá chytat, protože to stříká všude. Leda že bych vysterilizovala nějakej lavór a stříkala to do něho :grinning:

Hani, jako ne že bych neodsála vůbec nic, ale těch 50ml mi dalo celkem zabrat. Jako za 6 minut dát 100ml se mimůže jenom zdát :sweat_smile:
Mně přijde, že na ní není co špatně sestavit. Jenom je potřeba dát pozor na ten masážní nástavec, aby to tam nezatíkalo.
2. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
tak já blani taky nemám 100 za šest minut, odstříkávám z obou prsou a trvá mi to tak čtvrt hodiny(160) když to dobře jde. tak malej už se zase unavil a zalomil to. poslední dobou všechno co mu dám do ruky okamžitě láduje do pusy :grinning:
2. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Sun, já myslím, že bys to už asi poznala, kdyby byl na to háklivý. Myslím, že Mareček by s tím měl problém, protože když jsme kolem té šesté sedmé někde jinde než doma (na návštěvě, u tchánovců,...), tak nemůže zabrat a pořád plače a plače.
2. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ale i tak toho máš dost. Já jsem se fakt mordovala s těma 50ml čtvrt hodiny. Ještě bych aji potřebovala odsát, ale už jsem nechtěla ve 4 v noci sedět na záchodě a odsávat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
no jen mám strach on je ted tak pěkně naučenej v osm lehnout a spát až do čtyř, aby si to nějak nepřeházel :grinning: to by mě fakt nas.. :angry: a už houkají sirény tak co fungujou u vás? :slight_smile:
2. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Sun, to se ti nedivím, že změna režimu by se ti moc nelíbila :grinning: .

Jsem přemýšlela jaký sirény. Ne ne, u nás na vesnici nehoukají. Ještě že tak, by byl Mareček hnedka vzhůru.
2. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
jo člověk si na to zvykne hned, že spí celou noc :grinning: i když včera se dvakrát vzbudil jednou v půl dvanáctý a pak v jednu vždycky jsem mu dala dudla a spal dál :slight_smile: no a pak v pět usne a spí až do osmy. no včera přišly sousedi měřit vodu, tak zazvonily (máme šílenej zvonek a oni ho ještě podržely :angry: ) no a pak se ptají jestli malej spí :rolling_eyes:
2. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
tak mala to zalomila, ale nevim, na jak dlouho..
asi bude prset a ja mam pradlo na balkone.. :unamused: nemam rada, kdyz to v lete schne doma..
2. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
andrej nestraš já jdu odpoledne pěšky do města mám tam sraz s kámoškama, tak bych nerada zmokla, a prádlo taky potřebuju pověsit, zítra, abych už začala balit no to bude věcí :confused:
2. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
no zrovna na vikend zas osklive.. klasika.. :angry:
2. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Sun :angry: . Taky mě štve, že všichni zvoní. Ještě trošku pochopím cizí lidi, ale ne tchánovce :unamused:

Andrej, Sabinka krásně pase :slight_smile:
2. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Sun hlásím že u nás sirééény fungujou :wink: :grinning: :grinning: a teda ty sousedi :confused: ti jsou fakt "milý" :confounded:
Andreasku jj totéž už jsem taky konstatovala :wink:
2. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
no kdyby alespon nepršelo, třicítky být nemusí :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jich mám taky plný zuby, ale když prší tak je to tak pod peřinu :sweat_smile: tak oběd se povedl no ještěže tak martin má dneska na pozemku známýho s bagrem tak jsem vařila i pro ně no to by byla ostuda :grinning:
2. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
tady taky fachčí :wink:
2. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
jj sun, ty tricitky uz taky nechci.. tak do tech 25 stupinku a polojasno, ideal :slight_smile:
blani dekujem :wink:
2. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
Taky nechcem hicé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak tu mam typický příklad mateřské demence:zvednu se od PC a jdu si udělat šťávu, v kuchyni vypláchnu sklínku a jelikož vidím ve dřezu talíř od oběda slínku odložím a talíř umeju načeš odkráčím znovu k PC kde si vzpomenu že jsem šla pro pití :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
jé káto to já mám to samý :grinning: to jsem ráda, že v tom nejsem sama, já taky vždycky jdu něco dělat udělám dalších pět věcí co potkám a to co jsem chtěla samozřejmě ne :grinning:
2. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
Sun :grinning: :grinning: je to děs co :wink: pak tu mam 10 věcí rozděláno a nevím čí jsem :grinning:
teda prcek ten včerejšek dohání statečně :grinning: opět spinká :confused: :grinning:
2. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.