• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jj kaci, pridavam se.. obcas jsem fakt mimo :grinning:
holky ja uz se tak tesim na moravu az pojedem zacatkem rijna/koncem zari (nevime jeste presne, podle me skoly) :slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Andrej, a kam pojedete?
2. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
nešel nám net :angry: měla sem tu něco rozepsaný a vymazalo se mi to

tady trochu púopršeloa už zes je hezky :dizzy_face:

malá je po jídle tak si zaní nachvíli lehnu a pak asi pujdeme ven,tak se tu zatím mějte,já se mrknu večer
2. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
blani na moravu k tomovym rodicum a pak babickou..
uz to tak provozujem nejaky patek.. vzdycky leto i zima.. ubytko mame u nich a jezdime si po vejletech :slight_smile:
babicka bydli ve vrbne pod pradedem, kde je opravdu nadherne, od pradedu kousek autem.. taky karlova studanka stoji za to.. a ted se sabulkou se tesim o to vic.. to bude akce se vzdycky vypravit.. tomas, ja, sabinka a bellca :grinning:
2. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
Andrej, tak to musí být super :slight_smile: . Akorát ta cesta bude asi dlouhá, co? Jak na Praděd autem? Hezky pěšky :grinning:
2. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
blani neboj, autem jen na parkoviste a pak nekolik kilasku pesky :wink: :grinning:
ted mam pocit ze byla hanicka nebo jitka na pradedu.. je tam kraasne :slight_smile:
2. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
No proto :grinning: . Já su zvědavá, co vyberem. Už mám v záložkách několik hotelů, tak se na ně znovu dívám a snad něco vyberem :slight_smile:
2. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
ahoj holky prisla jsem se na vas oficial podivat ctu vas kazdy den ale nepisu jsu desna co ale vam to neva ze ne jinak my meli taky aventku a v poho nic nebolelo a stodvacet odstrikano behem chvilky jinak ted danik uz dva dny spinka od deviti do ctyr a pak do sedmi tuk tuk tuk doufam ze uz to tak zustane aspon na nejakou dobu dnes jsme byl na kontrolee u dr malej vazi 5335g milacek ale vubec na to nevypada rikal to i dr
2. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
evco koukej psat :wink: :grinning:
jinak teda malej je peknej cvalda a to mu nejsou jeste ani dva mesice! :slight_smile:
my jdem 8/9, tak jsem zvedava..
2. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
holky ja se picnu.. mesic po porodu jsem krvacela, tak jsem si nebyla jista, jestli se uz jedna o ms.. a dnes, mesic a den po tom krvaceni, je to tu znovu, takze mrcha s presnosti hodinek.. ach jooo.. :angry:
2. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
Evi, tak to je macík :slight_smile: . Ale jestli je dlouhej, tak je jasný, že na to nevypadá :slight_smile:
2. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
evco, pekny fotecky :slight_smile:
hlavne ta pohoda jazz, to je borecek :grinning: a koukam, ze ma vlasecky malinko do zrzava? nebo je to mozna jen na te fotce.. :wink:
2. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
jj taky jsem koukala a rezavy neni tak chytl nejaky spatny svetlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
a dekuji za pochvalu fotecek
2. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
nic ted jirka nasilne probral malyho musime jet na plynarnu prisel nam nedolatek 6500 korun tak to jedem zaplatit :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
jestli mi to vyjde jeste nakouknu papapappapapa :slight_smile:
2. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
evco no ja taky zkoumala nasi sabcu a rikam tomovi hele ona snad bude zrzecka, ale asi spis blondata.. nahodou mne se zrzecci libi, moc jich neni :wink: ja ted pridala jednu, jak sabca drzi kocku na hrazdicce za takovy provazek-ocasek :grinning:
2. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
vis andy ja si myslim ze to bude tim ze mu meni barvu vlasky mel hnede a ted se mu delaj blond pa ja jdu
2. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Tak jsem zpátky z výletu. V práci dobrý, malej se všem líbil, jak jinak, když je taky krásnej :grinning:

Blani, ono tam jde něco špatně sestavit, někde jsem četla, že někdo dal u Aventky něco uvnitř obráceně a nešlo pořádně odsávat, jenže už nevím kdo kde a co. Tak to zkus pořádně prozkoumat. Ještě mě napadlo zkusit začít odsávat až po tom, co ručně prso "načneš". Někdy pomůže i změnit úhel jak držíš tu odsávačku. Já třeba víc nastříkám, když nemám tu páčku na "šestihodinách" ale je buď trochu k druhému prsu nebo ruce.

Jo a proč si odsávala na záchodě? :confused:
2. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
andreasku-no já od včera taky krvácím,ale beru tu Azalii antikoncepci a to bych menzes mít neměla,i když dr říkala,že ten 1.měsíc se krvácet může než se to všechno upraví,tak sem zvědavá
2. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
no holky-já to ještě nemám :unamused: jdu příští týden na provokačku :angry:
2. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
jj evco papa.. s tema vlaskama je to asi jak pises :slight_smile:
jo blani, presne jak pise misa s tou odsavajdou, mne se to taky prvne tak podarilo sestavit spatne..
reni no ja uz ale podruhe prave, prvni ms presne mesic na den po porodu.. :confused:
a antiko neberu, zatim neni proc :grinning:
2. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
smouli bud rada, ne?
holky jdu si dachnout asi na chvilku, sabca zabrala, tak to jdu taky zkusit.. zatial a ja zase prijdu jo tak bacha :grinning:
2. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
Evi, hezké fotky. Pa :slight_smile: A nakukuj častěji :wink:

Andrej, hezky si ju Sabinka drží :wink:
2. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
Jitu, dík. Já to ještě zkusím :slight_smile: . Já ti ani nevím :grinning: . Ale pak si to prso vždycky otřu vodou, tak možná proto. V kuchyni se mi nechce svítit :sweat_smile:
2. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
no to jsem zatál...ale prý by menzes být měl...je to znamení, že ženská je zdravá :wink: :confounded:
2. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
Šmouli, a to něčemu vadí, že ještě nemáš MS? A nepíšeš o tom, že jdeš na provokačku už měsíc :grinning:
2. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
Šmouli, už to čtu :grinning:
2. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
Holky na Pradědu je fakt krásně,byli sjme tam několikrát,pěšky,dokonce i na kole,to byla makačka,ale cesta zpátky byla boží.My jsme byli venku,malý spinkal,teď jsme papali,a čekáme na tatínka.Dneska nám jeho brácha přiveze svatební koláče,tak už se těším,hlavně na to drobné cukrovíčko.A pak že se má vejít do svého oblečení,že?Ale po sobotě se vrhnu konečně na to cvičení,už si to slibuji jak dlouho.
Jo jinak mám kramy,ale ted už pořádné,ne jak minule jen trochu špinění,včera ještě nic,tak sjme s Jindrou poprvé sexovali,no docela dobré :slight_smile:
Ahoj evi a proč nepíšeš,jak s emáš a tak?Jen nakukuješ,hezky písat :wink:
2. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
reni taky beru tu Azali,mám to na zkoušku,podle toho jak bude pokračovat kojení,jinak bych si pak dala normál antikoncepci
2. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.