• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
blani já musela dobrat léčbu....a ted jsem se objednala a jdu př týden :wink: :slight_smile: zas mě skoukne a uvidíme, já bych ještě počkala, ale radek už chce se mazlit :grinning: a já chci už prášky...jinak nic nebude :angry:
2. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
kde jste??? chci se zeptat jak je teplá voda při plavání miminek....chci chodit, ale doufám že je teplejší než v norm bazénu :unamused:
2. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
Smouli, jak kde, ale tak 28-30 stupňů.
2. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
Tam kde máme vybráno my je i 31.
2. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
Ahoj holky. Byla jsem dneska na gynde na kontrole.
Tak mam cystu (pred 2mesici tam nebyla) a jeste tam zas na utz svitil nejakej bilej flek, tak Dr rikala, ze to je jako polyp nebo co a ze si se mnou ty hormony hrajou - ze kojeni a do toho uz dostavam MS. JInak vsechno v pohode, krasne zahojene atd. Deloha taky Ok. No tak kdyz nebude zadnej problem (krvaceni, bolesti) tak dalsi ko po novym roce, jinak ihned a kdyz po tom novym roce tam porad bude ta cysta nebo polyp, tak budu muset pod kudlu na vycisteni .No tak uvidime. A antiko jsem nechtela :sweat_smile:

Zitra na nas ve 14h myslete, jdeme pichat nausnicky :frowning2: :unamused:
2. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
tak to jo!!! to by šlo :wink:

andara musím prásknout že do bolky přikvačí sun na chatu nejakou...tak jsem myslela, když to mám co by šutrem dohodili, že bysme se mohli sejít v mekáčí...mnááám :slight_smile:
2. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
Smouli - urco je teplejsi :wink: Takhle je to u nas: bude zajištěno vyhřátí vody na 28-32°C. Teplota vzduchu v bazénové hale 28-32°C.
teda když to máš ty, blízko!!
Juu mekaac, meli jsme i slevovy kuponky,ale do konce srpna :unamused: No ja jsem zavisla na odvozu :unamused:
2. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
andarko ale uz jsi po porodu na jedne ko byla nebo ne?
no tak snad ta cystice jedna zmizi a vse budes mit v poradku!
no myslet na vas budu.. my uz nausnicky mame vybrane.. z bileho zlata kyticky s ruzovyma kaminkama.. ale tak se mi nechce dat malou na to napichnuti.. ale tak byly jsme taky no.. ale je mi ji lito dopredu..
drzim palecky :wink:
2. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
Andreasku-jo jo byla jsem na ko po sestinedeli a prave jsem porad spinila a uz tam ten polyp byl a deloha jeste nebyla zatahla a tak jsem dostala kapicky, jeste jsem krvacela a pak dostala 2 MS a ted v pohode. Ja mela cystu i v tehu, pak sama zmizela.

My nausnicky dostali, bez kaminku, je to zlute a ruzove zlato - takovy no vypada to jak kavovy zrnka :grinning:
2. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
Tak už jsme z předváděčky zpět doma-samozřejmě se všem líbila jak by taky ne :grinning: navíc se super předváděla,smála se,povídala atd..tak z ní byli všichni hotový..
2. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
Andara tak to vám zítra držíme palečky..já bych chtěla jít na náušnici na konci září,ale hrůzu z toho mám už ted..chceme jí je ale nechat nastřelit,aby to měla rychlejší..
2. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
Hani-oni ale nastreluji prave jeden typ jenom a ty zlaty ji tam das pak pozdeji a nas pediatr je jen picha :unamused: No snad to zmakne moje zlato maly, pri ockovani do prdylky byla taky v pohode a jen brekla a pak klidecek :wink:
2. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
Tak nás očkování teprv čeká,takže nevim co od ní mám čekat..naše pediatrička taky jen píchá,ale dala mi spojení na jinou pediatričku která náušnice nastřeluje,takže zatim jí necháme ty nastřelené a až se jí to zahojí,tak koupíme nějaké pěkné..
2. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
no ja mam ty klasicke miminkovske lehoucke se zapinanim vpredu.. kupovali jsme je v klenoty aurum, meli pekny vyber.. stali neco malo pres 13 stovek..
2. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
Andaro, tak to je pěkně naprd ta cysta, co :unamused: . Ať se ti to zahojí a nemusíš na operaci :wink:
2. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
To budete mít naušničky brzo :slight_smile: . Manželova teta má 2 holčičky a ty je měly snad až v půl roce, ne-li později. Že prej až po všem očkování :confused:
2. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahoj holky, nedočítám, nestíhám, už fakt nechci ty horka, to je Kačenka hrozně nevrlá, dnes už to celkem šlo.

V pátek končíme šestinedělí, v pondělí jdeme na kyčle a v úterý jdu na kontrolu na gyndu.

Tak doufám, že bude vše v poho :slight_smile:

Jinak už máme 3kg :slight_smile:
2. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
tak mám toho léta už docela dost, těším se na sníh a vááánoce, ty budou úžasný s prckama co.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
mě nikdy moc nebavilo péct ale ted mám pro koho tak to bude radost :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
Katko, tak to hezky přibíráte :wink:

Zase jsem odsávala a horko těžko 20ml :unamused: . Odsávačku jsem různě natáčela a prd. A bradavka bolí jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Myslíte, že když koupím jinou, že to bude lepší?
2. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
no těžko říct blani oni ty pákový jsou na stejným principu ne? takže by to asi mělo být stejný. já si u toho mačkám trochu to prso rukou pak mi to líp teče. jo šmouly ještě jsem se chtěla zeptat, kde tam ten mekáč máte? tery škoda, že jsi závislá na odvozu to by bylo super, kdyby jsi dorazila taky a co pražandy? to není taky až tak daleko ne? :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Blani, tak to zkus reklamovat, třeba je to blbej kus.
A rukou by si odstříkala dostatečně?
2. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
ahoj, zdravím Bílkov :slight_smile:)
2. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jitu, právě jsem to pak zkoušela aji rukou, jestli něco odstříkám a zase jsem si zachvistala umyvadlo, jak to teklo. Jitu, a co bych jim měla říct? Že mi to neodsává :confused:? Já se v takových věcech nevyznám, proto se ptám jak pako :sweat_smile:

Sun, na stejným principu jsou, ale když někomu vyhovuje třeba avent a ne medela nebo naopak, tak asi nějaký rozdíl v tom bude. Nevím.
2. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Blani, no řekla bych, že to neodsává, přitom mlíka mám dost, ručně mi odsávat jde.
2. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jo a krom jiného jsem koupila Alexovi tyhle svrchní
http://www.pisisvor.cz/_432031.htm
jsou epesní :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
sun...je přímo v kauflandu.....lépe řečeno hned vedle!! :dizzy_face:

blani tak to jsem zvědavá jak to vyřešíš...jedině ji prodat na aukru a zkusit jinou a pokud ani ta, tak asi mlíčko ubývá :unamused:
2. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
andara tak že by manža nebo někdo známý jel třeba na nákup?? a svezla ses?? :astonished: :confounded:
2. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.