• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Šmouli, neubýbá, ručně to jde :wink:

Jitu, dík za radu :slight_smile: . Ty kalhotky jsou hodně chválené.
2. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
hm tak mě to taky teda nejde do bambeřice, že odsávačka nechce fachčit...mno uvidíš blani :wink: :slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
malá už chrápe dnes od 20h tak su zvědavá kdy se poprvé vzbudí :confounded: snad až ve 4h :grinning: jsem vtipná co..... :pensive: :zipper_mouth:

no já ji odrncala na ruce dala do postýlky a ona voči jak tenisáky :grinning: tak ji povidám spinkej a ona se tlemila...tak jsem ji pohladila a odešla...po 15min mi nikola říká, že si tam povídá :grinning: a za dalších 15min byla tuhá...zázraky se přece jen dějou!!!

ta pá zlatíčka a sladký pinkání :wink: :slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
čauky luci :slight_smile:
tery tak vyraž na stopa :grinning: se určitě někdo smiluje :slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
2. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
ty jo byla jsem taky na harrym potterovi a princ dvojí krve a jako slabý...nevím, pořád jsem čekala, kdy to bude action a furt se holky ptala a ona že už to bude...a pak jsem se zase ptala kdy?? a byli titulky the end :grinning: :zipper_mouth: masakr já byla tááááák smutnááá-jo a brubál umře :frowning2: :cry: a princ dvojí krve je profesor Snaip :wink:
2. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
dobrýýý ne??? :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
co je?? vás to jako neba jo?? :fearful:
2. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Šmouli, mně taky ne. Spíš mě štve, že ta reklamace trvá měsíc a já tu odsávačku potřebuju, tak budu muset koupit jinou :confounded:
jáí ti prodám klído tu moji balonkovou :grinning: :sweat_smile:
smouli dik za info uz se ani nemusim koukat :angry: :angry: :angry: :angry:

jinak vam preji dobrou s kobrou jdu spinkat maly uz chrni tak paaa zitra
2. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
jééééééééééé ajo, tak se nezlob!! ale jen jdi!!! :slight_smile: :confused:
2. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
2. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jirka to vedet nechce sem se ho ptala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Blani, třeba ji vymění hned.
Mně říkala prodavačka, když jsem jí kupovala, že kdyby mi to nešlo, tak ji mám vyblejskat a přinést, že ji vymění za jinou. Ale je to o přístupu, nárok samozřejmě na to není.
2. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
né fakt pjomííín, já myslela že vás to nezajímá :unamused:
2. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
jako spíš je to ukecaný, ale dala bych to na š.místo ze všech dílů!!
2. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
na 3.místo :slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
Šmouli, děkuji, nechci :grinning: . A proč nám jako vykládáš, kdo umřel, kecko jedna ukecaná :grinning:

Jitu, no, to se obávám, že neklapne. Mně teda nic takového neříkala, ale celkově byla taková méně příjemná :unamused:

Taky jdu spát. Dobrou noc :slight_smile:
dobrou :wink:
tak mě už to vykecala ségra o čem to je :grinning: ale já jsem neviděla ani ten díl předtím tak je to jedno, počkám, až to bude v televizy. šmouly neříkala jsi, že jdeš chrnět? já už půjdu protože mě zase honí mlsná tak radši zalezu do peřin :grinning:
2. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
tak dobrou
2. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
už jdu...ale nechce se mi, jenže jdete všici asi hají tak musím taky :angry:

tak brou noc :slight_smile: :pensive:
2. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
a miluna tady zase jako naschvál nejní že? hraběnka jedna! čus bus bambus-dobrou s kobrou :wink:
2. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
holky jdu do hajanku, sabinka uz spi.. tak dobrou noc a papa zitra :wink: :slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
Čau holky, jdu vás jen pozdravit..
2. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
...dočítat zatial nebudu....
2. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
...no a zároveň vám jdu popřát dobrou noc.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
2. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
Přeji všem krásné ráno :dizzy_face:
Dnes mě mají dojít kolegyňky z práce, tak se těším :grinning: Doufám, že dnes už bude Štěpula klidnější a já stihnu něco nachystat a trocha pouklízet. Poslední dva dny byl jakési rozhozenej, asi to bude úplňkový dítě :unamused: Minule, když byl úplněk, tak to bylo skoro to stejný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 06:30  • Odpověz
Ahoj všem.
Naše noci jsou teď s kojením mezi 2-3 a pak podle toho ráno půl6-půl7. Tak ještě odbourat tu nočku a budu spokojená :grinning:
Včera si Alex opět nakadil do kyblíku při koupání a to tak že velmi. Takže nakonec jsme ho vzali sprchou a abychom se vlezli všichni do naší pidi koupelny, tak já musela s Alexem do vany a manža ho osprchoval, měl vaječinu všude :grinning:. Já se ho bojím držet ve své polochromé levé ruce, asi fakt budu muset na ortopedii :angry:

Teď tam vykládá něco svému novému členovi postýlky, dostal včera takovýho štěkajícího pejska od Lamaze od mých kolegů, tak to tam zkoumá, naštěstí to štěkání zatím nedokáže spustit, takže jen šustí ušima a cinká kostí, co ten pes drží :slight_smile:
3. zář 2009 v 06:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.