• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ahojky jitko, ty ses ale ranni ptace :wink: :slight_smile:
chtela jsem se na neco zeptat a uplne se mi to vykourilo z hlavy, ach joo :angry:
mala spala od pul desate do pul pate, nakojila jsem a ted v sedm jsem nakojila a lezi v klidku v postylce zatim..
3. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
Andrej, no já ani ne, to Alex :grinning:
Do teď si "hrál" v postýlce, proběhlo druhé krmení, tak teď snad usne, já vlezu do sprchy a pak to tu musím poklidit, abychom po desáté mohli na prochajdu. Pokud nezačne moc lejt. Dneska je venku cítit podzim a mně se neskutečně motá hlava, to je tou změnou tlaku.
3. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak hlásím že u nás už leje jako z konve :confounded: doufám že to aspoň odpo přejde páč jedu s malým na kyčlíky :wink:
3. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
mas pravdu, taky uz jsem zacitila podzim.. byla jsem na balkone pro pradlo.. taky musim do sprchy a chci jet do lekarny a drogerky.. ale jestli bude prset, tak to necham na jindy..
jinak uz mame na pristi rok termin svatby a male bych chtela vybrat nejake svatecni saticky z techto stranek :slight_smile: http://www.mimidekor.cz/katalog.php?kategorie=22845
3. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
jejda, to je až moc princeznovský na můj vkus. Jedině snad
http://www.mimidekor.cz/detail.php?zbozi=637334
3. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
jitko to je, mne se to na tech holcickach moc libi.. jedny z nich bych urco vybrala.. :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
holkyyy.. VSTÁVAT A CVIČIT! :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Já se vysprchla a zase tu čumím :grinning: :grinning:
Ale říká se bordel v bytě - spokojený dítě :grinning:
Už jsem aspoň naplnila a zapla myčku :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: . Mareček byl v noci od 1 do 3 vzhůru a pak se ve 4 vzbudil na krmení :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale nechal mě to dospat ráno, vstávali jsme o půl deváté :slight_smile: . Kdyby vstával v 6 jako obvykle, tak by mě asi kleplo.
3. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
3. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Teda to čumim co se všechno na ty mimča dá sehnat :astonished: :grinning: ale ty ceny no to je taky bomba
Blani jj ty druhý jsou krásný :wink:
3. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Dobré ránko holky,malý usnul u mě v posteli,a já bych s eměla chystat a zabalit věci,jedeme pozdravit naše.Už jsme tam dlouhooooooooo nebyly :grinning: ale když doma mě to nebaví.
Bordel tady máme taky,ale uklízet se mi nechce. :unamused:
No a počasí zatím neprší,je tak pod mrakem,ideální počasí na cestování
3. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
jitko to beru, bordel v byte, spokojeny dite :grinning:
3. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Dobre ranko, damy!

Jee, Jitko, to jsme na tom s kojenim v noci skoro stejne. Jitko, my dostali od MM kolegyn takovyho slona od Lamaze a ten zvuk se da vypnout. Ten slon ma na zadech suchy zip a tam je krabicka, normalne s cudlikem, ON-OFF. Tak ja to zatim male vypnula. Ono to dela dost ramus.

Andrejko, ty saticky jsou uplne jak belgicky pralinky, tak sladky! Haha. Akorat ty ceny teda. Nam byla nase malicka taky na svatbe, ale saticky jsem ji nemusela kupovat, neb byla jeste v brisku. :wink:

Vcera vecer tady byl fakt vasnivej, mala mela boleni briska (po veeeeelmi dlouhe dobe, normalne ji ani kapicky nemusim davat), usnula po 19 hod a vzbudila se s revem za pul hodiny, v brisku se ji to varilo, bublalo a ona tak plakala. Takze jsem nosila a nosila, nejlepe na tygrika (ehm, gepardika), pak nakonec s fnukanim usnula a ani nechtela moc pit, coz melo za nasledek tvrde prso v noci, takze jsem rucne odstrikavala, jenze ja to fakt neumim, takze mi to jen teklo, no ale aspon to.
3. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
jj blani, ty jsou moc hezky.. je to jednou (tedy doufam :grinning:) za zivot, tak se rozsoupnem, ne? :grinning:
3. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
janneke, to jo, to jste za malou usetrili :grinning: :wink:
zacinam se tesit, je to od zitrka za rok :grinning: trosku daleko ale co, ono to utece jako voda..
3. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Andrej a myslíš, že nebudou mít šatičky tam, kde si budeš půjčovat ty? třeba by se našlo něco "stejného"
3. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
janneke, jak jsi psala s temi vlasy, taky zacinam mit pocit, ze mi nejak vic padaji.. co s tim tedy delas??
jo a holky, kolik ml by melo mimco vypit takhle kolem tech dvou mesicu pri jednom krmeni? jak kojim, tak vubec nevim, kolik toho ze me vysaje.. :confused:
3. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
Andrej, vy už máte i termín? Tak to je super. Jsem myslela, že to na příští rok plánujete, ale že už máte termín jsem nevěděla :slight_smile: .
3. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Jitu, jsem myslela, že tu už nejsi, tak jsem se nechtěla ptát. Ale když utahuješ ten kříž s kapsou, tak jak to děláš potom s těma pruhama, co roztáhneš? Nebo je neroztahuješ? Já, když je roztáhnu, tak se mi to zase celé povolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak jsem se to snažila dotáhnout roztáhlý.
3. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Jitu, oni ty šatičky půjčují. Ale když jsem si půjčovala šaty na svatbu, tak mi paní říkala, jestli chceme šaty pro družičku a byly za litr :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Takže to je asi lepší koupit. Možná někde by byly aji levnější, ale asi ne o moc.

Andrej, říká se že 1/6 své váhy. Ale teď nevím, jestli na 1 krmení nebo za celej den :sweat_smile: . Asi na 1 krmení, to je reálnější.
3. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
blani jj, mame uz termin :wink:
zacinam blbnout a to je to az za rok :grinning:
3. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
3. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
blani asi tak.. to pujcovne tehle minisaticek je dost drahy, takze je radeji koupim a pak kdyz tak prodam.. stejne tak bych to mozna udelala se svyma, ale to jeste fakt nevim.. a chci saty nejspis kratke.. ale to jeste taky muzu tisickrat zmenit..
3. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Však si to užij, ty přípravy :slight_smile: . My jsme to řešili asi půl roku dopředu. A vyřizovalo se ze začátku něco, tak cca měsíc, a potom nic a potom až tak ten měsíc před svatbou znova. Nejnáročnější byl den před svatbou - vyzdvihnout cukroví, nachystat výslužky, rozvést výslužky, zbytek odvést do hospody, vyzdvihnout šaty,... No prostě od 6 rána do 10 večera jsme makali jak šroubci. Pak jsem samozřejmě nemohla spát a ráno v 6 vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Není divu, že v 10 večer jsem byla nejunavenější ze všech :grinning:
3. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
blani, my chceme jen malou svatbu a s tema kolackama apod. to prehanet nebudeme.. :wink:
3. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Blani, koukni mi do alba
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_3._mesic/#album
Já mám ty pruhy přeložený na půlku hned zkraje, aby se mi to líp hlídalo a neotáčelo se atd. No a roztahuju většinou jen takhle přeložený na půlku. Ono tím elastikem musíš dotahovat asi tak krajních deset centimetrů jinak to nemá moc efekt. Jo a roztahuju je až když už mám navázáno a zauzlováno.
Já to asi nedokážu moc vysvětlit, jsem to zkoušela před zrcadlem jednou asi půlhodiny než se mi to podařilo nějak udělat a od tý doby to tak dělám furt :grinning:
3. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Krátké? Tak to já jsem chtěla princeznovské s vlečkou :dizzy_face: . Navíc jsme se brali na Bouzově, takže v krátkých by to vypadalo poněkud ehm :zipper_mouth: . Ale ty, co máš na obrázku jsou suprovní :sunglasses: .
Já jsem měla svoje půjčené za 7 litrů :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale ještě že jsem na 1 salón (bela) narazila až po svatbě, jinak bych si s tama určitě nějaké šaty půjčila. Ale půjčovné min. 10 litrů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Andrej, ty šaty pro tebe jsou hezký, ikdyž tedy tam jsou na holčině, co má prsa po tatínkovi, to ty myslím nemáš, tak jsem zvědavá, jak by to sedělo Tobě. :grinning:
3. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Já tuhle koukala na sv. šaty a říkala si, proč za mě nebylo možný sehnat něco takovýho
http://www.kleinod.cz/katalog-produktu/svatebni-saty/isabel-de-mestre-01/

tenkrát měli jen samé nadýchané a to já fakt ne, takže jsem se vdávala v kostýmu :grinning:
3. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.