• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jitu, máš to suprovně uvázané. To já to mám tak jaksi škaredě. Ale pevně :grinning: . Už mě z toho vázání bolely záda, jak jsem byla furt trošku zakloněná. A jak si uhlídáš, aby se ti to nepovolilo před tím zavázáním? Já to sice držím, ale jak začnu sukovat, tak mi to taky trošku povolí.
3. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Jitu, ty jsou krásně jednoduché :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Blani, no nevím, taky jsem zakloněná, Alex musí pevně sedět v té kapse, aby taky něco udržela a ty pruhy dotahuju po kousínku a nepouštím, jak to mám přeložený, tak se mi to líp drží.
3. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Tak Alex se rozhodl, že dnešek prochrápe, já tu sedím, zabalenou přebalovací tašku, nachystaný plíny, svoje oblečení a on si chrápe :grinning:
3. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Jitu :grinning: . A jak docílíš, aby ta kapsa byla co nejpevnější? Já, i když to mám na sobě dost pevně, tak jak si přes sebe přehodím ty pruhy, tak se povolí a nejde mi utáhnout.

Já su expert, co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
blani ja bych prave klido rada kratke, libi se mi jednoduchost.. i kdyz jak se to vezme, u tech holcickovskych zase klido nazdobene, no nejak to snad sladime :slight_smile:
prave ze ma vetsina nevest dlouhe, ale kratke jsou taky krasne.. ale treba budu mit dlouhe, ja mam zatim jen spoustu predstav :slight_smile:
jitko no jsem na tom o chlup lip nez ta hocina z obrazku :grinning:
3. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
ted jsem jukla a v nasem tematu mame 6666 prispevku :slight_smile: ted uz 6667..
3. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Blani, no já nevím, já to přeložím na půl, hodně utáhnu těsně pod prsama a pak to ještě shrnudo nudle (jen tu část pod prsama, pak si jeden pruh přehodím přes rameno, urovnám si hlavně triko, protože si ho tím vytáhnu a možná proto Ti to i pak povolí, no a pak to stejné udělám s druhým pruhem, zase i to urovnám - triko a pak i ty pruhy, aby to hezky leželo, nebylo překroucené apod. Dotáhnu a pak tam opatrně nasoukám Alexe do tá kapsy, roztáhnu ji, ale furt je přeložená na půlku, zase dotáhnu a pak vezmu jeden pruh a podvážu mu zadek, druhej pruh...zase dotáhnu a vzadu si to uvážu, abych to nemusela držet,

vypadá to nějak takhle http://www.nosenideti.cz/verejne/clanky/obr_Pidasek/dsc00022_1.jpg

pořádně to porovnám případně ještě dotáhnu a rozvážu a omotám ještě jednou dopředu a pak si teprve roztáhnu ty pruhy.
3. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Jitu, ty máš celej šátek na půl teda aji tu kapsu, jo? Já to teda potom takhle zkusím. Teď jsi to hezky popsala, tak to tak zkusím. A když děláš to poslední případné dotažení a rozvázání, tak se ti to už nepovolí?
3. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Andrej, však času máš dost, uvidíš, co nakonec vymyslíš :wink:
3. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
Blani, no většinou se mi to už nepovolí, ale to si fakt musím dát záležet :grinning: A i tu kapsu mám na půl, ona mu po roztažení dosahuje na krk, tak to mu stačí, fixuju po usnutí pruhem, podle toho kam kouká makovicí - u nosí¨ánku nechám pruh shrnutí a v zátylku ho roztáhnu a hlvinku zafixuju.
3. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
ahojky
tak my jsme si dnes pospaly až do 9 :slight_smile: ted si malej hraje v lehátku a já piju kafčo a marně přemýšlím co dneska vařit? :astonished: nemáte někdo nějakej tip? andrej ta písnička je krásná :slight_smile: no my jdem na svatbu příští týden martinový nevlastní ségře tak zatím nevím do čeho malýho oblíknu, ale asi to nebudu nějak hrotit stejně při mým štěstí by to hned po.. nebo pobl... :grinning:
3. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
sun, jaka pisnicka se ti libi? ta co mam tady na konikovi nebo na beremese? obe jsou nadherny :slight_smile:
a jukni sem http://www.mimidekor.cz/katalog.php?kategorie=27422 :grinning:
3. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
ta na beremese :slight_smile: jo koukala jsem líbil by se mi možná tenhle http://www.mimidekor.cz/detail.php?zbozi=1251593, ale ani nevím jaký bude počasí, navíc tam nebudem dlouho odpoledne pojedem domů, takže to je škoda peněz, aby v tom byl jedno dopoledne. zkusím se kouknout v tescu tam mají taky pěkný věci a unosí to i jinde.
3. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
jj sun, je pravda, ze je to rozdil kdyz jdes nekomu na svatbu a kdyz mas vlastni.. kdybychom jen nekomu sli, tak bych asi taky neporizovala drahe saticky..
3. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
jo jo přesně no možná kdyby jsme šly mojí ségře tak taky :grinning: ty šatičky jsou super, ale víc se mi líbí ty bílý to barevný už je na mě moc. tak já jsem si šaty koupila mám je doma a ted je budu půjčovat tý ségře dneska si pro ně jede :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyby si je radši ode mě koupila, ale to né :confounded:
3. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
AHojky.Tak mne ty stranky se sateckama nejdou pustit, nacita to a nic :angry: No mne tu blbne net,tak asi proto!
Ja vcera Majdulce navlikla ruzovy princeznovsky saticky: http://img200.imageshack.us/i/majdik.jpg/
Na mne moc nekoukejte,ja mam teplaky :grinning:
3. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
andar no ty moc ve svatecnim nejsi :grinning: ale male to krasne sekne :slight_smile: ty saticky jsou bozi.. no ta by mohla jit z fleku na svatbu :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Andreasku - ty jsme dostali od moji babicky,ale jsou tak na foceni a na svatbu, rvala jak tur kdyz sem ji je oblikala - maj na rukavech gumicky a dostat ji tam ruce, to bylo neco! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Jitu, díky :slight_smile: . Byli jsme spolu v obchodě a ještě jsme se trošku prošli a při té příležitosti mě napadlo, do čeho si dáv :slight_smile: š věci, když jdeš něco vyřizovat?
3. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
Andaro, ale na fotečce už se krásně usmívá. Vypadá jak princezna :slight_smile:

A ten mimistyl mi teď taky nejde spustit, takže mají chybu oni, předtím mi to šlo.
3. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Tady jsou ty satky videt lip a ma tam krasnyho kohouta :grinning: Pankac v princeznovskych satickach a jeste cuca maslicku :grinning: http://img3.imageshack.us/i/majdik2.jpg/
3. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
tak mě to ted taky spadlo :angry: mě by se líbilo něco takovýho http://www.babyweb.cz/Clanky/a2571-Jak-svatecne-obleknout-miminko.aspx unosí to i potom třeba v neděli :grinning:
3. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
3. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Andreasku, ty vlasy mi porad padaji... ale koupila jsem si vitaminy pro kojici a tehotne a ty ted zobu. Zatim nemam pocit, ze by to na vlasy nejak pomahalo, ale aspon mne prestaly bolet klouby a celkove se necitim tak strhana a unavena.
Holky, nechate prcky nekdy vybrecet nebo hned chovate?
Ja prave chovala, protoze nechtela sama usnout v postylce a na ruce mi zabrala. Ted jsem zvedava, jak dlouho ji to vydrzi, protoze stejne bude mit hlad. Ale byla protivna a nevyspala, tak kazda minutka dobra.
Ja nesnesu, kdyz mala place, jsem z toho uplne hin. Kdyz teda vim, ze place, ze nemuze zabrat a jenom tak pokrikuje, tak ji necham, ale maximalne tak 5 minut. Jinak chovam. Co vy?
3. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
jene ten náš když začne pořádně křičet tak mu ani chování nepomůže, tak se prostě musí vykřičet :grinning:
3. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Janeke taky moc dlouho nevydržím když brečí :sweat_smile: ale nevemu ho hned do náručí spíš se ho snažím chvilinku zabavit hovídáním a zpíváním anebo ho jdu přebalit :wink:
Andaro jéé malej to moooc sluší :slight_smile:
3. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Blani, do batohu :grinning:
3. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Janneke, no asi záleží proč brečí, když se vzteká, což náš mladej už zkouší, tak ho tam nechám a když už ho nemůžu poslouchat, jdu si dát sprchu :grinning: Tam ho neslyším a on většinou přestane nebo usne.
Když ho bolelo bříško, tak jsem ho hladila na břiše nebo ho otočila na břicho apod.
3. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jitu, takže batoh v předu a vzadu, jo :grinning:

Janne, já nenechávám vybrečet.
3. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.