• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
No jasně, aspoň jsem vybalancovaná :grinning:
3. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
V těhu jsem nosila vpředu pupek a vzdau batoh :grinning:
3. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
holky mne ten kun vubec nesel spustit nejakou dobu :angry:
3. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
tak mě to taky dneska nějak drhne :angry: celkově internet, malej měl ve dvanáct jíst a pořád chrní :slight_smile: blani tak co zkoušela jsi v noci ještě odstříkávat?
3. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jitu :grinning:

Sun, zkoušela. A asi su fakt blbá, ale jak jsem odsávala, tak v tom něco luplo a už to jelo líp :grinning: . Tak jsem to pak zkoumala a zkoumala a vykoumala jsem, že jsem tu páčku dala jenom na ten bílej zobáček a nechala jsem ji tak a ona se musí ještě zaklapnout. Ještě uvidím během dneška, jestli to je fakt tím. No jo no, blondýnka s dlouhým vedením :grinning:
3. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
:grinning: no hlavně, že už to půjde jak po másle a nemusíš řešit nějakou reklamačku, taky nerada takovýhle věci řeším :wink:
3. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
A hlavně že ne ne ne, určitě mám všechno dobře :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
a ještě odstříkáváš na záchodě :grinning: ? tam by mě to teda moc nebavilo.
3. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jo jo, asi jsem si na to zvykla, jak jsem ručně odstříkávala do umyvadla :sweat_smile: . Ale jenom v noci, přes den ne :grinning:

Andrej, super fotka, jak se Sabinka dívá na Belču :wink:

Mareček si začal cucat pěstičky :unamused:
3. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
no my máme koupelku a záchod zvlášt takže na tom záchodě je to dost stísněnej prostor :slight_smile: no ten náš už je taky vzhůru tak jdem krmit
3. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
My jsme nakrmení, Alex mě poblil, tak jsem se převlíkla, mezitím mi vytuh na přebalováku tak ho šoupám do korby a jdeme ven.
Chjo, nedám si pokoj a mířím do látkovek :grinning: Povolila jsem si aspoń vkládačku :grinning:
3. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Naštěstí jsem teď zjistila, že brána k detem je pro mě ale naprosto z ruky, sice v centru, ale blbém centru :grinning:
3. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jitu, tě nakazil látkovej mor :grinning: :wink: . Praha má blbé a chytré centrum :grinning: ?
3. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
jitko s tim pupkem a batohem jsem se zasmala :grinning:
blani diky, ted jsem sabcu vyfotila s hrackama a to jeste nejsou vsechny.. nektere v postylce a v kocarku.. jestli to takhle pujde dal, nebudem mit kde bydlet :grinning: a to podotykam, ze my jsme nekoupili jedinou.. vsechno darecky :slight_smile:
blani no vidis s tou odsavajdou, ja si rikala, ze je to divny.. :wink:
3. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
Blani, copak chytré centrum, ale s dobrou dojezdností, bez přestupu a nízkopodlažní sockou.
Tohle je na nábřeží a tam jezdí tramvaje a ty moc nízkopodlažní nejsou.
3. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
Tak tady byl slejvák jako sviňa :confounded: a zrovna než to začlo jsem si vyndala kočár ven :confounded:
Tak jsme byli na kyšlích a vše v poho :wink: :grinning: tak aspoň nějaké pozitivum :wink:
Blani někde jsem četla že si v tomhle věku pěstičky cucají že si je takle vlastně "ošahávají" :wink: :grinning: a nemají se jim vyndavat :wink: Honzule si je taky cucá,ale spíš tu levou :confused: tu pravou má sevřenou v pěst a vypadá jako superman :grinning: anebo jako když fandí fotbalu :grinning:
3. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
Blani, tady je dobrý dotahování na videu
http://www.youtube.com/watch?v=ZkuY5BjRk9w&feature=related
3. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
Katko, náš vypadá jako superman od začátku, já pokaždý říkám - na kryptoniiit :grinning:
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_1._mesic/#16072009_010.jpg :grinning:
3. zář 2009 v 16:00  • Odpověz
jo a tady leje teď a děsně fouká.
3. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
Jitu jééé to ti závidím že si do brány můžeš skočit :wink: dneska mi psala paní že už balíček poslali :slight_smile: se na to těším jako na vánoce :grinning: a ještě čekám jseden z mamaja :slight_smile:
3. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
Katko, no včera jsem byla v vbavlnce.cz a dneska latkovky.cz :grinning:
19.9. je bio jarmark v nedalekém Toulcově dvoře, tam chodím každej rok, letos to bude mít ale už jiný a lepší rozměr, vloni jsem tam byla netěhu :slight_smile: tam jsou taky plíny :grinning: krom jiného :grinning:
3. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
No hlavně, že jsem si dneska koupila ty kiko čtverečky a co na ně asi tak naplácám, když jsem nekoupila medvídka :angry:
zase přijde ke slovu řepík a černý čaj, nu což :grinning:
3. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
A to už nemluvím o tom, že jsem zapla pračku a ty čtverečky jsem tam nestrčila :zipper_mouth:

Ale aspoń jsme s Alexem chrnícím v šátku pověsili pračku našich hadrů, ještě nás čeká ta plenková :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
No dobře, jsem tu sama, tak jdu žehlit, vy mě umíte ale donutit k práci :grinning:
3. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
Tak jsme doma z venku. Tady neprší.

Jitu, díky, mrknu na to :wink:

Kači, nemají se vyndávat? To já dělám :sweat_smile: . Nechcu, aby si je cucal do x let :sweat_smile: . On je má vždycky celý ožužlaný a pak aji celou pusu pocintanou.
3. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
tak malej lítal dřív, ale poslední dobou už ne, to si právě radši tu ruku strčí do pusy,klidně celou pěst :grinning: jo uslintanej je z toho dost, ale co s ním mám dělat, když mu to tak chutná :sunglasses:
3. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
ahoj kocky
my dnes byli na kyclich vse ok ko za 6 tydnu a dnik pocural doktor azjistila jsem ze bude holkar se tam smal na kazdou zenskou ktera se kolem nej mihla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
danik si zuzla rucky jen kdyz ma zizu nebo hlad jinak nee :wink:
3. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
tak jsem se se sabulkou prospala, ona jeste spi tak napul.. ale prsa jsem mela jak suteralie, tak jsem musela odsat.. jak psala hanicka vcera.. 125 ml behem sesti minut.. to to jelo :grinning:
je tu hnusne, fuci a prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to jsme byly jen na zahrade dneska.. nu coz.. treba bude lip a pujdem az se tom vrati z prace.. vareno mame od prababicky - bramboraky a tomas pry koupi zelenin. salatek a maso v praci.. takhle to mam zarizeny :grinning:
jinak od tchyne jsem dostala tricet vajicek, takze porad jime vejce, to bude panecku cholesterol.. ale mame je radi, tak zase bude brzo koprovka, nejspis uz zitra.. :grinning:
3. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
My zuzlame ruce, jakmile jsme v bdelem stavu, a to uz asi 2 tydny. Pokud mozno az po zapesti a obe najednou.
Jen se bojim, ze bude mit mala pak usta jako Mick Jagger.
3. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.