• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak u nás se ted taky zatáhlo, tak jsem zvědavá co z toho bude no už se blíží víkend tak se ochlazuje :rolling_eyes: já už dneska musím začít balit nebo se nevypravíme to bude věcí :confused: a malej jich bude mít nejvíc.
3. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
ahojky, krmíme, tak vás jdu dočíst, co nového :grinning:
3. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
jo sabca si rucicky taky cuca, ale mne se u toho libi :sweat_smile:
sun kam ze to vlastne vyrazite?
3. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
Blani,Sun:http://www.mojebetynka.cz/clanek/619/3_mesic__co_uz_umi.html :wink:
Evco mi taky dneska byli na kyčlích :wink: :grinning:
Andreasku bramboráky?a co česnek???nedělá to Sabince problémi? :confused: :wink:
3. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
Jitu jj taky pěkná fotečka :grinning: ta mi to máme stejně ale s druhou ručičkou :grinning: :wink:
Jo přidala jsem mějaké foto do albíka :wink:
3. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
do boleslavy bydlí tam brácha tak nám tam od známý pronajal chatu jedeme s našima martin ten ude muset odjet už v po a my tam zůstanem asi do st no uvidíme taky podle počasí. sejdem se tam se šmmoulou tak nechceš se se sabinnkou přidat z prahy to není tak daleko ne? kačí dík za odkaz no kdybych mu je měla pořád vyndavat tak nedělám nic jinýho :grinning:
3. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
holky cau jdu cvicit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
som tu ale za chvili mizim pujdu nakrmit danika na zahradfu pac tam jirka ryje dela novY zahon mam ale zahradnika co a kouknete sem
http://www.youtube.com/user/MultiSpeed007
3. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
jak cvičíš evi? já se taky chystám jen co se navečeřím :grinning: malej chrní tak snad bude chvilku klid, ted se venku tak zatáhlo a fičí tam hroznej vítr fuj fuj :fearful:
3. zář 2009 v 17:24  • Odpověz
Sun, cvičit po jídle? :confused: :grinning:
3. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
Kači, hezké fotky :slight_smile:

Evi, to bylo rychlé cvičení :wink: . Video je super. Vidím, že taťka se rychle naučil miminkovskou řeč :grinning:
3. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
no moc jsem se nenajedla moc toho totiž na mě od oběda nezbylo :grinning: a to cvičení je jen takový krátký posilování tak by to neměl být problém. :wink:
3. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
sun kdyby to bylo v pze, tak by to bylo fajn.. boleslav neni zas tak za rohem.. :unamused:
kaci, babicka tam moc cesneku prave nedava jak my, tak je to v poho :slight_smile:
3. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
evy to je super :grinning: jsem se nasmála, teda daneček má dlouhý vlasy ve předu to my jsme pěkný plešouni :sweat_smile:
3. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
jj sun je to alej v¨lasc nevypadaly mu tuk tuk tuk
cvicim na orbitreku kazdy den zacala jsem na 10 minutach a pridavam denne 2 miuty ufff :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jj danik miuje kdyz na nej mluvime "jeho" reci te "nasi" nerozumi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
jdu malej knoura smer zahrada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
Tak to mame za sebou - ja sla pryc, na chodbu az k vytahum a stejne jsem ji slysela jak breci :frowning2: ,no za chvilku jsem sla zpatky, to uz ji mel manzel v naruci a ona porad brecela,ale uz ne tolik - ani ji to nekrvacelo, dali jsme ji do autosedajdy a jak ji manzel vzal a nesl,tak uz prestala uplne a dokonce usnula :slight_smile:. Ono je to prej neboli,ale rvou pac je drzej (hlavu a ruce).Uff tak jsme to zmakli a mame nausnicky, foto dodam pozdeji. Je to moje prdelka statecna a jinak ma 6,4kg a 65cm :wink:
3. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
já jsem si od mámy půjčila na posilování břicha tak to dodržuju orbitrek na mě tady taky pomrkává, ale asi se na něj dostane až bude špatný počasí protože jsem dost uchozená z procházek tak se mi na něj ani nechce. tak u nás už prší, filípek chrní ani se mu nedivím :slight_smile: a já začínám balit no je toho teda požehnaně.
3. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
Já su uchozená z chození po bytě.
3. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
Spíš bych potřebovala něco s tím břichem. Nejlépe uřezat...
3. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
Andaro, jste šikulky, že jste to tak krásně zvládly :slight_smile:

Jitu, dík :slight_smile: . Snad se někdy najde čas. S tím je to nejhorší.
3. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
Venku začalo fučet jak blázen. Něco se sem žene.
3. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
Evcooo-????Co to mas v albu? :confused: :fearful:
3. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
no evka co to máš?? ty ses zbláznila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
no si predstavte
3. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
andara to je snad vtip, že by nic neřekla??? :astonished: :grinning: se picnu :slight_smile:
ty vogy a jak se těšíš??? máš můj obdiv!!! vážně evíku!!! :slight_smile: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
hele to mi ještě furt nic :grinning: chudák, už se asi smiluju :slight_smile: :wink:
3. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.