• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
nn holky to neni moje ja to prevadela do jpg jedne snazilce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale sexujem ve velkem a bez ochrany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahoj holky, no to teda koukám Evčo :sweat_smile:

Já slyšela, že po císaři se může až po roce? Je to pravda? Chtěli bychom se v zimě snažit o druhé :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
No mi jen jednou,ale nebylo to prijemny, tak jsme toho nechali :unamused: Se snad znova odvazim no :grinning:
Jinak se musim pochlubit jakou nam moje mamka koupila cestovni postylku :http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=19342980&tab=3 :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
Jen nekecej Evi :grinning:
3. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
To jsou fóry tohle :grinning:
3. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
andara ta je kráááásnáááá já bych taky chtěla kde a za kolik???

teda evka to byl šok :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
3. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vy moje pipiny
3. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
tery je moc pekna :slight_smile: :slight_smile:
nic my jdem koupat do velke vany dnes poprve :slight_smile:
zatim pa holky kdybych se neobjevila tak dobrou
3. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
Evi :grinning: No sem zvedava kdo z nas bude mit dalsi mimi :grinning:
Smouli-z mimibazaru za 1790+150postovny a ma prebalovak, kolecka,dve polohy matrace, moskytieru,proste je super a maj modrou,zelenou,ruzovou a bezovou :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25080534&tab=3
3. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
Smouli,kdy chces do toho Mekace??
3. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Tak si to prectu zejtra,jdu ulozit moji princeznu s nausnickama a cumet na TV,paaaa :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
taky jsem uspala malou.... :wink:

já nevím asi podle sun, jak bude moct. Ona jede do bolky poprvé tak má asi trému :grinning: říkala, že to vidí na po, ale lepší by byl víkend :wink: co sun???????

dobrou zítra mudliny!!!
3. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
andara krásná...asi si taky vyberu-ta zelená je nejhezčí!!! dobrou s kobrou :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
teda evi ty ale umíš pobavit :grinning: vtipálku, no šmouly my vyjíždíme v so dorazíme tak odpoledne no a tak budeme mít s martinem pořádně jen tu neděli protože on musí už v pondělí odjet do práce, takže proto radši to pondělí nebo úterý. ještě se domluvíme tak zatím pa dobrou
3. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
ok tak se domluvíme přes tel!!musím se juknout,jestli jsem ho nevymazala :wink:

holky dnes mi malá spala od 20h-4h-7h radek tomu nechtěl ani uvěřit :grinning: potom co jsme si prožívali s nikou....jsme z toho normálně vydřený :slight_smile: tak já jdu na kafe :slight_smile:
4. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
Zdar ženy,

tak první fór byl evca a její test :grinning: :grinning: :grinning:
Dost dobrý, to se povedlo :wink:

andar tak na náušnice se taky necítím. Asi se tam zvencnu, když bude plakat :sweat_smile:

Dneska je venku počasí nic moc co? Jedu naštěstí za kamoškou, chceme si zajít na obídek,projít se a pokud počasí nedovolí být venku, tak zalezem k ní domů.
Večer pak přijede bratranec s přítelkyní se podívat na malou, žijí ve Francii, tak je spíš náhoda, že přijeli do ČR :wink:

Mějte se krásně, jdu poklidit a nachystat se na výlet :grinning:
4. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
ahoj charli- pěkný výlet přeju :grinning: :sunglasses:

mám foto nové a ta poloha je fakt dobrá....včera mi to poradila kamarádka, řekl to nějaký dr....a malá tak vydržela hodinu čumet...pak teda usla :grinning: :wink:
4. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ty kozy :grinning: :sunglasses:
4. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Šmouli pěkný výstřih :wink: :grinning: :grinning: koukam že malá umí taky pěkně pěnit :wink:
Charlí užij si výlet a kamarádku a nakupováánííí :wink: :slight_smile:
Evi no s tím testem jsi mě taky dostala :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ráno!!!
U nás chčije a co jsem koukala na net na předpověď tak asi bude celej den :angry:

Náš malej má nošení na tygříka taky nejradějí :wink: a s těma slinama jsme na tom stejně :grinning:

Evi, dobrej vtip :grinning:
Charlie užijte si výletek :wink:
4. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Dobré ráno, maminky :slight_smile: . U nás prší, tak ani nevím, jestli se dostaneme ven :frowning2:

Evi, se mi úplně zastavilo srdce, jak jsem se lekla, že už čekáš další :sweat_smile:

Charlie, tak si to užij :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Kati, je pravda, že se může (teda spíš doporučuje) otěhotnět až po roce. Moje sestra teda po roce a čtvrt rodila druhé :pensive: . Ale dr. jí nadal, že otěhotněla tak brzo. Problém je v tom, že ti může prasknout děloha.
4. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
dobrý ránko mamči, jo evča je šprýmařka :wink: no moje máma asi tak touhle dobou zjistila, že už čeká bráchu :sweat_smile: jsme spolu o jedenáct měsíců. to bych zcvokla a ještě ve dvaceti :fearful: u nás taky leje je to pěkně naprd protože martin nemůže dělat to co měl v plánu tak možná bude muset jít už v pondělí do práce :angry: víkend stejně celej prochčije no to bude dovča :rolling_eyes:
4. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj všem.
Tak dneska kojo 21-3-6-9, kdy mě probudil telefon se závozem granulek. Tak už jsem vykoupaná, najedená a malej je v šátku, protože budu muset před barák kvůlivá těm granulím, pak asi skáknu rovnou do masny, když mi chrní v šátku. Chci udělat hovězí polívku :pensive:
4. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Jo a tady neprší, ale je zataženo, prostě podzim, což mi neva, já podzim ráda. MAléhozabalím do deky a v kočárku mu bude fajn, sebe oblíknu a začnou topit a mně budou schnout v sušárně rychle plíny :grinning:
4. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Sun, mě by taky kleplo. Si to vůbec nedovedu představit, to musí být mazec. I když, některé maminky to tak plánují, ale mě by fakt kleplo. Bych ten test snad ořvala :grinning:

Jitu, hovězí polívku mám mooooooooooooc ráda :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Jitu, ty se máš, že máš v sušárně topení. Já právě přemýšlím, jak budu sušit v zimě, protože peru obden (někdy 2 pračky), venku to krásně schlo, ale v zimě fakt nevím. Mít permanentně vytáhlej sušák se mi fakt nechce. A sušárna tady sice je, ale není tam topení, tak to mi přijde celkem naprd. Myslím, že by tam to prádlo schlo asi dlouho.
4. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Včera večer jsem měla zase problém vytáhnout 20ml. Ale ráno to stříkalo hezky :grinning: . Sun, díky za radu s mačkáním prsa, stříká to pak líp :grinning: . Jenom mám problém, že když odstříkávám, tak to prso za chvilku změkne, tak si myslím, že už je vyprázdněné (nechcu ho vycucat do dna), tak přestanu a za chvilku je zase nalité. Tak nevím, jak dlouho můžu odstávat, abych tam malýmu něco nechala.
4. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Já chci taky hovězí polívku, tak pošli posly :grinning:

Já jsem poklidila a jdu převlíkat, krmit a naloďovat se do auta :dizzy_face:

Tak krásný den :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Blani, neboj, prso si nevycucáš, ono se tvoří mlíko i u toho odčerpávání. A nejlíp je dojit se v noci, to jsou větší pauzy při kojení.
Já když jsem chtěla vysosnout víc najednou, tak jsem dala Alexovi 2x za sebou stejný prso a z toho nepoužitýho jsem pak v pohodě vysosala hoooodně.
4. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.