• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
toho medvidka bych si taky mozna poridila..
blani jj, vytahovaci ubrousky = kapesnicky v krabicce :grinning:
4. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
jo je tady :grinning:
4. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
poklad má v pasu že neví pohlaví...kecá :grinning:

bude mít holčičku a bude se jmenovat Markétka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :wink:

já včera pekla sekačku s bramborem tak mám navařeno, ale polévku bych si taky dala...hovězí máme moc rádi :dizzy_face:
4. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
Aha, kapesníčkama jsem ti kdysi zkoušela a oni se mi roztrhaly tím vlhkem :unamused:
4. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
blani ten tvůj mareček je ti tááák podobný :slight_smile: :slight_smile: je krásnej :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Šmouli, myslíš? Já to nevidím a každej mi tvrdí něco jinýho. Děkuji :dizzy_face: . Naši říkají, že je celej tchán, tak to teda odmítám :grinning:
4. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Šmouli, cos tam dala za uslintanou fotku :grinning: .
4. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
holky dotazek.. muzu do toho parniho sterilizatoru avent dat i jine lahvicky nez avent?? :confused:
4. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Šmouli, tedy kdybys mi navlíkla to pletený henton oný, tak budu ječet taky jako tur :grinning:
4. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Andreasku, proč bys nemohla?
Já mám ten sterilizátor chicco do mikrovlnky a dávám do něj všechny značky.
4. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Akorát si ho někde změř, aby se Ti vešel do vaší mikrovlnky.
4. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
Andrej, určitě. Jde o to, aby ti to tam vlezlo :wink:
4. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
no ted to chci psat :grinning: s tou vyskou :wink: :wink:
poslala bys mi odkazek jeste na tu tvoji chicco tedy?
4. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
no ona staci ta lahvicka 250 ml a je to v te mikrovlnce tak tak..
4. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
tak mě výška ani nenapadla naštěstí se vejde :sweat_smile: včera jsem dokonce sterilizovala bez vody :rolling_eyes: no už byl večer člověk je unavenej a tak však to znáte :wink: no nám zas občas nějaký chytráci řekly, že malej je celej můj táta :sweat_smile: holky už máte někdo hnědý oči? (u miminek samozřejmě :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Sun, my máme pořád modrý. Vy už hnědookatíte nebo co?
4. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
Holky, půjdete ven i v tom dešti? Já furt nevím, hlavně, jak bych se prala s kočárkem jednou rukou a deštníkem. Ale zase je tam hezkej vzduch...
4. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
no právě, že ještě ne :slight_smile: očí máme hnědý oba, takže je velká pravděpodobnost :grinning: ale zatím nic, no my asi ven nepůjdem prší tam dost, možná navečer, kdyby přestalo.
4. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
tady zatál neprší...je docela příjemně

si představte, že nechce čepice....a ani moc strojit, to jsem zvědavá až se hodně ochladí-to bude furt řvát :rolling_eyes:
4. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
sun, hlasim, ze mame porady modry kukadylka a nam nejspis zustanou, akorat asi zesvetlaji.. jsme oba svetlosi :grinning:
4. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
my pujdem ven nejak odpo, mozna pak i navecer s tomem a na chvilku mozna na zahradu.. neni tam nic moc, ale muzu vam rict, ze se letos tesim na podzim i zimu, hlavne na vanoce s malou :dizzy_face:
4. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Andreasku,
http://www.detskydum.cz/detail/chicco-sterilizan-box-do-mikrovlnn-trouby-390101/
a na výšku má cca15,5cm v nejvyšším bodě.
4. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
:grinning: já taky protože, když bude škaredě tak si zalezem s filípkem pod peřinu :wink: a bude. na vánoce se taky moc těším, jak bude vyjeveně koukat na světýlka na stromečku :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Blani, já chodím i v dešti, deštník nenosím (nemám), ale mám kapucu u bundy, když prší hodně.
Dneska ale půjde manžel, když mě bolí v krku.
4. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
Sun, ale můžete mít modrou z druhýho kolena :wink: . Třeba jestli vaši rodiče jsou světloocí.

U nás pořád prší, ale takovej ten zahradní déšť.

Andrej, já jsem zrovna včera přemýšlela nad vycházkama v zimě. To venku asi 2 hodiny nevydržím. Navíc, když zhruba půl hodiny sedím na lavičce a čtu si. To bych k ní v zimě přimrzla :grinning:
4. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Já se na vánoce těšila každej rok, ale teď úplně děsně a těší se i manžel, kterej je jinak ani neměl moc rád.
4. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Blani, tak budeš chodit hodinu dopo a hodinu odpo :wink:
4. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
jitko diky moc.. a prosim te, tu tvoji canpol odsavacku tam taky celou se vsema soucastkama vyvarujes?
Andrej, vyvařuju krom té páčky, protože tam je kovové cosi, ale jinak ten zbytek tam dávám celý.
blani jen moje mamka má světle modrý, ale to je hodně malinký procento a navíc si myslím, že kdyby měl mít modrý tak už je má. ona by si to moc přála, ale pochybuju :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.