• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
dekuju moc.. ja tam ani nic kovove nemam, takze bych mohla i tu, i kdyz ta je asi stejne zbytecna.. fakt diky moc.. :wink: bych si ho asi poridila :slight_smile:
4. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jo a ten sterilizátor se dá pak umýt v myčce :grinning:
4. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
no tu nemam :grinning: :sweat_smile: navadi to?
4. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
No ručně to můžeš mýt samozřejmě taky :grinning:

Holky, jak můžete být bez myčky? Pro mě je to jako automatická pračka :grinning:
4. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jitu, ty máš na všechno řešení :wink: . Nad tím nedumáš, jak já.
4. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Sun, tak to jo :slight_smile:

Andrej, já vyvařuju aji tu páčku. Když už, tak už :slight_smile: . Už tady ty odkazy nemám, ale na MMB prodávala jedna holčina ten avent nepoužívaný za 500,-

Jitu, však už se těším, až budeme mít barák a novou kuchyň a já si ji koupím :slight_smile:
4. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Blani, ale dumám :grinning: Si nemysli :grinning:
4. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
a ty mas, sun, avent sterilizator jo?
4. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
jj, jitu, taky jednou :slight_smile:
4. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
co vam ted delaji deticky? mne mala usnula, ale nevim nevim, na jak dlouho to je..
se laduju koprovkou :grinning:
4. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
ne andrej já mám farlinhttp://www.rajmaminek.cz/lahvicky/farlin-sterilizator-do-mikrovlnne-trouby/ my myčku máme, ale byl to spíš martinův nápad než můj. :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Andrej http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25740956&tab=4 ale už někdo odpověděl. Leda se zkusit zeptat, jestli ho ještě má.
4. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
tak u nás se taky chrní :slight_smile: no doufám, že ještě tak hodinku vydrží.
4. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Tak u nás se nechrní,malej huláká, chce do šátku, tak já chodím občas nahodit dudlíka, protože jako to bych ho mohla mít celej den v šátku, že :angry:
4. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
hm, mala se probira.. jsem to zakrikla :grinning:
ja zas musim upect buchtu, mam tech vajec, to je hruza..
sun a blani diky za odkazek.. :wink:
4. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jitu, a proč nechceš. Chápu, nechceš mít závisláčka, jak je Mareček :grinning:

Andrej, hoď sem vejce. U nás se jijou ve velkým :wink: . Manža teda. Mareček se vzbudil po 4 hodinách, nakrmila jsem, teď leží vedle mě a já obědvám :slight_smile:

V Sama doma bude o výživě kojících žen :wink:
4. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
ahoj holky tak to me ani ve snu nenapadlo ze budu slavit takovy uspech s testikem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak u nas se spi na gauci za pul odky by mel papat tak uvidime za jak dlouho se vzbudi jinak my mycku nemame a sterilizator mam tenhle a jsem s ni spokojena je obrovsky a uzasny
http://www.medvidekshop.cz/231-Vyziva-Sterilizatory-a-ohrivace-kojeneckych-lahvi/3178-Sterilizator-do-mikrovlne-trouby.html
4. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Tak jsem tu z nákupu a už se napapal prcek aji já :wink:
Blani no raději malýho zvykám i na jiné lidi :wink: pokud to jde :slight_smile:
Jitu no já dávám na jedno přebalení jednu plínu :wink: a ty plíny pod hlavičku a tak tak ty neperu pokaždý,ale tak po dvouch třech dnech teda pokud nejsou zrovna znečištěný :wink: :grinning:
Jé tak myčka jsem u nás taky já :grinning: ale si říkam že toho nádobí teď zase ještě tulik nejní až budou příkrmy a tak tak o tom budem uvažovat :wink:
Dneska čekám PPLáka s Mommyskama :slight_smile: už se nemůžu dočkat :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Blani, no musí být taky sám, je doba hraní, doba spaní a doba samostatnosti. Navíc to evidentně zkouší
4. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Katko, jen jednu plínu? :confused: Já mám jednu jako novosklad a jednu dovnitř a je to pročůraný během těch dvou hodin durch.
Je fakt, že pod hlavičku a na blinknutí hážu do koše po jednom ublinknutí. No a pak ho nechávám dlouho rozbaleného a on se většinou vykadí nebo vyčůrá, tak to je další plena do špíny :grinning:
4. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Kači, jenom jednu? Jak často potom přebaluješ?

Jitu, jo jo, taky se snažím o tu samostatnost, ale neúspěšně :grinning: . Jak poznáš, že to na tebe zkouší? To já teda nepoznám.
4. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Blani, no poznám, když brečí, že má důvod a když brečí, že si chce něco vymoci. Je to prostě jinej pláč :slight_smile: A taky často rychle přestane brečet, jen pro něj sáhnu do postýlky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jo a jinak to chce na to odolnost, protože ten jekot je fakt děsnej, nejlíp špunty do uší a nebo tu sprchu, tam to není slyšet a ještě je to příjemný :grinning:
4. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
tak zas pecu.. bublaninu s broskvema tentokrat :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
Andrej, tak sem něco pošli :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
hm taky bych si dala honí mě mlsná, když jsem delší dobu doma :grinning:
4. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
me honi mlsna porad, no hodila bych.. :grinning:
jinak nakonec si objednam asi sterilizator farlin.. se mi paci nejvic :grinning:
4. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Andrej, je hezkej. A vejde se Ti do mikrovlnky? Já mám obr Etu a mám ji jen 16 cm vysokou, otvor je větší, ale jak se tam dá otočnej talíř a uprostřed stropu je takovej výstupek. :confused:
4. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
No já dávam jednu plenu na novosklad a do toho buď vkládačku nebo žínku z Ikei a přebaluji tak 10-15x denně
Jitu při přebalování se nám to taky občas povede a počůrá nebo pokajdí plínku "jistoty" :grinning: :wink:
4. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
jitko, ja to merila od otocnyho talire, je to 16 na vysku, vejde :slight_smile:
4. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.