• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Katko, hmm, tak to já žínky už dávám dvě, nebo spíš do jednoho čč ještě zabalím žínku a pak další čč na novosklad nebo draka, on fakt děsně čůrá.

Já ho teď nechávám dýl rozbalenýho, aby se pořádně prokopal a už jsme asi 3 dny absolutně bez kapiček na prdíky, ani na noc jsem je nedala. No a tak 3x za den kadí hodně, tak se mu to většinou povede rozbalenému, což mi neva, aspoń neječí, že má nakadíno v plíně :grinning:
4. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
no ale tam píšou, že je vysoká 16,5 cm.
4. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jitu tak prdící kapičky jsem ještě naštěstí nedávala :slight_smile: a na přebalováku je teď nejšťastnější taky vesele kope a řehtá se u toho :grinning:
4. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
Tak Alex má svoji první modřinu. Asi krom světlušky a pejska potrestal špendlíkem i svoji levačku, má tam pěknýho moncla :grinning:
4. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
Tak jsme zpátky, nakonec jsme šli ven :slight_smile: . A hádejte co, končíme procházku a přestane pršet. Ale Mareček ještě dospává. Jsem myslela, že bude mít hlad a ono ne.
4. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jitu :confused: :grinning:
4. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
jitko jj ja vim, je 16,5 cm a to se vejde i od toho talire.. uz je objednany :slight_smile:
4. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
4. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
ahojky-tady nikdo :confused: venku hnusně,teda u nás prší a je zataženo

babička si vzala malou ven,tak sem zvědavá kdy mi jí doveze páč je tam obrovskej černej mrak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak si užijte víkend :sunglasses:
4. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
my ted byly v kramu pro chleba, sunku a nejaky veci..
ale je docela zima a zatazeno..
4. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
my jsme sjely taky jenom nakoupit a jinak jsme zalezlí protože tady leje celej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
ma byt nejakej silnej vichr od vecera do rana.. :confused:
4. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
jo, ale u nás(jižní čechy) ne :slight_smile: no taky nemusíme mít všechno :sweat_smile: teda já vůbec nevím jak mám balit stejně ještě potřebuju polovinu věcí používat, takže budu balit ještě ráno
4. zář 2009 v 18:11  • Odpověz
čáááu jsem tu, ale zrovna vkládám foto :unamused: :slight_smile:
4. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
no šmouly ta tvoje poslední fotka mě docela vyděsila nevím jestli je dobrej nápad se scházet :astonished: :grinning:
4. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
sun jakto že jsi mě poznala??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neboj, budu hodná :wink:
4. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
no dobře, ale pro jistotu se sejdem za denního světla a na veřejném místě :sunglasses: já tady pořád chodím skladuju ty věci na hromádky už to musím začít dávat nějak do kupy nebo zítra nevyjedem :rolling_eyes:
4. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
teda Blaženo se tě taky budu bát,tebe potkat v nociu tak zahodím kabelku a zdrhám :grinning:

jinak ste teda kočky všechny tři ženský :wink: nelča je hrozně podobná na Nikču :sunglasses:

du kojit,malá leží po koupání na posteli a už si hltá ruku,pak mě Martin vyzvedne a du nachvíli mezi lidi,kámoška letí v neděli do Angli tak má rozlučku unás na hospodě,uložím malou a mamka bude hlídat :sunglasses:
se rozšoupnu u neperlivé vody :grinning:
4. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
jé reni čauu no já se chystám na narozky kámošce...je jí 20let :grinning: jde i její máma-moje taky kámoška-to je motanice co?? chtějí jít pak na diskošku na chvíli, ty jo budeme tam jak stařenky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a budu mít divnej pocit co ta moje nelča doma....aby se naschval nevzbudila!
to já si dám panáčka a padnu někam na stůl a usnu, holky jdu po 2letech tak držte palce :slight_smile:

nebojte se mě-já to raději smažu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já se taky dicky tak leknu :fearful: :zipper_mouth:

sun tak si pak pisnem a raději mi napiš ještě ten telefééén :dizzy_face:
4. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
jo a jen pro upřesnění. radek hlídá :grinning:
4. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
no jo nikola žárlila, že tam mám víc nelu, tak jsem musela i s ní!!! tak jdu se udělat na hlavě nákej účes a připravit se :wink: zatíííím
4. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
smoulec-to se ti to pijou panáčci když už nekojíš co?to já si ještě chvilku teda nedám :sweat_smile:
tak jim to na pařbě ukaž,ty stařenko :dizzy_face:

já taky zachvíli vyrážím,ale jen na chvíli,páč malá se vzbudí tak kolem 3-4ranní,tak ať se prospím

tak pá a dobrou :wink:
4. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
holky tak si ty dámský jízdy dneska užíte, já jdu stříkat mlíko a padnu jak zabitá :slight_smile: šmouly jo písnu ti, kdyžtak tady ještě přemluv terku :slight_smile:
4. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Tak já dneska byla s Alexem venku jen v šátku, odpo jezdil manžel, ale Alex byl zachumlanej, tak se měl dobře.
Teď leží a usíná, tak se obávám, že dneska to bude prvně bez koupání, nepočítám, že se vzbudí už za hodinu.

A 23.9. máme naši první lekci plavání, no plavání je asi nadnesenej výraz :grinning: Už se těším. :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak tohle mě dneska přišlo v mejlu a opravdu mě to pobavilo :grinning:

Asi první řetězec, který nepřetrhnu :slight_smile:))))

Pošli tuto zprávu 20 lidem a dostaneš zadarmo chleba s paštikou, potom
vyjdi na ulici před dům, jebni si ten chleba na čelo a zakrič:
"Jsem totální kokot, protože věřím na takovou píčovinu, jako je řetězová
pošta! Mám asi v hlavě nasráno a proto to posílám i dalším lidem!"

Chtěl bych poděkovat všem, co mi po celý rok 2008 i rok 2009 posílali
dementní řetězové zprávy! Už jsem měl být 500 krát zamilovaný, 290 krát
nešťastný, 248 krát bohatý a 170 krát mrtvý. Dále jsem měl zaplatit půl
miliónu za placené ICQ. A 30 krát mi nový supervirus měl zničit všechny
údaje v PC, případně v mobilu. A to jen kvůli tomu, že jsem odkaz neposlal
15ti lidem.
Přísahám, že pokud tuto zprávu nepošleš do 10 sekund aspoň 7500 lidem, tak
zítra v 18:30 přijde dinosaurus a takovou Ti jí jebne, že Tě ani Google
nenajde!!!
4. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
dooost dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já nikam nešla, páč se to opozdilo a já usla na gauči :grinning: a pak jsem nebyla schopná už vstát ...mazec-holky naštvaný. Tak příště. Jdu chnět, jsem ko!!
4. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
ahoj holky,

jdu vás pozdravit.Tak mi jsme skončili šestinedělí. Davídek je obřík. Už je nám velikost 62 pomalu malá. Měří 60 cm. Jinak je to řádnej řvoun. V kočárku se mu vůbec nelíbí. Naštěstí koupání už jo. No bojujeme,jak se dá... :wink:
4. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
tak zdra\vím...my už jsme vzhůru-se z ní picnu. V noci spinká ale zato brzo ráno už koulí oči :unamused: :slight_smile:

ahoj evul - tak to už je obr, jsem zvědavá na nás-počítam tak těch 60cm....
jo a už jsem to dotala -ted nad ránem a bez bolestí jupííí, nemusím na provokačku, ale v pondělí hned pro antiperle :wink: -jdu snídat papky :wink:
5. zář 2009 v 05:46  • Odpověz
čauky šmouly tak my už jsme taky vzhůru, u nás je teda venku pěknej hnus tak doufám, že u vás bude líp, já nechápu, že vždycky, když máme někam jet tak musí být hnusně :angry: charlii dobrej dopis jsem se pobavila hned po ránu :grinning:
5. zář 2009 v 06:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.