• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj holky, tak my sme taky vzhůru. No, vlastně jen já :frowning2: Malej se vzbudil v pět, trochu se napil a zas chrněl. Tak jsem musela odstříkávat no a už jsem nezabrala :unamused:
U nás je zatím jaksi hnusně a to jsme chtěli jít na dětskej den Asterixa a Obelixa, no nevim nevim...
5. zář 2009 v 06:22  • Odpověz
tak já bych zabrala hned :slight_smile: ale musím ještě dobalit, samozřejmě se mi o tom zdálo celou noc. to zní dobře heli ten dětskej den, škoda toho počasí no třeba se to do odpoledne nějak vybere.
5. zář 2009 v 06:24  • Odpověz
Já myslela, že taky ještě zaberu, ale manža začal chrápat a prcek ze spaní mručet, tak jsem vstala a vzdala to :unamused:
No, já taky doufám, že se to počasí trochu umoudří, moc se nato těším :grinning: Jak malý děcko....Jdem tam ale hlavně kvůli Štěpánkovi :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2009 v 06:39  • Odpověz
sun ahoj...no je tu docela fajně.....snad nebude pršet, aby jste si to tady trochu užili!!!! to číslo tel!!!!!!já tě mám někdě v přijatých zprávách,třeba to najdu :grinning: :wink:
5. zář 2009 v 06:50  • Odpověz
helu :grinning: :wink: štěpi z toho stejně mít nic nebude, tak nebud smutná :slight_smile: :sweat_smile:
5. zář 2009 v 06:52  • Odpověz
si sun jako představ, že vylezl oskar :wink: ale na jak dlouho :grinning: :wink:

tak v pořádku dojedtě :wink:
5. zář 2009 v 06:55  • Odpověz
no třeba vydrží :grinning: než dorazíme
5. zář 2009 v 07:00  • Odpověz
hele běž už balit :sunglasses: :slight_smile:
5. zář 2009 v 07:00  • Odpověz
já už mám tak nějak snad sbaleno :grinning: ještě zavinku, ale na tý prcek leží tak musím počkat až se vzbudí pak ještě musím odstříkat mlíko na cestu a udělat čaj. hele tady taky vykouklo sluníčko :slight_smile: třeba to nebude tak hrozný.
5. zář 2009 v 07:19  • Odpověz
Hmm, a u nás pořád nic. Sice nechčije,ale fouká tam studenej vítr :confounded:
Sun, ty jo, nějak jsem nad tím nepřemýšlela.... ale to mlíčko se nemusí být teplé?? Nemám s tím zkušenost,proto se ptám....já jsem zatím měla vždy mlíčko v ledničce,když někdo hlídal a já musela jít něco vyřídit...tak pro případ, že by náš jedlík dostal hlad :sweat_smile: To mi je jasný, že se to musí ohřívat...
5. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
jo musí být teplý, ale mám na to takovej fígl vozím sebou termosku s horkou vodou a pak to ohřeju ve vodní lázniv kelímku :wink: prodávají na to i přímo termosku, ale ta moje mi stačí. tak malej dopapká a vyrážíme tak zatím apapapa holky uží te si víkend.
5. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: . U nás bylo ráno zamračeno a teď vylízá slučníčko :slight_smile: . My pojedeme zase k našim, protože je manža celej den na fušce, tak ať zase nejsme sami :wink:

Sun, užij si to :slight_smile:
5. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj.
Tady fučí a je zataženo.
U nás proběhne klasika big nákup a pak asi nic moc. Muž bude určo čučet na fotbal, nevýhoda kabelovky :confounded:
5. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Jsem si otevřela nugetu :sweat_smile: . Ale nechala jsem si ju v kuchyni, abych si pro každou lžičku musela vstát a neměla to pod nosem. No, vstávám poměrně často :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Tak jsem malýmu naměřila asi 65cm, 7,2kg :sweat_smile: Roste nám jak z vody...
5. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Včera byl sexík, no začátek krkolomnej ale pak už to bylo super :dizzy_face:
5. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Kuk dámy,

tak jsem ráda, že jsem vás pobavila :wink:

Smouli tys nikam nerazila??? No tak to musely být ženský nasr.... co???
Jinak mail máš poslanej

Holky vy máte doma fakt kusance, ta naša malá prďola má tak 60cm, možná necelejch, pááč ještě nosíme 56, ale už na 62 přecházíme vcelku rychlo.
Co se týče váhy, tak to představu nemám, ale vzhledem k tomu, že na kontrole v 6týdnech vážila 4110g, tak určitě 7kg mít nebude, jak mají ti vaši chlapáci :grinning:

Odpo půjdem na návštěvu, tak to bude fajn.

Mějte se a užijte si víkendu :slight_smile:
5. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Cau holky.
U nas dneska rano taky sexik :grinning: normalne uz v pohode, nic nebolelo a bylo to fajn - manzel si "dal pozor",tak jsem rikala ze je to jak za starych casu :grinning:
5. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
charlie: jojo máme to pěkný chlapáky. To je jen dobře, jen ať hezky rostou.
A co vy, jak se vám daří? Nám už začíná být právě velikost 62 malá. No je to děs.... :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
my byli nakupovat i s malou a nekolik tisicku je zase fuc.. :sweat_smile: to je desny..
mam baby vac odsavajdu, huggies plenky, pro sebe tricko, vestu, dziny, tomas boty, neco do auta a jeste neco k jidlu, stavili jsme se i na obede, tak jsme se fakt dnes rozsoupli.. mala celou dobu spala..
:slight_smile:
5. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
ahoj holky,
tak mi měli na kontrole včera 5 330 g a 61,5 cm - takže nic moc, ale alespoň něco :dizzy_face: vyřadili jsme bodíčka 0-3 měsíce z tesca, ale jedny dupačky máme taky ještě 56 a zase některé jiné věci třeba overálek nám už není ani 68 - zkrátka jak kdo to čísluje :slight_smile:
5. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Andy- to byl teda mega nákup, hlavně, že sis pořídila i něco pro sebe :slight_smile:
5. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Mareček už se kroutí v postýlce, asi bude vstávat :slight_smile:
5. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
kacenko to byl tedy nakup.. vzala jsem sabulce v lekarne i panadol baby sirup preventivne kdyby nahodou neco a jeste dalsi uzitecne vecicky :slight_smile:
ja si ted hodku a pul schrupla, sabca jeste spinka..
tomas neco dela na aute a bellca knoura, chtela by jit za nim, ale vrata jsou otevrena a vletela by nam do silnice, tak nesmi z baraku :grinning: venku je zatazeno a fuci.. ja jdu povesit pracku, uz jsem si ty nove veci stihla vyprat :slight_smile:
5. zář 2009 v 16:22  • Odpověz
jinak kacenko, marecek ma nahodou krasnou vahu i vysku, proc nic moc? my jdem v utery, nase sabca je o tri tydny mladsi a myslim, ze pet kilo jeste mit nebude.. tak holcicky jsou mensi.. no uvidime :slight_smile:
5. zář 2009 v 16:28  • Odpověz
ahoj holky
preji peknou sobotenku ja mam jeste dneska moooooc prace a to uz jsem ji tolik udelala uff nic kocky jdu si udelat pedikuru a manikuru zitra mame vitani obcanku a ja chci mit aspon pekne nehty kdyz uz nemam postavu :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
my mame 5335g a 57,5 cm
:grinning:
5. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahoj mamušky :slight_smile:
Tak hlásím že u nás už kouká oskar a to docella fest :wink: ale skoro celej den byla pořádná kosa a děsnej severák brrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Charlie jééé tak to je asi fakt nejlepší řetězovka co jsem kdy četla :grinning: :grinning: :wink:
My měli včera tulení číslo 2 :wink: :grinning:
Evul taky nemam postavu páč musím shodit ještě 10 kilo abych se vešla do svýho oblečení :wink:
5. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
ahoj maminy

evi-tak my máme 4600g ale 60cm :confused: :sweat_smile: vy už jdete na vítání občánků?mě ještě nic nepřišlo,tak sem zvědavá kdy půjdem my

tak já musím zhubnout ještě 2kila a sem na své váze,včera sem poprvé zapla svoje rifle,ale ještě neobleču další dvoje,no spíš je nedopnu

tady je kosa a fouká a je zataženo,a opět máme techno-hold nám letos to počasí naty akce nepřálo,tak uvidíme kolik přijde lidu

Andreasku-vy ste se teda rozšouply dnes
:sunglasses: já si koupila dnes parfém hugo bos-dostala sem od kámošky k narozkám poukázku na 500 tak sem si 1300doplatila,takže sem taky krapet utrácela :sweat_smile:
5. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
tak jsme se vratili z prochajdy, fucak, ale sviti slunicko :slight_smile:
tomas jede za kamosem a jedou nekam do hospody na fotbal, tak mame s holkama damskou jizdu..
k veceri to vidim na parek s chlebem a horcici, to ja rada :grinning: a neni z toho zadny nadobi :grinning:
a budu cucet asi na tu komedii tezce zamilovan, nejspis blbina, ale co :slight_smile:
5. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.