• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
andrej-tak já mám na véču zas nudle s makem :grinning: tak to se dneska rozšoupnem s tím jídlem co? :grinning:
5. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=Z-CfApmoSUg

milacci kuk

dneska se danulka naucil kricet a naramne se mu to libi ted tady haleka celej den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
evi-to je borec :grinning: :grinning: naše malá taky tak vykládá,ale na vašeho prcka nemá,tomu ta pusena teda jede :dizzy_face:
5. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
reni to jo, takovy samy slozity jidla :grinning:
evco :grinning: nase mala povida, ale taky ne tolik teda.. :wink:
5. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsme doma a Mareček spí na mně :slight_smile:
5. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
tak holky ja se rozloucim ted krmim a poak jdu snad konecne na tu manikuru dnes jsem se neskutecne spotila u cviceni doufam ze to ponese ovoce

jinak jo nas danik asi obkeca vsechno ale uz se tesime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
blani ahooj, kdepak jste courali? :slight_smile:
evco papa, at mas pekny nehtiky :wink:
ja na manikuru nechodim, nehty mam svoje, akorat asi pred svatbou si necham ty svoje trosku upravit a nejak hezky nalakovat, ale gelovy nechci, mam svoje hezky se musim vytahnout :grinning:
5. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
evčaa to je fakt super...naše melča spíš vypráví :grinning: taky to mám natočené, ale radulus sem musí nainstal program, aby nám to šlo! tak příště se taky pochlubím. :wink:
a koukám taky řešíte když si rve pacinu do pusy jestli by zase jedl a koukáme furt na hodiny jak je to dlouho :grinning: :grinning:

já jak dostala ten menzes tak mě dnes děsně bolej kosti(styský) :unamused: :angry: :rolling_eyes: ale zdá se mi, že mi splasklo břicho, asi bylo nafouklý :confounded:
5. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
smouli a bylas na te vyvolavacce nebos to dostala spontanne?
5. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Andrej, byli jsme u našich :wink: . Manža je na fušce, tak ať nejsme celej den zase sami.
5. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
Šmouli, to mě taky vždycky bolela 1 den.
5. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
blani tak to jo, vasi se urcite pokochali vnouckem, vid :wink:
my jdem koupat a na pozadi mam pusteno tezce zamilovan.. tomik jel do hospody cucet na focus.. tak mame damskou jizdu.. az nakojim a ulozim malou, dam si dvojku vina a udelam si takovy relax pro sebe, se tesim.. teda jestli neusnu :grinning:
5. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Andrej, jo jo :slight_smile:

Tý jo, já jsem si ještě žádnýho panáka nedala. Ale to mi až tak nevadí. Spíš mám chuť na ledovou kávu nebo kapučíno, ale bojím se, že mi pak malej nebude spát :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Evi, krásný popovídáníčko. To je tak roztomilý. Už aby jsme si s Davídkem taky tak hezky popovídali. Už trochu začíná, ale do Danečka má daleko :grinning:
5. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
blani ja panaka taky ne, ale vinko dve deci si klido dam.. az nakojim a mala usne, nez se nekdy v noci nebo k ranu vzbudi, vino uz ze me bude fuc :slight_smile: a kafco si taky dej klido.. pokud nevypijes pet silnych za den, vliv to podle me nema.. :wink:
5. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
Andrej, tak když víš, že ti vydrží až do rána s krmením, tak to je v poho. Mareček chce někdy po 3 hodinách a jindy vydrží 4,5.
A kafčo jsem právě nepila ani v těhu, tak na to není zvyklej z bříška, tak právě proto se bojím.
5. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
Evi, to je super, jak Daník povídá :dizzy_face: . Mareček taky, ale tak moc teda ne. Je to krásný :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
to se blani fakt neboj, ale tak ja treba taky kafe nepiju, ale caro.. ale kdyz jsem ve meste nebo na navsteve a nemaji bez kofeinu, tak si klido dam normalni :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj.
My jsme taky doma bez manži, šel do hospody na fotbal. Malej je už v postýlce, dneska měl koupání ve velký vaně.

Váha - já už vážím míň než před těhotenstvím, přitom žeru jak mlejn, tedy na mě žeru jak mlejn, na někoho to může být málo.

Vínko si dávám taky, docela často, decka dvě červenýho neuškodí. No a kafe si taky dávám, ráno piju takovou culifundu :grinning: Na půllitrák si dám lžičku nescafé a půlku z toho mám plnotučnýho mlíka a půlku vody :grinning: Ale v kavárně si klidně dávám latté a nikdy se malej nechoval jinak. Myslím, že máš Blani, zbytečný obavy.
5. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jo jo, caro taky piju :sunglasses:

Jitu, možná jo :wink:

Já až na pár deka taky vážím, jak před těhu a taky žeru dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale asi se mi trochu rozšířily boky :unamused:
5. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
S těma bokama to říkala naše lektorka powerjogy taky.
5. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
dostala spontánně :wink: jsem to ale možná cítila...bylo mi furt vedro a potila jsem se, návaly-to mívám!

tak jdu do peřin a koukat na prcičky pak papa :wink: :slight_smile:
5. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Co, že se jí rozšířily nebo že je to běžný.

Jdu spát. Dobrou noc :slight_smile:
5. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
ja taky vazim uz pomalu jako pred tehu :slight_smile: ale taky s tema bokama mam takovy pocit trochu..
5. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Dobré ráno, maminky :slight_smile: . Tady se ještě vyspává :confused: ? U nás svítí sluníčko :slight_smile:
6. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj všem.

Blani, že se jí rozšířily boky, kosti, takže s tím nic nenadělá. No stejně je jako nudle. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Já mám zatím jen víc v pase o nějakej centík, boky mám hubenější než jsem měla. Musím to blátíčko na břiše vytrénovat, až mi povolí chromá ruka, tak se vrhnu na powerjogu, ale s chromačkou je to na prd, nemůžu cvičit spoustu pozic. :stuck_out_tongue_closed_eyes: I blbej pozdrav slunci mi dá tedy ruce zabrat.

Jinak venku je krásně, byla jsem s Alexem v šátku venčit psici, protože živitel přišel z fotbalu nad ránem v podroušeném stavu, musím se ho zeptat, jestli pili s klukama na žal nebo na radost. Oběd je uvařen ze včera, to má kliku :grinning: Jdu si naplácat na hlavu barvu, sláva, že dělaj už ty desetiminutový, to je fofr.
6. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
jééé gde sté všici?? :grinning:

prý ta reklama na fidorky...to jsem já :grinning: :grinning: tvrdí raďas :wink: :slight_smile:
6. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
jee smouli ja nevim ktera to je :sweat_smile:
6. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Jitu, aha. No, taky s tím nic neudělám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Šmouli :grinning:
6. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.