• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
já ji viděla asi jen dvakrát :wink: se zahalí do deky na gauči a promění se v čokoládu(ta deka) :grinning: mnam taky by sem to brala :wink:

psala sun, že jsou nekde u mácháče na chatě...a snad v úterý se setkáme v bouli!!
andara - tak to bude někde asi u tebe ne??? ty taky bydlíš u mácháče :wink: zeptej se manži na úterý odpolko do mekáče!!!!
6. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
jee tak vy budete mit ten srazek, to je fajn :slight_smile:
my doobedvali, tak jsem pekne nafutrovana.. draha polovicka s dcerounkou usnula :grinning:
6. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
šmouli: jé fidorku taky miluju, hned bych si dala :grinning:
6. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
holky, tak mame za sebou prvni "tuleni" po porodu :grinning: bala jsem se toho, ale musim rict, ze nahodou dobry.. na to, jaky jsem mela siti me ani nic moc nebolelo, nepalilo.. pouzili jsme ale radeji lubrikacni gel a asi ho ted pouzivat i budeme, fakt to s nim bylo fajn :slight_smile:

jo jinak fidorku bych si taky dala.. mam ted caro s mlikem a premyslim prave, co k nemu :wink:
6. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
pahoj-tak mi máme dnes 2 měsíce :dizzy_face:

a přebírala sem malé skříň,a sem v šoku,všechny kalhoty co měla malá mít až na podzim,budeme už oblíkat teď,páč má dlouhý nohy,takže budem už nosit 62-ale i 74 :astonished: mazec :sweat_smile:

teď jí má babča venku,tak sem se konečně na tu skříň mohla vrhnout

jo a od 14.9.budeme měsíc bez výtahu-budu malou nosit do 6.patra ve vajíčku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
ahoj reni...no to se teda projdeš cholka...ještě že já bydlím ve 2p. :wink: no to já taky už něco vyřazuju...už nám to je malé!! :sweat_smile:
a nám jsou 3 měsíce!!! :dizzy_face: :grinning:

andreašku - my se budeme šmoulovat hned jak začnu brát antiperle :dizzy_face: :sweat_smile: :wink:
6. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
reni tak s tim vytahem je to blby, ale mesic rychle utece a zas to budete mit v poho :slight_smile:
vase mala je tedy dlouhan :wink:
evulko pekne nove fotecky :dizzy_face:
6. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
evul taky jsem jukla ---pěknéééé :dizzy_face: už je taky velkej :wink:
6. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
Holky děkuju. Davídek povyrostl zase o 1 cm. Takže má už 61 cm. Velikost 62 už začíná být krátká :grinning:
6. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahoj holky, jsme zpět, byli jsme u tety :slight_smile:

Já už jsem taky vyřadila - 1 overálek newborn :sweat_smile:

Evi, hezké fotky. Davča je kocour :slight_smile:

Jinak jsem se přesvědčila, že malej asi není návštěvní typ :frowning2: . Jak jsme byli u tety, tak se prospal a pak byl hrozně uplakanej a přijdeme domů a je v pohodě. A to nebylo poprvé. I u nás, když jsou tchánovci v tuto dobu, tak je z toho celej nesvůj.
6. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
ahojky blani, ja toho taky jeste zas tolik nevyradila, to prijde :slight_smile:
mala je ted pod hrazdickou a ja jdu delat chleby ve vajicku :slight_smile:
od osmi asi pobezi superstar :grinning:
6. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
A ještě jsem se chtěla zeptat vás, co nemáte monitor. Slyšíte, jak vaši mimísci dýchají? Známá sestřička říká, že mám zkusit vypnout monitor, abych poznala, jestli má malý apnoe nebo ten monitor pípá jen tak. Ale mám strach. Kdyť to kolikrát vůbec nejde poznat, že dýchá.
6. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
blani, my ho nemame.. stejne jsem slysela, ze spousti hodne poplasnych alarmu, to by me asi pekne vydesilo.. ja vzdycky k sabince prijdu a koukam, jak se ji zveda hrudnicek :slight_smile:
6. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
Aha, ale sluch "vycvičenej" nemáš, že bys ju z postele slyšela dýchat? Já kolikrát ani nevidím, že se mu zdvihá, musím si chytnout.
6. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Jdu na TV. Dobrou noc :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
ne blani, to srdicko neslysim.. :slight_smile:
ja ted domyla nadobi a na pozadi mam superstar a jdem koupat :slight_smile: dobrou blani :wink:
6. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
blani: děkuju za chválu. Je to pořádnej kocour. Roste jako z vody :grinning:
6. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
evi, je to fakt rychlost, jak nam rostou.. za chvili budem tehulky napodruhe :grinning:
6. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
andrej: jojo hodně o tom teď přemýšlím, že se zase těším, až budu mít bříško. :wink:
6. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
blani asi si budeš myslet že jsem blázen, ale moje nelča spinká už v postýlce v pokojíčku s nikčou......takže já slyším jen když se vzbudí-mám jen dveře dokořán. Já se nebojím, že by se ji mohlo něco stát, protože, jestli bude spát semnou, může se něco stát taky....můžu spát tvrdě např...jen obrazně :wink:
nepřemýšlím nad tím, to bych se zbláznila :wink:

zatím dobrou...jdu koukat na čt2 papa vy superstár :grinning:
6. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
smouli, ja to beru tak nejak jako ty, rikame s tomem, ze sabulce verime.. ze ji i nechame v pokoji samotnou v postylce, zatimco jsme vedle a proste kdyz zacne brecet, tak prijdem.. ale to dychani nejak extra neresime, to bychom se zblaznili.. snad bude vsechno v poradku i nadale :wink:
evi a za jak dlouho byste chteli druhe?
smouli dobrou noc :wink:
6. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
dobré ránko maminky :wink: :slight_smile: holky ještě chrněj, ale já jsem zvyklá vstávat v 6 :unamused: ...stejně bych za půl hodky musela vstávat s nikou do školy!
jj andy...červík taky zahlodá,ale raději o tom moc nepřemýšlet :slight_smile: :wink:

holky už přemýšlíte o druhém??? :astonished: :confused: :sweat_smile: kdybych se nezbláznila do podnikání...tak bych to třetí taky skousla :grinning: ale nechci se stím zas tahat, už nejsem nejmladší a mám už to tělo zhuntovaný :grinning: :sunglasses:
7. zář 2009 v 06:05  • Odpověz
Ahoj.

Tak já sice s Alexem nejsem furt, ale v postýlce má zapnutý monitor.
Já se bojím hodně, přeci jen, strašně dlouho nám trvalo, než se podařilo a navíc další pokus už není...
I v lehátku občas koukám, jestli dýchá a v kočárku to stejné, jsem klidnější, když má v puse dudlík a dudlá :grinning: :grinning:

Včera večer jsem Alexovi stáhla písničky z včelích medvídků a pouštěla mu je, zatím se určitě spíš smál tomu, jak jsem se u toho tvářila a dělala blbosti, ale nějak ho zvykat chci. Když mu zpívám, tak usne, ale muž říká, že je to pud sebezáchovy :grinning: abych už přestala :grinning:
7. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Šmouli, já o druhém teda ještě nepřemýšlím. Vůbec si nedovedu přestavit, že bych měla být za chvilku těhotná :zipper_mouth: a starat
7. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Šmouli, já o druhém teda ještě nepřemýšlím. Vůbec si nedovedu přestavit, že bych měla být za chvilku těhotná :zipper_mouth: a starat se o 2 tak malý prcky. Mám pocit, že bych oba šidila, neměla sílu se jim pořádně věnovat.
7. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
Jé, tak vidím, že se mi to sem vložili 2x.
7. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobré ráno!!
tak já monitor mám zaplej hlavně v noci, klidněji spím. Přes den nezapínám. Stejně ne vždy spí v postýlce....

Já bych klidně do druhého šla :grinning:, ale chci si to pěkně užít, takže zatím neee. Taky asi bude trochu boj s penízkama kvůli stavbě, takže zatím to musíme trocha odsunout a pak uvidíme co a jak.
7. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
7. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
ahojky holky, jak je? je u vás taky chladno? tady je 10°C,a le svítí sluníčko:slight_smile: další sluníčko mi tu vykládá, jsme ráda, že je vyspinkanej. včera po děsným hysteráku usnul o půl sedmé a spal až do 3. ani jsme ho nebudili, byli jsme rádi, že spí:slight_smile: za chvliku jedeme k babičce a odpoledne budu dělat borůvkový knedlíky. poprvé v životě, ale naučit se to musím:slight_smile:
7. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Jitu, hezké fotky. Alex má pěkně baculaté ručičky :slight_smile:

Ahoj Jituš, u nás už je 14 stupňů :grinning: . Ale ráno bylo 10. Šimonek je pořád tak uplakanej? Jak to? Má prdíky?
7. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.