• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani, jj, buclatý ručičky i nožičky :grinning: Tuhle jsem koukala na Marečka a říkala jsem si, že je to hubeňourek :grinning:
7. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Nožičky vidět nebyly, nemůžu posoudit :grinning: . Jo jo, Mareček je hubeňour. Mamča na něm pořád hledá faldíky a najde jenom, když hoooooooooooodně chce pidi faldíky :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahojky kočky :wink:

Předevčírem jsme měli naprosto šílenou noc, malá se usmyslela, že spát nebude a tak jsme byli vzhůru do čtvrt na tři, no děs.
Naštěstí včera jsem ji uspala něco před jedenáctou a tak jsme spinkali krásně až do sedmi. Už jsem se lekla, že ta nespavost bude nějakej novej manýr :confused:
7. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobre ránko, dámy.
Jitko, kde jsi našla ty písničky ze včelích medvídků? Dala bys sem, prosím, link? Já tady za horama ocením všechno hezké české! Dík.
Naše malá má 5 kilo a taky není moc faldíková, spíš hooooodně dlouhá. Však ona má po kom. Spíš se bojím, aby neměla v 15 letech 2 metry.

A představte si, já si nakonec taky koupila odsávačku. Malá mi prospala minulý týden jedno noční kojení a já jí pak omylem dala špatné prso, takže to druhé už bylo jako šutr, a já rukou neodstříkám ani prd. Takže jsem pořídila Aventku, aby mně v noci neprdly prsa, když půjde do tuhého. Třeba taky brzičko prospí celou noc (haha, to jo, zatím se pořád budí aspoň 2x).
7. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Janneke, já jsem si dala do vyhledavače www.seznam.cz "příběhy včelích medvídků" a ono mi to dalo možnosti, já si to neuložila tedy ten link, ale bylo toho tam spousta.
7. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj holky..potřebuji poradit když na mě leze nějaká chřipajzna,tak si můžu leda tak vzít nějakej paralen co?A co Sofinka,nechytne to ode mne?Můžu jí normálně kojit?
7. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Kojit můžeš, Hani, a paralen taky. Neměla by to od tebe chytnout, ale snaž se na ní neprskat. :grinning:
7. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Dík, Jitko, jdu hledat na Seznam.
7. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
janneke a co tohle? Je toho hooodně a ty příběhy včelích medvídků jsou tam taky :wink:

http://filmovezvuky.fdb.cz/menu.htm
7. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Přesně tak Hani nepřestávat kojit :wink:
7. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Já byla včera hotová,Sofinku jsme nakojila v 19h a šli jsme obě spát,spala sice krásně po každém kojení hned vytuhla,ale na jídlo se budila skoro pořád takže ve 22h,v 1h,3h,6h,7 a pak v 9h..
7. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Ty vogo Hani, tak to je síla. My teda spíme většinou celou noc nebo se budíme jednou, ale to je pak problém ji uspat. Takže když bysme měli papat tak často a neusla by mi hned po koju, tak bych se asi zvencla :confused:
7. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahojky holky,tak my máme za sebou náročný víkend,v sobotu jsme byli na svatbě a Vojtíšek byl moc hodný.Vydrželi sjme tam až do půl sedmé,pak sjme raději jeli domů,už tam byla moc hlasitá hudba.Každý ho obletoval,tancovali jsme spolu,no prostě super.Včera jsme byli u našich-klasika.V noci krásně spinkáme,usínáme mezi devátou desátou a budíme se kolem čtvrté-páté,někdy se zadaří a vzbudí se až v šest.
Dneska v jednu máme sraz s kamarádkou která má ročního chlapečka a už čekají druhé-ta bude mít pořádný zápřah.
7. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Dobré ránko mamušky :slight_smile:
Včera jsem byla nakoupit v Tescu a objevila jsem tam sterilní sáčky na MM :wink: je jich v balení 40 ks a stojí asi stovku :slight_smile: super ne? :grinning:
Jinak tady svítí oskar,ale je tam ještě docela kosa :wink:
7. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Charlí Sofča se většinou budí za noc 1x max.2x ale dneska v noci fakt jela a to mi ještě ve 23h probudil Petr když dorazil domů,taKŽE SPÁT SEM ŠLA SICE BRZO,ALE BYLA JSME SKORO POŘÁD VZHŮRU :frowning2:
Andy to je fajn že jste si tu svatbu užili :wink:
7. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
andrej tak to muselo být fajn, my byli v sobotu na návštěvě u známých se stejně starou holčičkou :wink:
hani tak to mohla být jen taková výjimka :confused:
7. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
ahoj holky, vy jste toho zase napsaly :slight_smile:
kaci, ty sacky jsou super, to bych taky brala, nemohla bys mi je, prosim, vyfotit a hodit do albika??
7. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
jj bylo fajn,akorát jsme propásla v kostele tu hlavní část,jak si dávají slib a vyměňují prstýnky to se totiž Vojtík rozhodl,že si chce taky zakřičet,tak jsme ho vozila venku kolem kostela :grinning:
A jsem šíleně přejezená,hlavně sladkého,dort,koláče atd.Takže jsme si řekla,svatba a konec, musím s eomezit nebo budu jako bečka
7. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
andrej jen basti :grinning: at nejsem becka sama :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
holky sabulenka spi, asi si jdu taky na chvili dachnout.. uz jsme byly totiz na dlouhy prochajde :slight_smile:
7. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Právě jsme do sebe hodila polívku a jdu opět přebalit Sofinku to její noční ládování už se projevuje,před chvilkou se posrandila úplně celá,musela jsme jí osprchovat,bodíčko i tepláčky měla totálně durch :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted jsme jí dala do košíku že se najíma slyším jak střílí další nálož,doufám že tentokrát to plenka vydrží..
7. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Andreasku jj hned ti je vyfotím :wink: už jdu na to
7. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
hani :grinning: strili dalsi naloz :grinning:
kaci ses moc hodna :wink:
7. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Andry máš to tam :wink: je to taková sitě růžová krabička u nás to mají pod mimi hračkama :wink:
7. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
kaci moc moc dekuju, uz jsem si ulozila, takze pokud to v albiku nechces, muzes si to smaznout.. jsem ti zavazana :grinning:
7. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
Jeee, Charlie, to jses zlata!! Diky! Uz jdu na medvidky.
7. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Tak jsme doma z prochajdy :slight_smile: . Taky jsem ty sáčky zkoukla, tak až pojedem do Tesca, tak po nich mrknu :wink:
7. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Andreasku :wink: :grinning: :grinning:
ještě to tam chvilku necham kdyby se jěště někdo chtěl kouknout :wink: jsem z noch měla včera takovou radost :grinning: jako malý dítě :sweat_smile: :grinning:
7. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahoj tak jsem už doma s procházky, vyjela jsem v 8.45 a před chvíli jsem dorazila...byla jsem v práci se juknout, tam super,sranda. Ale za chvili zas musím na spořku :unamused: a holku přihlásit na atletiku a smalou kůli plavání asi až zítra. :slight_smile: :wink:
7. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Holky, dotaz :slight_smile: . Jak si zvládáte zkorigovat mimčo, odpočinek a péči o domácnost? Já se přiznám, že moc ne. Když Mareček usne, tak su ráda, že nic nemusím a k úklidu se horko těžko dotlačím. Většinou teda spíš nedotlačím a taky to tady podle toho vypadá. Nejraději z úklidu peru :grinning: . To totiž pere samo :grinning: . Ještě kdyby tak prachovka lítala sama a záchod s koupelkou byli samočistící :grinning:
7. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.