• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani-asi tak nejak, na odpocinek ani neni cas,pac Majdulka spi pres den max.pul hodky,takze nic nestihnu. Ted tu mam hromadu pradla a ne a ne to uklidit! :angry:
7. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
holky ja chodit plavat asi nebudu.. takhle na zimu mam strach, aby mala nebyla porad nachcipana.. pak az bude vetsi, treba 2 - 3 roky, tak to budem urco.. ale jeste nejsem rozhodnuta, treba se jeste nekam prihlasim.. ale spis ne.. jak jste na tom vy?
blani, ja teda musim zatukat, ale docela to zvladam, ale pockej, az zacne skola :grinning:
kaci, to ti verim, zes z nich mela radost, vzdyt ja mam taky a to je jeste nemam :grinning:
7. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Andrej, no právě :pensive: .

Tak ono to plavání je od půl roku, ale může se aji později, takže to možná nechám až po škole. Ještě nejsu rozhodnutá.
7. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Tak my máme celkem režim, takže vím, kdy mi bude ase Štěpulka spinkat, tak většinou rychle vařím a snažím se aspoň trochu pouklízet....a když Štěpi nespinká, tak si vydrží sám hrát...
Teď máme asi třetí den zřejmně růstovej spurt (za chvilku mi přeroste přes hlavu :grinning: ) tak je takovej umrčenější, hladovej a trápí prdíky...tak jako každej spurt :angry: takže je to s ním trošku horší, ale i tak to zvládáme :wink: Teď mi už asi tři hoďky spinká v kočárku na dvorku :pensive: Za chvilku určo začne řvát hlady :confounded:
7. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
plavání je u nás v nejbližším městě od 6měs. Moc bych chtěla chodit, hrozně se mi to líbí a pro mimi je to perfektní po všech stránkách, akorát ta zima mi trocha nepasuje...no uvidíme...ono taky záleží na tom, jestli mi bude manžel chtít nechávat auto...
7. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
Tak jsme doma z výletu.

Katko, ty sáčky jsou super, já zatím dala mlíko do ledových sáčků, ale tohle bude lepší.

Plavání - my začínáme koncem září individuální lekce a pak přejdem do plavání skupinového v těch 6 měsících, takže po vánocích. Už se těším. Se zimou se bát nemusíte, po lekci jste stejně ještě nějakou dobu v bazénu tedy pořilehlých místnostech, nejdete hned ven.

Režim - malej se budí tedy spíš chce jíst po cca 2 a půl hodinách, tak to střídám - jeden interval je prochajda, další je samostatná pauza, pak si hrajem, pak prochajda, samotka, hrajem atd. Někdy máme samotku a hraní v jednom intervalu, ještě si tak dlouho hrát nevydrží. Ale s domácíma pracema to nepřeháním. Žehlím s Alexem v šátku, luxuju klidně když spí, to mu nevadí a pořádně uklidím, když si malého vezme manžel a jdou ven, což je u nás jen pátek, sobota, neděle, v týdnu hooooodně výjimečně.
7. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
helulicku prave.. ja mela pocit, ze se muze zacit i od 3 mesicu.. ale nevim..
kdybychom jezdily autem, tak by to bylo ok, mne stoji cely den v garazi, tomas jezdi do prace pres prahu radeji mhd, je to rychlejsi.. takze bych ho vyuzivat mohla, ale bojim se tu jezdit.. a mhd jezdit pres podzim a zimu rozehrate plavanim, to se mi vubec nelibi, takze na to asi prdime..
7. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
no, my to máme taky v podstatě jak Jituš s Alexem. Prochajda (nejdřív tak v půl desátý, dřív se s ním nedostanu), zbytek dospinkává na dvoře, pak chvilku doma buď si hraje sám, nebo jsme spolu, pak zas prochajda, a zas si hraje nebo jsme spolu, pak v sedm ob den koupání a v osm do hajan :wink: Někdy mi ho vezme na prochajdu mamča a já má víc času na pořádnej úklid :slight_smile:
7. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Andrej, od 3 měsíců bývají vaničky :wink:

Hm, tak my režim nemáme. S nebo jsem ho nevysledovala :confused: ? Intervaly mezi krmením jsou různé.
7. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Andrej, jak píše blanka, od 3m jsou vaničky a pak plavání.
No mě štve to, že to začíná v půl desátý. Kdybych měla jet busem, tak musím v devět a než tam dojdu tak fakt nestíhám. Sama možná jo, s dítětem těžko :frowning2: ještě jsem o tom s manželem nemluvila, tak uvidíme....
Blani, když jsme doma, tak většinou chce jíst tak po dvou hoďkách, ale když je v kočáře, tak ty tři hoďky vydrží, někdy i čtyři...No, zrovna dnes ještě pořád chrápe..od třičtvrtě na deset......a já bych si tak chtěla hrát :grinning:
7. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahoj holky,

já bychn a plavčo s Davčou chtěla chodit. Mám kamarádku co má o 14 dní staršího chlapečka, tak bychom jezdili určitě spolu. Ještě tedy ale taky nejsem rozhodnutá
Tak mi přišla slevová knížka do DM, tudíž jim nevadilo, že jsem na nafoceném rodném listu zamalovala všechna rodná čísla.
Jo, pro nás jsou vaničky z ruky, takže máme smolíka....je mi to ale líto, protože ve vodě je zatím jako doma...hrozně si to užívá a když ho vytahuju z vany, tak se tak smutně kouká :frowning2:
7. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Blani my taky žádný režim nemáme :wink: tenhle víkend byl třeba úplně zlatíčkovej a dlabal po 2 hoďkach,ale dneska u kója zase chrápe(přes veškerou mou snahu ho neustále probouzet) a tak se hlásí a to dost razantně už po 1 a půl hodině :rolling_eyes: sice se to snažím protahovat,ale více meně je mi to houby platný :confounded:
7. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
My budem chodit na ty vaničky, tady to tedy zovou minibazén, jsou to individuální lekce, začíná se na 10 minutách v té obr vaně a přidává se, taky se postupně snižuje teplota, takže se dítě aklimatizuje na přechod do toho bazénu, kde je už s mámou.
7. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jitu, tak to je super. Už jsem manžovi říkala, ať mi ten rodnej list oskenuje a furt nic :angry:
7. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
holky o režimu mi ani nemluvte. Přes den sice Davča dodržuje stejné rozestupy, ale v noci se to vždycky nějak šoupne. Nemáte některá tip, jak ten režim ustálit? :grinning:
7. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Blani, já ho vyfotila foťákem :grinning:
7. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Evule, já myslím, že Davča je ještě na nějakej režime malej. Koukám, že ti končí šestinedělí. Nám se to ustálilo až po 6tinedělí...hlavně ta noc...neboj, on si to noční papání prodlouží...
7. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ty si vždycky poradíš :wink:
7. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
ahoj....teda blani ani mi nemluv o korigování domácnosti atd...ted jsem zrovna přišla z atletiky, kde nikdo nebyl a musím tam být na půl4...takže za půl hodky zas vyrážím. Nelča mi furt chrápe, potřebuju aby se vzbudila, páč pak nebude určo spát až vyrazím a bude řvát-mno už to vidím a budit ji nechci to bych ji ořetrhla spaní!!!a byl by pěknej yrvál, takže nevim. přijdu domu a musím poklidit...ale je fakt že mě trochu pohlídá holka ted. Já ti ani nevím jak jsem to tenkrát dělala :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
helu: já si právě říkám, že máme od sebe tři týdny. Myslíš si, že si tedy režim ještě udělá?
Docela by se to už šiklo. :grinning:
7. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
Šmouli :grinning: . Ještě že ti Nikča tak pomáhá :wink:. A nežárlí?
7. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Evul: já to tak nějak po tom šestinedělí směřovala k tomu režímu (hlavně kvůli sobě, abych stíhala něco udělat, mohla si třeba někam odskočit atd.) a ono to vyšlo :wink: je fakt, že ten denní režim někdy porušíme - většinu tu dobu spánku, ale zas je v tu dobu si je schopnej hrát sám, nebo je v lehátku a kouká na mě co dělám :wink: jsem zvědavá jak to ale bude v zimě. Po dopol prochajdě mi spinká vždycky v kočárku na dvorku a to v zimě asi vždycky nepůjde...no zas bude starší, tak uvidíme...
7. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
No, mě to už párkrát dost šiklo...využila jsem jeho chrupkání a zajela si na gyndu, na úřady, ke kadeřnici :grinning: a on to celý prospinkal :pensive: Pro jistotu jsem vždycky odstříkala babičce mlíko, ale vždycky zatím skončilo v umyvadle :wink:
7. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
helu: a jak sis to směřovala k tomu režimu. Taky bych ho ráda zavedla, ale jaksi nevím moc jak... :grinning:
7. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
Heluli, a jak sis ten režim vytvořila? Mně přijde, že to nejde. Minulý týden (možná dýl, nějak rychle to utíká, takže nedokážu říct přesně) spával Mareček kolem poledne cca 4 hodiny. Tzn., že se mi probouzel někdy teďka. No, a dneska teďka usl. Přijde mi, že ten režim nejde vytvořit. Možná jo, jenom to neumím :grinning:
7. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
taky bych potřebovala doma něco udělat a tak.Nejhorší je, že se Davídkovi zatím moc nelíbí v kočárku, tak to je docela problém :unamused:
7. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
Holky,chcete videt faldiky? :grinning: :grinning:
http://img41.imageshack.us/i/3mscz.jpg/ Majdulka 3měsíce :wink: 6,4kg a 65cm
7. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
blani: no právě, taky mám takovej pocit, že si s tím režimem nějak nevím rady. Zatím to tedy nejde vůbec. Jednou se mi podařilo mít stejný průběh dne po dobu třech dnů a pak zase konec :cry:
7. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.