• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
andara: jé to je krásná fotka. :wink:
7. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
Evule, tak úplně stejnej den jsme nikdy neměli. Ale fakt to bylo tak, že jsme šli dopo ven, pak byl cca hoďku doma vzhůru a usl na ty 4 hodiny. A už vlastně v pátek to bylo úplně jinak a dneska taky. A ani nevím, jak dlouho mi bude spát, jestli půl hodiny nebo 2 hodiny.

Andaro, to jsou faldíky :grinning: . Majdulka je krásná. Má supr kohouta :grinning: .
7. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
blani: tak uvidíš no. Já doufám, že se to nějak srovná...Davídek je zase zvyklej po papu koukat docela dlouho vytuhne spíš až tak za hoďku nebo dvě.

Jinak dotaz. Od kdy se začnou mimča hodně smát? Davídek se párkrát za den usměje, äle zatím nic moc. Na hračky už začal taky reagovat,tak čekám, kdy se začne smát pořádně. Občas nám taky něco poví. :grinning:
7. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
Ty jo, já už ani nevím...ono to nějak vyplynulo samo, u nás to "stojí" hlavně na těch procházkách ..... ráno kolem půl desáté nebo desáté hod. na prochajdu - to jsem začala chodit hlavně kvůli tomu, abych navařila a trocha poklidila, to mi spí tak do 12-13h, pak jdu tak kolem 16-17hod, to se mi taky chvilku prospinká anebo jen kouká. Mezitím v tom čase si sám hraje, někdy musím s ním. Záleží na jeho náladě :grinning: je fakt, že když mi do toho něco vlezlo nebo je hnusně a my musíme být doma, tak je z toho režimu vykolejenej a musím ho uspat buď v náručí poskakováním na baloně nebo usne v lehátku :pensive:

Teď poslední dobrou odpo jen chvilku podrncám kolem stavby a já jdu makat :angry:
7. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
Mareček se pořádně směje bych řekla tak týden dva. Předtím se taky smál, ale ne tak moc. A už ti povídá :confused: ? To Mareček tak brzo nepovídal.
Já myslím, že je každé mimčo jiné, tak uvidíš :wink:
7. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
Holky, koupete některé v olejíčku? Já mám ten kyblík od něho úplně ulepenej a nevím, jak to dostat dolů.

Heluli, to jsi dobrá, že ještě makáš. Mně stačí ta mateřská DOVOLENÁ :grinning:
7. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
Blani-ja obcas koupu v olejicku a pak holt vanicku vezmu jarem a poradne vyplachnu
7. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
Tak mě to celkem baví, hlavně můžu být s manželem :grinning:
Já koupu jen v čisté vodě, sem tam někdy přidám něco, ale jen opravdu zřídka...jinak my už se koupeme ve velké vaně a moc se mu to líbí :grinning:
7. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
heluli: to máš právě dobrý, že ti malej vydrží v kočárku i čumákovat. Ten náš ne. Na procházku tedy taky chodíme dopoledne, pak přijdeme a jakmile zastavíme,tak amen a je vzhůru.Jinak sám být v kočárku nechce a plače.

blani:no povídá...spíš tak reaguje, když se na něj mluví.Dělá úúúúú a ááááá. :grinning: :grinning: :grinning: čpulí pusinku a kulí oči :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
helu: my taky koupeme ve velké vaně, do vaničky se nám už 14 dní nevejde. A moc se mu tam líbí, víc než ve vaničce. Holky kolik vám měří mimča? Z Davídka bude asi obr nebo nevím
7. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
taky nám přišlo pozvání na vítání občánků. budeme ho mít 4.10
7. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
evi, to máme stejnej důvod :grinning:
65cm,7,4kg :grinning:
7. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
helu my 61 cm :grinning:
7. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
Andaro, jarem? To se právě bojím. Ale teda zkusím. Dík :wink:

Evule, Mareček v kočárku taky nekouká. Musím jít cca hodinu po jídle, kdy už chce spát, tak ho tam udrncám. Jinak bych s kočárkem moc nepochodila.
Kolik měří Mareček, netuším, ale nosí vel. 56, tak asi tak nějak :slight_smile:

Jak jsou ty vaničky velký, že tak malý mimča tam už nevlezou :confused: ?
7. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
blani- my jsme měli klasickou vaničku, on jak kope, tak to měl už fakt tak tak, Nám je už velikost 62 skoro malá :sweat_smile:
7. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
Hmm, já jsem myslela, že ty vaničky jsou větší. Že tam mimčo vydrží do půl roka určitě.
7. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
blani: asi fakt záleží,jak rychle mimčo roste. My jsme od porodu vytáhli o 11 cm
7. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
Evi, já myslím, že všechna mimča rostou tak rychle. Vím, že i Andrejka psala, že se jí tam Vojtíšek už nevejde, když měl asi 2 měsíce.
7. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
blani: no tak to jo, tak asi ty vaničky holt dělají malé no. Ale jak jsem psala, nám to nevadí. Davídkovi se stejně víc líbí v té velké. Má tam větší rozmach :grinning:
7. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
Blani, vzala jsem to houbičkou na nádobí, tou drsnější stranou a jinak to jde i kartáčkem na ruce.
7. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
Evi :grinning:

Jitu, jenom tak vodou nebo s jarem? Já jsem tam dala můj sprcháč a drhla jsem to svou houbičkou a prd. Akorát jsem měla ulepenou houbičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
7. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
Jsem teď sháněla obyčejné chrastítko přes kočár a postýlku, něco takového
http://www.vse-pro-deti.cz/fotky/3883.jpg
a vskutku nadlidský výkon, nic nemám :angry:

A u nás v Tescu maj pytlíky na mlíko vyprodané. Ale koupila jsem Alexovi aspoň pyžamka - overalky froté na chladné dny, už jsem vzala 3-6 měsíců, on už bude mít tři měsíce to to letí, navíc ty látkový plíny. Teď má 0-3 měsíce a to má tak akorát. Taky už jsem vzala body s slouhým rukávem 3-6. A jedny capáčky, co měli v akci za 57 korun. Když si hraje na dece, tak má někdy studený nožičky v ponožkách.
7. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
Blani, jen vodou a tím kartáčkem nebo houbičkou.
7. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme dnes byli na kyčlích a máme je v pořádku, tak jsem moc ráda
7. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
Jitu, dík :slight_smile:
Já jsem se na taková chrastítka dívala na MMB, ale nakonec jsem nic nekoupila. A proč to nekoupíš z toho odkazu?

Kat, tak to je super :slight_smile:
7. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
Přidala jsem foto do alba, tak mrkněte jak rosteme, už máme 3,20kg :grinning:
7. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
Jo, a ty overálky mají podle mě spíš blbě dělaný. Mareček má (teda měl, než si ho poblil :grinning: ) 0-3 a to zapínání od krku dolů má úplně našponovaný a v nohách a rukách má plno místa. A to aji v jednorázovce, takže tak.
7. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
Alex má teď to 0-3 úplně přesně, jak v nohách, tak v těle i s látkovkou a to je na noc vycpanej.

když to koupím z toho odkazu, tak dám víc za dobravu než za zboží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
Kat, hezké fotky :slight_smile: . 3,20kg? To ti hezky papá :slight_smile: . My máme 3,70kg :slight_smile:
7. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
tak jsem se krapitko prospala :grinning:
blani, ja vanicku myju sabincinym sebamedem, co ma na koupani, dam opravdu kapicku na houbicku a vydrbu ji no a je to.. jednou za cas.. ne pokazde.. po kazdem koupani vyplachnu horkou vodou..
asi pujdem za chvili zase ven, je krasne :slight_smile:
zda se mi, jestli mala nedostava rymu :angry:
jitu, tys psala, ze vysavas nosatkem denne a proc? pokazde tam neco alexek ma? jinak neco podobneho jako ty jsem taky shanela a taky neuspesne, tak tam mame zaveseneho hrocha..
andaro, fotka majdulky je suprova :grinning:
7. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.