• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andreasku, když ráno nebo večer kouknu do nosu a něco tam vidím, tak to odsaju. Někdy má jen v jedné dírce někdy nikde, třeba dneska nosík čistý.
7. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
Díky Blani, Kačenka začala opravdu pěkně papkat, tak mám radost, ale raději to zaklepu (ťuk ťuk ťuk) :slight_smile:

Zítra jdu na kontrolu po šestinedělí, tak doufám, že budu v poho, cítím se dobře.

Holky já odsávačku na nudličky nemám, čím jiným čistíte nosíky?
7. zář 2009 v 17:03  • Odpověz
Tak jsem se taky trochu prospala,Sofča ještě spí..
My ted nos čistíme taky často a dost často vysajeme takový zelený soplíky,máme tu odsávačku na vysavač a fakt super..
Zítra jdeme k doktorce tak jsme zvědavá kolik bude Sofinka vážit a měřit..já si myslím že bude mít necelých 5kg..
Jo a vanička už nám začíná být taky nedostačující,budeme jí používat ještě tak max.14 dní..dneska půjdu se Sofinkou do velké vany,už se jednou koupala s tatkou a líbilo se jí to,tak to chci taky zkusit...
Jmisa tu hrazdičku jsme taky scháněla ale bez úspěšně..
7. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
blani-jo jo trosku jarem a pak hooodne vyplachnout horkou vodou :wink:

Kat-ona ta na vysavac je fakt dobra, vysajes vsechno, ja mam i tu balonkovou a ta je na dve veci! :angry: Taky obcas vytahnu soplika vatovou tycinkou a koupila jsem sprej do nosanku s morskou soli od Niveii.
7. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
My tedy zelený neodsáváme, ale občas to vycucne i tekutou rýmu a jinak klasika takové bílé hleny (snad nikdo nejíte :grinning:), ale viditelně nebo spíš slyšitelně pak míň chrochtá.
7. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
Já mám do nosíku Otrivin Baby Care, poradila mi ho lékárnice, že je spešl pro mimča, protože to stříkátko má menší střik.
7. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
Andrej, já odsávám už asi týden denně, i několikrát, protože má Mareček rýmu. A už mu to vadí, strašně se u toho šprajcuje a vzteká.
A kdy uklízíš, když si stihneš aji zchrupnout? Já si to asi neumím zorganizovat :unamused:

Jitu, tak jestli ti nevadí použité, tak mrkni na MMB, tam jich bylo dost :slight_smile:

Kate, šušínky jsem vytahovala tyčinkou na uši.
7. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
Blani, tak si někde koukni na Fly Lady, možná ti to pomůže v úklidu.

Já dodržuju desetiminutovky, zapnu si minutku a prostě 10 minut uklízím, třeba 2x za den. Není to sice jako před těhu, ale stačí to. :grinning:
7. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
Jitu, a to mu do nosánku šplícháš denně? A chrochtá pak míň?

Fly lady? Neznám, mrknu, díky :slight_smile:
7. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
ahoj tak jsem doma a už se nehnu, na úklid s.ru...páč mě bolej děsně nohy. :rolling_eyes:

to už mjí prcci rymičku?? chuděrky.....
7. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
blani - žárlila 1měsíc, ted už ne!
andara - to je ale faldoň :wink: :grinning:
7. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
Šmouli, mají :frowning2: . Tak to je fajn :wink:
7. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
Náš chrochtá od narození.
Blani, já myslím,že to hlavně zvlhčuje nosík.
7. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
ahj holky

tk my mame do nosiku libenar ale nekapu ale jen vytirame
http://www.libenarkapky.cz/setrne.htm

a chrastitko mame od tchyne zeptam se kde ho kpupila :slight_smile:
7. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
jitko, to bych mohla sabince koupit ten sprejik, sice mam sterimar, ale je s manganem, to je spis na mou alergii, i kdyz by ho mozna sabinka taky mohla, juknu do pribalaku..
blani, marecek ma tedy rymu a je mu k tomu jeste neco? nebo jen tu rymu? ja myslela, ze sabinka bude mit taky a asi se nerozjela, proste spis chrochta..
holky kolik mate doma stupnu? my tak 23.. sabinka ma docela studeny nozicky a rucicky, tak ma na doma krome obleceni (vse s dlouhym rukavem samozrejme) jeste kolem sebe fleesovku :slight_smile:
7. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
Andreasku, my 24 a malej je teď taky chladnější, proto jsem mu koupila ty capáčky a krom bodyčka má i mikinku, sice sabou, ale aby měl víc vrstev. Já tu chodím v kraťsech a triku :grinning:

já ten Sterimar mám taky, ale prý to moc stříká, no a jen kapky na vytírání jsem nechtěla, já nerada strkám něco do nosu.
7. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
no to ja to tam strcim a zase nemusim odsavat :wink:
7. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
evco a ono se to rozpusti jo nebo co? :confused:
7. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
co jako ty sopliky myslis no ty vytahnu s tamponkem a navic tohle se i kape a je fajn ze to je jen slana voda bez nejakych primesi :wink:
7. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
holkyuz tady strasne dlouho nebyla adrosek ta se musi otacet s dvojickama :astonished: :astonished:
7. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
evco tak to ju :wink:
no to jo, adrosek ma jednou tolik co delat s holcinama.. :slight_smile:
7. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
to má tedy adrosek taky můj obdiv, snad to zvládá :wink:
7. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
jee moc jsme toho uz nenapsaly.. tak dobrou :wink:
7. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz
Dobré ráno, holky :slight_smile: . Vstávat a cvičit :grinning:

Andrej, jenom strašně, ale strašně chrochtá. Sem tam si pšikne nebo zakašle, ale to dělá snad od narození :sweat_smile: . Doma máme teďka 22, přes den tak 24. Jak byly ty vedra, tak i 27. Marečka mám v košilce a dupačkách a ponožkách. Mívá strašně studený ručičky, takže v noci spí i s rukavičkama.
8. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Jitu zkus se podívat do Pompa jednou jsem tam takové podobné chrastítko na kočárek viděla :wink: sice teda v Plzni :sweat_smile: ale snad mají všude stejný sortiment :slight_smile: já ho objednávala z netu a rovnou s tím i hrazdičku a kolotoč :wink:
Blani malej má taky ruce jako led,ale to je prej normální :wink: prostě se jim ty pacinky ještě pořádně nedokrvujou :slight_smile:
8. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj.

Katko, tam jsem taky byla, dokonce ve dvou. No ještě tu mám blízko dvě možnosti, tak tam zajedem v rámci "venčení".

Blani, ty ruce má Alex často taky studený, ale to neva, hlavní je nosík.
8. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Dík, tak budu šahat na nosík :grinning:

Jedeme s kámoškou do Lešné :sunglasses: . Su zvědavá, jakej Mareček bude, ještě jsme na výletě nebyli. Akorát taťka je z toho nějakej nabručenej :rolling_eyes: . Tak se mějte hezky, papa :slight_smile:
8. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Taťka by chtěl, abys seděla doma na zadku? a vyčkávala návratu živitele? :confused: :grinning:

Musím napsat kámošce, jestli už se vrátila z letních cest, už bych taky něco pořádnýho podnikala.

Včera mi muž oznámil, že pojede na veletrh do Německa, tak doufám, že pojedou na otočku a že tamn nebude zůstávat několik dní, jako v době mého těhotenství. To bych se tu z psice a Alexe asi obklíčila :grinning:
8. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.