• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jitu aha :sweat_smile: tak snad na něj někde narazíš :wink:
Jsem se teď naštvala :angry: včera sem našla na MMB sterilizátor+ohřívačka na lahve od Philips za 460kč a jsem si to zrovna chtěla dnes ráno objednat a někdo mi předběhnul :angry: :angry: ach jóóóó
8. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
dobre ranko kocky :wink:
noc byla fajn, sabinka hezky spinkala.. je krasne, i kdyz chladno..
tomas si znicil mobil, kdyz narazil do stolu, tak ma na displeji pavouka :sweat_smile: tak mu dam svuj a ja si koupim novy :grinning: uz mi prislo porodny :slight_smile:
jinak jdem dnes k doktorce, mam pocit, ze hanicka taky, tak jsem zvedava, jestli bude vse ok a kolik jsme pribraly :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
Vy chodíte s prckama furt k doktorce.
My byli v šesti týdnech a pak jdem až ve třech měsících. :confused:
8. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
jitko ja ti nevim, takhle si nas zvou no :grinning:
ale my to mame naproti ve stredisku, vidim jim pomalu do oken :grinning:
8. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Jíťo my jdeme taky tak :wink: byly jsme po 6tinedělí a teď až 23.9.
Andreasku taky je taky ještě zimmma :wink:jj podzim už se hlásí potvora :grinning: taky vám přijde že léto utíká děsně rychle a zima se táhne jako smrad??? :confused: :grinning:
8. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
Já mám nejraděj podzima jaro, tak mi utíkající léto neva :grinning:
Na zimu se už těším, snad bude přiměřeně mrznout, aby se dalo bruslit, letos jsem vůbec nebruslila a teď už budu moci a budeme s kočárem bruslit, už se těším. :grinning:
8. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
jitko ja taky rada bruslim.. ne ze bych byla nejaka dobra, ale rada to mit muzu, ne? :grinning:
8. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
ANdrej, no jasně. Já jsem zvědavá, jak mi to půjde, mám 2 roky nové brusle a ještě jsem na nich nestála. :grinning:
8. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
ja mam tedy radeji panske kanady musim rict, ucila jsem se sice na bilych, ale casem mi tam ty zuby nejak zacaly prekazet :grinning:
8. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
Já mám nádherný NIKE, jsou vyposltrovaný, úžasný, srovnat s těma bílejma se to nedá. Mají tedy zoubky, mně nevadí, hezky se o ně brzdí :grinning:
8. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
juu tak to by byl hrich je letos nevytahnout :wink:
8. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Krásný den maminky,my jsme taky byly u doktorky v šesti týdnech a teď jdeme ve třech měsících,čeká nás to příští týden.
No včera Vojtík pořádně zabral až o půl dvanácté,asi tušil že sjme si po dlouhé době půjčili DVD,tak nechtěl spinkat.Ale za to spinkal až do sedmi a pak do deseti,teď je s babičkou venku,a já zvažuji co budu dělat,asi si půjdu na chvilku zacvičit musím toho využít,když je byt prázdný :grinning:
8. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
ahoj andrej, udelej si takovou relax chvilku pro sebe, toho se fakt musi vyuzit :wink:
8. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Jééé tak brusle jsem neměla na packach dobře 10 let :grinning: :grinning: myslím že bych asi vypadala jako koza na ledě :wink: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
8. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj holky, poraďte koupila jsem si odsávačku hlenů tu na vysavač a nějak nechápu jak s tím naložit :confounded:
8. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
katko jakou mas? nosatko nebo baby vac?
jukni do navodu na zadni strane krabicky (u baby vacu).. :wink:
8. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Tak jsme se právě vrátili od doktorky..Sofinka má 4900g a 62cm taková dlouhá špageta to je..
Na očkování jsme objednaný 29.9 teda pokud bude vše v pořádku..
8. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Andrej,mam baby vac,ale nejde mi dihlavy jak to připojím k tomu vysavači,přidu si někdy fakt natvrdlá :grinning:
8. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
my chodíme k doktorce každej 14 dní..
Dneska byla u nás příšerná noc,Sofinka usla ve 22h,v 1h už byla vzhůru,pak ve 3h,v 5h,v 7h a to už jsme vstala protože mi fakt nebavilo se snažit o usínání když by se za chvilku stejně zas probudila,jsme to říkala doktorce že se mi začla takhle blbě budit,tak se mi ptala jestli mám dost mlíka,já si teda myslím že je prsa mám pořád nalitý a kdykoliv chci odstříkat tak to cáká o 106,ale malá se budí vyloženě hlady tak to teda nevím,ale hladový mlíko prej neexistuje.. jo a to jsem ve 3h v noci ještě zabíjela komára :angry:
8. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
katerina napojíš to na na konec hadice.. :wink:
8. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahoooj tak já jdu na ten srazík se sun....držte palce at se poznáme :grinning: aby na mě tam nehulákala šmouloooooo :grinning: zapomněla jsem jak se jmenuje! :rolling_eyes: :fearful:

tak zatáááleček , pak vás dočtu, vůbec dnes nestíhám!! papa
8. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Katerino, vytáhni "smeták" toho vysavače a místo něj tam strč tu širší část :slight_smile: a to hubený přijde do nosánku :grinning:
8. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
Díky holky, já to vyzkouším, ale začínám být obavy, děláte to tak někdo a je to v poho? Asi to nejdřív zkusím na sobě :grinning:
8. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
Kat, já mám nosátko, ale to je stejné, ono to má redukci a ta nedopustí větší tah než je bezpečný. :wink:
8. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jitko díky :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
hani, my mame taky 4900 :grinning: a 60 centaku :wink: :slight_smile: jsme o tyden mladsi no :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
katko pak pisni, zda se podarilo, ale urcite ses holka sikovna :wink:
je tam vedro na padnuti a to jsme jely docela streku do penny a zpatky..
jinak mame olejicek na ty lupinky ve vlaskach, vsechno ostatni ok ob :slight_smile:
priste jdem 8/10 a uz daji asi hexa a chcem pneumokoka.. 4 davka a jedna za 1700.. sila co? :sweat_smile:
8. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma. Mareček byl hodnej :slight_smile:

Jitu, nechtěl, aby jsme seděli doma, sám to řekl, ale nejspíš to chtěl mít pod kontrolou sám.
8. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
My chodíme k dr. často, protože si Marečka chce převažovat, jestli přibírá :wink:

Andrej, mně na šupinky v hlavičce cosi předepsala dr. Prý se to musí mazat, aby se mu z toho neudělala krusta až do obličeje a je fakt, že se mu to rozšiřuje :unamused:
8. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.