• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
blani a je to jakoby olejicek?
8. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
Andreasku tak to je pěkný že holky váží stejně :slight_smile:
8. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
Holky poradte mi jaký máte sterilizátory já mám od Aventu a jsme s ním spokojená,ale ségra by chtěla nějakej levnější,tak mi písněte co máte at to můžu prozkoumat.. :slight_smile:
8. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
Andrej, ne, je to taková hutnější bílá mastička. V lékárně ji přímo míchali.
8. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
hani, ja jsem si koupila ten farlin co ma mysli sun..
blani, tak my mame salycilovy olejicek..
8. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
Zdravím holky,
dnes jsme byli celej den pryč, teď mi malej usnul, tak jsem zvědavá, jak dlouho vydrží a jak bude chrupkat v noci :confused:
O těch šupinkách ve vláskách....nejsou takový jakoby nažloutlý???
My k doktorce chodíme taky jen ve 4t, 8t a teď ve 3měsíci, jinak ne....
8. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Heluli, jsou.

Používáte někdo na zadeček lékařskou vazelínu? Dochází mi bepanthen, tak že bych ji koupila, jestli je dobrá.
8. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
No tak ty jsem u Štěpánka zjistila asi před 3ma dny, dala jsem mu na to sudocrem (měli jsme ho v nějakém tom boxu) a myslím, že mu to zabralo.Na čelíčku to nemá už vůbec a ve vláskách ještě trochu jo, ale zdá se to lepší. No uvidíme. Teď má ještě chudák trochu červený očičko, praskla mu tam asi žilka. Nevěděla jsem, jestli jít s tím k dr, ale nebolí ho to, neslzí, tak snad to bude jen ta žilka...
8. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
Blani, s tou vazelínou jsem někde četla...holky si to tam chválily, tak za pokus nic nedáš a je myslím levnější než bepanthen...
8. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
heluli jj, to je ono..
8. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
blani, ja pouzivam rybilku..
8. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
Hani, já mám tenhle
http://www.detskydum.cz/detail/chicco-sterilizan-box-do-mikrovlnn-trouby-390101/
je ještě nižší než Farlin a levnější :grinning:

Já tu hlavičku mažu po koupání olejíčkem, co jde to sloupnu a má to menší a menší. Taky jsem četla doporučení pomatlat olejíčkem půl hodinky před koupáním a pak to přejet mokrou žínkou.
8. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
No s tou rybilkou jsem někde četla, že se blbě pere z látkových plinek :unamused: ale jinak je prý taky dobrá :wink:

Já teda malýmu mažu prdku minimálně. Vůbec není opruzenej a když náhodou je malinko začervenalej, tak to tak jednou máznu a pohoda....
8. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
Mareček se po rybilce oprudil. Mně přijde, že jednou za čas asi musím změnit krém, protože jak měl teď škaredej zadeček po bepanthenu, tak jsem se vrátila k rybilce, pak sudokrem a furt to měl stejný. Tak jsem dala zase bepanthen a po pár mazáních to měl zase krásné.
8. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
Hani, a já vyvařuju v hrnci na pařáku :grinning:
8. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
Blani, lékařskou vazelínu používá Andrea, psala to tu.
Já mám bepanthen skoro celej. Zatím jsem ani nevymazala sudocrem ten vzorek, co jsme měli v krabici z porodky.
Já ho vždy máznu po koupání, jinak ho nemažu, když nemá problémy. Rybilka pěkně smrdí :grinning: a provlhávaj po ní některý svrchní kalhotky.

Nejdřív jsem mazala skoro po každým přebalení, ale pak mi přišlo, že je to až moc. Tak jsem se umírnila nebo spíš zminimalizovala :grinning:
8. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
Teď jsem odtrhla Marečka asi po půl hodině od prsa a řve :rolling_eyes:
8. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
Sudocrem jsem taky nevymazala, vzorek rybilky jsem darovala :grinning:
8. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
Alex si dneska v poledne poblil šátek a to tak, že velmi, musela jsem ho hodit do pračky a teď bych ho potřebovala a on si klidně schne :confused: Muž nikde, potřebuju dodělat polívku a Alex je otrávenej z toho tepla, to bude mít po mně, taky nemám ráda teplo :grinning: Takže jednou rukou míchám a druhou strkám do lehátka na stole, aby se mu občas zhoupla nějaká hračka. Na zem ho dát nemůžu, to bych ještě musela hlídat pséku, aby si k němu nevlezla, protože má falešnou březost a má Alexe jako svoje štěně, jak zabrečí, tak by mu rvala cecíky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
Jitu :grinning: , aspoň nemusíš svoje :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
Andreasku a si s ním spokojená?
Tak my mažeme taky Rybilkou,mám tady ještě bepanthen pak vzorek sudokremu a vzorek od niveii tak uvidim,ta rybilka je celkem tekutá,to mi docela vadí..jinak už taky nemažu při každém přebalení,jen na noc máznu víc,jelikož je v tý pleně nejdýl..
8. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
No moje by nedostal, já jsem teď tvrďák, dřív jak za dvě hodiny prsa nevidí a dýl než 15 minut je taky nemá. Pak totiž měl bolení bříška a cucal by furt dokola, aby si pomohl atd.
8. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
Polívku jsem dovařila a malej tu už 5 minut leží rozbalenej na přebalováku a vesele huláká, bude to exhibicionista :grinning:
8. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
Jitu :grinning: :grinning: pr´dola je taky nejraději rozvalenej bez plíny na přebalováku to se řehtá ne celý kolo :wink: :grinning: :grinning:
Tak jsme byli skoro celé odpo venku a i do města jsem zabrousila a koupila jsem prckovi slona na kočárek a byl z něj chvilku úplně hyn že až zapoměl na hlad :grinning: :grinning:
Já mažu malýmu prdku pokaždé,ale jen malinko :wink: nejlepší se mi osvědčil Bepanten a pak krám od Johanson proti opruzeninám :slight_smile:
8. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
Já mám ještě v přebalovací tašce vzorek z DM, co v té tašce byl, takže na cestách jsem mázla tím. Myslím, že s těma vzorkama asi vystačím :grinning:

Jo a malej pustil nálož do jistící plínky, to on nejraděj. Snažím se to odchytit ráno, v poledne i večer, třeba to bude strýček příhoda pro nočníkování :grinning:
8. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
ahoj holky, tak jak je? malej už spinká, byl dneska nějakej umrčenej. koukám bavíte se o rybilce, už jsem ji chtěla vyhodit, ale bylo mi to líto, tak už se teším, až nebude. smrdí, dělá fleky a je tekutá. já mám od hippu a ten je taky fajn. taky to s tím mazáním nepřeháním. kdž je jen trochu počůranej, tak ho nechám rozbalenýho, tak pět minut a pak mu dám suchou plínku. ten sudokrem mám taky a tím jsme mu mazala krček, jak je tlustoučkej, tak má zapařenej krk:slight_smile: pak jsme mu říkali vonavko, krásně voní. a po jednom namazání to měl zahojený.
8. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Holky, Kačenka má v zadu na hlavičce zespoda takový červený flíčky, je to přesně tam, kde jí držím když chovám, nebo když sama hodně zakloní hlavičku. Měli jste to někdo?
8. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
ahoj holky....dnešní srazík byl moc fajn, poznaly jsme se hned :wink: :slight_smile: mám jedno foto v albu, prcci byli moc hodní a aspon nám přálo slnko!!

musím vás pak dočíst, ted mi nelča usla tak mám chvili čas!
8. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
kat - my to máme také...někomu to prý zmizí, někomu ne, mě přijde, že nám to mizí! :slight_smile:
8. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.