• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani když mu chci někdy nacpat to prso do pusinky,tak najednou tak vystřikne,že to máme všude to mlíko,takže jsme všichni ulepení,mám to v posteli :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
andrej diky za info :wink: :slight_smile: to jde do tech 24 hodin docela.. no i kdyz mohlo by to byt kratsi.. :slight_smile:
27. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
andrej no právě, z podlahy se to setře líp než z kočáru :grinning:

mili no právě, já proto taky vyčkávala. Ale zas mě nic jinýho nezbylo, když jsme tu měli dostavbu a prachu plnou prd... :sweat_smile: Ale teď už můžu, už jsme ten prach dostali pryč dostatečně, už mi tu přijde dělník naposledy teď v pondělí ale to stejně nebude u postýlky, takže už je to ok :grinning:
27. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
charlie-my máme jednu postýlku sestavenou a jednu ještě ne. Čekám ještě na přebalovací komodu od truhláře. Měla by snad být tento týden, tak až ji doveze, asi to už všechno komplet nachystám.. Povlečení si asi zatím taky jenom vyperu a pak povlíknu...ale nevim kdy teda.Uvidím, co mi řeknou 7.7. v poradně...
27. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
tak já Blani kojím co tři hoďky,on s eani dříve nedožaduje,takže ho budím co tři hO´dky v noci co čtyři ať se taky trošku vyspíme.My budeme papt ve čtyři,pak bychom chtěli jít s Jindrou na prochajdu tak snad nezačne pršet.
Doktorka říkala že škytavka a pčikání je úplně normální a že ta škytka mimčům vůbec nevadí
No Vojtík si už na ten dudel tak zvykl,že hned po kojení si ho vyžaduje křikem a jen dudel ho uklidní
27. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
Andy ale mě první kontrakce jen slabé začaly v ten čtvrtek až odpoledne kolem páté hodiny,takže do té doby jsme si tam připadala jako na návštěvě :slight_smile: Spolutrpitelka měla kontrakce co pět minut a já s etam nudila,pořád jsem si říkala kdy už to přijde i na mě a furt nic a pak jsem se dočkala i já :sweat_smile:
27. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
andreasku a jak to prožíváš? To čekání... Já se tohoto fakt bojím. Teď jsem si říkala, že když mám 2 týdny do druhýho termínu, tak že v červnu rozhodně rodit nebudu a počkám si "až" na ten červenec. A aspoň na ty 3 dny jsem se uklidnila, už jsem nad tím začla jednu chvíli až moc přemýšlet a to mě teda dobře nedělalo :confused:
27. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
mili tak to je v pohodě, hlavně když máte aspon tu jednu sestavenou :wink: Ale ono by se nic nestalo i kdyby jste ji neměli. Manža mi říkal, však já ti to sestavím jak budeš v porodnici..No to jsem ale nechtěla, protože za á si to chci načančat sama a v klídečku a mít z toho tu radost a za bé přebalovák jsem si chtěla poručit do té ideální výšky :grinning:
27. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
navíc už mě nebavilo přeskakovat v pokoji ty krabice :grinning:
27. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Jo a ještě nemám kolejničky na schody, takže to bude potřeba vybalit kočár, nafouknout kola a změřit šířku :slight_smile:
27. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
charlie - no to mi přesně manža říkal - že času dost, že to sestaví, až budu v porodce :sweat_smile: Ale on už by to tam "nenaaranžoval"podle mých představ..tak si to chci taky připravit dopředu. Možná až to povlíknu, tak přes to něco hodím, aby se na povlečení neprášilo..rptože vůbec nevím, jak tu budu dlouho ještě strašit s bříškem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Dok´toři se na tom nějak nedokážou shodnout... :confused: :sweat_smile:
27. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
andrej no ja jsem fakt zvedava, kdy to na me prijde, nebo jestli po vyvolani to pojede jak po masle.. no buh vi..
charlie no tak jako na jednu stranu si rikam, teprve dva dny po terminu, ale zase na druhou uz bych to mela rada za sebou.. je to takovy zvlastni no.. co muzes delat? :slight_smile: jen cekat.. :grinning:
ale nerekla bych, ze me treba predbehne jmisa.. :slight_smile: na kazdou to proste prijde jinak no.. :slight_smile:
27. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
charlie a kde se daji sehnat kolejnicky na schody? ty bych take potrebovala!
27. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
mili přesně, já to namašlím sama a říkala jsem si, že peřinku nechám pod postýlkou v plastovým uzavíratelným boxu co mám z ikei a na matraci hodím takovej pléd, co mám, to musí stačit...Já to beru tak, že z tohoto má mít ta mamina radost a ne aby se chlap mašlil s něčím co považuje za pitomost :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
charlie - jo přesně :grinning: Na co jsou ty kolejničky??
27. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
mili no jsou na kocarek, kdyz mas schody, abys ho nemusela tahat :wink:
ale kde je sehnat??
27. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
andreasku my si je musíme nechat udělat... Buď seženem klempíře (jestli to zvládne) a nebo přes zámečníka :fearful:
To je ale v režii manži, já se tímhle zaobírat nebudu :grinning: Tchán má známýho klempíře, kterýho dneska uvidí, tak se ho zeptaj, jestli by to mohl vyrobit. Když ne, tak za rohem bydlí zámečník, tak na něho půjdem cinknout.
27. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
Andy já taky nečekala že mě tolik holek předběhne :grinning:
dva dny po termínu to nic není,buď v klidu
no nic jdu něco dělat,no teď jsem zjistila že venku prší takže s prochajdy zase nic nebude :angry:
a já se tak těšila ven
27. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
mili áno áno, když máš před barákem schody, tak s kočárem musím vyjet sama, aniž bych čekala na nějakýho kolemjdoucího :sweat_smile: Taky bych se třeba nemusela dočkat :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
No hlavně já bych ten kočár ani nevytáhla, vždyť je těžkej jak ďas a hlavně máme uzoučký schody
27. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
Ale až bude golfáč, tak to vytáhnout jde, ale s hlubokým neee
27. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
andrej to naštve, co? U nás neprší, ale je příšerný dusno a obloha zamračená.

Manža tu s jedním pánem montují anténu na tv tak až to dodělají tak valíme na tu oslavu třicetin, budou tam i miminka :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
andrej jj, ja vim, snazim se, ale uz hodne znamych mi pise a pta se tak co? a clovek uz co ma porad rikat.. :grinning:
charlie tak to jo.. ja si rikam, ze to nebude tak jednoduche je jen tak nekde koupit, ale diky za tip.. :wink:
27. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
andreasku já si myslím, že se to ani koupit nedá... Prostě vyrobit na míru :slight_smile:
Jinak těch sms se taky bojím, když budu přenášet, tak to bude tak co, už? Ještě nééé?
27. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
Dnes jsem poprvé vyzkoušela na chvilku jízdu v kočárku. No malej celou dobu spal jak zabitej. Nějaký hrboly atd ho nezajímaly. Tak doufám, že si to užíval stejně jako já :grinning:
No, už ho začínám slyšet mrčet....tak jdem kojit :wink:
27. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
charlie: dík za vysvětlení. Tak to my je potřebovat nebudeme, tak dobrý. Už jsem se lekla, že něco nemám :sweat_smile:
27. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
helu závidím :grinning:

mili taky jsem mívala pořád pocit, že mi něco chybí a co pak? Teď je mi to už jedno, když něco nebudu mít, tak na to stejně dřív nebo později přijdu :grinning: Takže v klííííííídečkuuuu :grinning:
27. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
Schroupala jsem meloun, mňááááám
27. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
A teď si i jako meloun připadám :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Jdu očíhnout ty chlapy jak jim to jde a jestli to vůbec dělaj dobře :grinning:
27. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.