• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Díky šmouli :slight_smile: a mažeš to něčím nebo to mizí samo?
8. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
asi samo to mizí....mažu ji po kouoání celou i ten krk, ale tím to asi nebude :wink:
8. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Tak jo, díkec :grinning:
8. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
není zač :grinning:
8. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
ajo smouli, pekna spolecna fotka se sun :wink: :slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
hani, ten sterilizator mi jeste neprisel :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
a ta fotka vedle.....tak jsme dopadly :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Katerino, my to máme furt, patala jsem se doktorky, prý se to časem ztratí, říkala, ale ať počítám kolem roku.
8. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
Díky Jitko, už jsem klidná :slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
admin mi zřejmě maže fotku bezďáků.... :grinning: hm škoda já si nemohla pomoct a musela jsem je vyfotit :wink:

tak dobrou
8. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
smouli :grinning: dobrou noc :slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Tak Alex se dneska koupal prvně sám ve velké vaně. Jelikož nemáme ani podložku do vaničky, tak to měl na ostro. Moc se mu tam líbilo :grinning:
8. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Zdravím maminy :grinning:

malej ještě chrní, ale já už jaksi nemohla zabrat :unamused:

ty červený flíčky za krčkem máme taky, má i na čelíčku mezi obočím, ale ne tolik červené. Já se po tom ani nepídila, jestli to zmizne nebo ne...máme ve zprávě z porodky napsanou diagnozu Erytem, nikdomi k tomu nic neříkal, takže jsem to brala, že to tak zůstane,....no jestli to zmizne, tak to je super :slight_smile:
9. zář 2009 v 06:47  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: Látkařky, nebudete některá chtít tady ty kalhotky v oranžové http://www.branakdetem.cz/tots-flexiwrap-novy-strih.htm - vel. 1? Vůbec nám nesedí, nejsou použité.
9. zář 2009 v 07:42  • Odpověz
No já bych tak mohla vzít velikost 2 :grinning:

Máte holky do kočárku na podzim nějakou zavinovačku?? Já teď pokukuju po té z emitexu...
9. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
Blani, kdybys měla dvojku :grinning:

Ale jinak počkej, on do toho malej doroste, já dávám flexiwrap velikost nula a Alex je o řádnej kus větší než MAreček.
9. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj všem.

Heluli, já nemám. Mám takovou pěknou deku, tak jsem z ní dělala rychlozavinovačku :grinning: a nakočár mám nánožník.
Já jsem na ty od Emitexu sahala a nebylo mi to příjemný na omak :unamused: navíc mi to tedy přijde jako zbytečně vyhozený pětikilo. Jak dlouho v tom děcko vydrží? Já mám na zimu fusak.
9. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
Doroste? Tak já ještě chvilku počkám, jenom mi tady leží.

Proběhl první neúspěšný pokus s flaškou. Kolikrát to tak mám zkoušet?

Heluli, taky se mi líbí. Je o tom tady diskuse. Já mám velkou deku, kterou dám pod Marečka a na Marečka :slight_smile: . Není to tak hezké, jak ta zavinka, ale účel to taky splní :wink:
9. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Na zimu mám taky fusak - starej s beránkem. Musím ho dát vyčistit.
9. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Mám dotaz, bolí mě v krku, tak zkoumám, co si můžu vzít za medikamenty :wink: Stopangin kloktat můžu, je to tam napsaný... Co třeba paralen? Nevíte?
9. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Blani, s falškou je to jako s dudlíkama, záleží na té savičce, nemusí Marečkovi sednout. Náš umí pít jen z lahve MaM, má rád i jejich dudle a bere na milost ještě savičku od Canpol, ta je divně tvarovaná a v nejvyšší žízni se napije z chicco, ale myslím, že má každej výrobce víc tvarů :unamused:
Jinak správně bys měla krmit stříkačkou, aby si sál sám :grinning: Aby pak nebyl línej na prso, ale to záleží na nátuře tedy můj osobní názor.

Blani, no beru to tak, že nám je ta nula, ikdyž není na všechny plíny, ale třeba na disany s vícevrstvou apod nebo na pastelku sedí pěkně, hlavně nejsou pod kalhotama vůbec vidět. mně tenkrát poradila holka v látkovkách, že mám vzít právě nulu, protože na normálního novorozence líp sedí a náš byl ještě podprůměrnej, v jedniččce by plaval.
9. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Charlie, paralen můžeš, můžeš i panadol - ten čisetj bez příkras a taky můžeš třeba septisan na krk.
9. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
No tak píšou tam, že má 90cm, tak myslím, že by to nějakou dobu mohlo posloužit. Já mám taky takovou krásnou deku - tu španělskou, ale zabalit do toho Štěpána si nedovedu představit :unamused: Jinak nánožníky mám taky...No uvidím, trklo mě to dnes ráno, když jsem zas vyházelo půl skříně a letělo ven i pár zimních věcí...už máme 66cm...no jsem zvědavá, co na něj v zimě obleču :angry:
9. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Heluli, do španělský bys ho měla narvat v pohodě ne? Dávaj do ní větší děti. Jakej má ta Tvoje rozměr?
9. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
Já už teď do zásoby nic nekupuju, protože nevím, jak Alex rychle poroste a nechci pak prodávat nepoužitou bundičku nebo kombinézu, počkám až ji bude skutečně potřebovat, ono se za ty dva tři měsíce může úplně změnit, může se vytáhnout nebo ztloustnout atd. Dneska maj pořád všechno, tak co.
9. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Ty červený flíčky za krkem má malej taky :wink: jsem si myslela že je to od porodu jak lezl ven :sweat_smile: nebo nee? :confused:
Jsem si objednala zavinku do autosedašky na zimu a tak ji asi použiju i na podzim do kočíku :wink: :slight_smile:
Charlie:http://www.lekarna.cz/paralen-500-tbl-10x500mg/ :wink:
9. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Charlie, tak to ti nezávidím :unamused: . Ať jsi brzo fit :wink:

Jitu, takže nejenom že mám doma 10 dudlíků, ale budu mít aji tolik saviček, jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jako já krmit nebudu, takže krmícímu klidně dám stříkačku s přáním velké trpělivosti :grinning:
Já právě nechápu ten systém plinek/svrchních. Menší vel. je do 5kg a větší je už od 3,5kg - že ty velikosti na sebe nenavazují.
9. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Jitu, a sedí savička třeba od chicca na flašku třeba nuk? A tak jinak? Je to kompatibilní?
9. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Heluli, tak 90 není moc, to bych chtěla vidět, jak se tam vleze dítě do tří let, jak někde psali.
V prvním roce života vyrostou děti v průměru o 25 cm od porodu, tak to je tak na rok.
Já bych třeba Alexe vůebc v tý zavince nenarvala do autosedačky. Zatím tam musí mít kolem hlavinky tu vložku, protože hlavu nedrží a tak je tam pěkně narvanej, když má mikinu a čepičku musí mít tenkou, jinak začíná být problém na výšku. Už aby pořádně držel hlavu a mohla jsem tu "svatozář" vyndat. A i tak to nebude žádnej luxus.
9. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Blani, no to záleží jak jsou dole široký. Já to nezkoušela. Vím, že ta Canpol je moc úzká, tam nic nesedí, ale můžu kouknout na chicco a na mam.
9. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.