• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jitu, já dostala většinu věcí od kamarádky a od švagrové...tak mi toho líto až tak být nemusí....ikdyž mohly být ušetřený penízky...
Ta španělská deka má 110/80 myslím...no zkusím ho nějak nabalit, ale pokaždé se mi z deky vykope, on furt těma nožkama kope jak zběsilej. Je fakt že v kočárku je většinou klidnej, ale nato taky nemůžu spoléhat...
9. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Jitu, aha, takže do obchodu chodit s tou savičkou, co mám, jo? Dík, nemusíš se dívat :wink:

Heluli, ono je na to lepší nějaká obyč deka. Mám ji složenou na šířku kočárku, vloženou v něm a tím, co přečuhuje ven z kočárku ho zakryju. A je krásně v teple.
9. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Heluli, a ty nemáš na kočárek ještě nánožník? Já tu deku dám vlastně kolem Alexe a pak na vrch jde ještě nánožník, protože je neprofoukávací :grinning: takže ikdyby se odkopl, tak to neva, na druhou stranu tam zase nemá tolika místa, aby prováděl blbosti.

Blani, tak třeba Chicco a mam se daj zaměnit, není to žádná nádhera, ale daj se.
Jinak bych řekla, že pokud má oblíbený dudlík nebo dudlík, který akceptuje, tak je největší pravděbodopnost, že bude akceptovat i tu savičku od stejné značky, stejného typu.
9. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Jitu, taky mě to napadlo, jenom aby to sedělo do flašky. Jinak leda koupit celou flašku.
9. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Jitu mám nánožník :wink: No, zkusím ho ještě zabalit do tý deky a uvidím...
9. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
čáuuuuééés jak se máte???? já fusak kupovat nebudu, přikreju ji dekou, páč já mám zateplený celý kočár :grinning: je prostě super :slight_smile:
9. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Teda já píšu jak magor, přeskakujou mí písmena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :grinning:
9. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Jdeme ven :slight_smile:
9. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
No já jdu do sprchy, my máme sváču před desátou a pak se půjdem venčit :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Tak tady už se řeší zima brrr tu nemem ráda :confounded: kdyby tak bolo firt jaro nebo podzim :grinning:
Taky se jdem vyvenčit :wink:
9. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
dnes mi prijede kamaradka s o tri tydny starsi andrejkou, nez je nase sabinka, tak se moc tesim
:dizzy_face:
no ale asi bych mela trochu poklidit, ale to byste neverily, jak mne se nechce.. :unamused:
9. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojky holky,já tady vždycky napíšu jen ráno,pak už nějak nestíhám :sweat_smile:
tak sjme to zhruba přeletěla,co jste nakecaly,takže tu lékařskou vazelínu používám já,je dobrá,mažu tím i celé tělíčko.Zadeček taky a občas ho máznu tou dětskou indulonou-mám to doma,tak to musím vypatllat.
Jo a ta lékařská vazelína není v§bec drahá,dávám za ní nějak přes dvacku.
Co se týče těch flíčků za krkem tak je máme taky
šmouli super fotka se Sun a ta další je ještě lepší :wink:
my na prochajdu jdeme po dalším papu,teďka na chvilku zabral v košíku tak snad se stihnu aspoň umýt.Dneska bude zase krásně,jen ty večery jsou už dosti chladné,brrr
My Vojtíkovi na zimu budeme kupovat fusak
9. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
ahojky andrej, mozna bych tu vazelinu taky zkusila, ale ja doma tech patlatek mam pomerne dost, spis jsme dostaly.. my zadne flicky asi nemame, nevim, co presne myslite..
sabinka ted spi, pujdu si umyt vlasy.. mas pravdu s temi vecery, uz je pekna kosa..
hezky den, andrej :wink:
9. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Andrej, to bys poznala, vzadu na hlavičce jsou takové tmavočervené skvrnky. My nemáme vlasy, tak je to vidět.
Venku už je děsný vedro, malej se válí na přebalováku a protahuje se a prokopává, až ho to přestane bavit, půjdu kojit a pak si dám oběd, už mám hlad.
9. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
ja si ted dala dve housky s debrecinkou, to byl jako muj obed, na veceri ale uvarim.. :grinning:
bude kure s takovou tou sladkokyselou omackou s ananasem uncle bens a ryze.. nevim, co porad vymyslet.. :sweat_smile:
9. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
Jo látkařky, dneska jsem vyzkoušela http://www.branakdetem.cz/ella-s-house-vkladaci-plena-dlouha.htm
akorát mám pocit, že ji mám za míň, měla jsem ji jen v disaně a pak PUL samozřejmě, ale ani ta disana nebylamokrá. :confused:
9. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Tak jsme doma.

Jitu, hm, asi teda za ty prachy stojí :wink:
9. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Tak jsem ji měla za 160, jsem se koukla na fakturu. No Blani, asi jo. Hlavně je to balení celé štíhlé a s flexiwrapkama to bylo eňo.
9. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jmiso jj jak píše Blanča tak to za ty love stojí :wink:
9. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
No a ke všemu ještě rychle schne :grinning:
9. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jitu :sunglasses:
9. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
No tak to je super :wink:
9. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jen pro silné jedince a nebo pokud je partner za vodou
http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=647151
9. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jitu, typické, místo toho, aby začali u sebe :angry:
9. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Teda to jsou takový k.rvy :angry: to se jen tak nevidí :rolling_eyes: jasně lidem seberou všecko,ale aby si zametli před vlastním prahem šmejdi jedni zazobaný :angry: :angry: každej z nich má měsíční příjem co má normální člověk za rok a to nemluvím o výhodách jako je např. příspěvek na bydlení,telefon,auto i s řidičel a koneckonců i ten jejich bufáč kde je jídlo a pití za hubičku :angry: všem bych vrazila lopatu do ruky a makej za osmičku čistýho a plať z toho všechno :angry: :angry: :angry: ále stejně se můžem jen rozčilovat a nezměníme na tom nic :confounded: :angry:
9. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
9. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
No holky, kdepak všechny jste :confused: ?
9. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
Já tu sedím a studuju nosítka, protože šátek začíná být fakt krušnej, řekla bych, že ho máme ještě tak na měsíc a pak musíme vyměnit. Alex má sílu jak bejk.
9. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
Jitu, taky se dívám po nosítkách :grinning: :wink: . Já mám pocit, že Mareček v šátku nemá správně postavené nožičky. Ale hlavně: teď na mě opět spí. Když bych si ho chtěla zamotat do šátku, tak ho musím položit, tím se mi probudí a většinou už neusne a je mrzutej. Takže do nosítka bych ho mohla šupnout i teď (snad, tak si to představuju :grinning: ). A jaké se ti líbí? Mně beco, ale vadí mi, že je tam látka i mezi náma :frowning2:
9. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
Teď na čt1 v Pod pokličkou říkali, že kapr je dobrej na tvorbu mateřského mléka :wink:
9. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.