• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani, no myslím, že nakonec to bude klasika - Manduca. Aby se taky mohl umotat do toho manžel, kterej je tlustej a Manduca má dost velkou rezevu i pro něj.
Rozměry jsou na www.nositka.cz

Beco se mi líbí vzhledově, ale už mi přijde hrozně předražený.
9. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
Kapra nejím.

Jo a v Becu se nedá nosit na boku, což nevím, jestli využiju, ale... :grinning:
9. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
Jo, taky to patapum je celkem pěkné, ale je až od 5 měsíců :unamused:
9. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
Mají tam super srovnání, ale žádné nosítko mi z toho nevyšlo jako vítěz :grinning: . Ty se máš, že máš tu prodejnu u vás :wink:
9. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
k ministrovi financi lze rict jedine a to no comment radeji :angry:
ted jsem si to precetla..
byla jsem cele odpo venku s tou kamaradkou, co ma andrejku.. narodila se 16/6 a holky to vam tedy povim, je to oproti nasi sabince peknej macek! :grinning:
9. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
Andrej, tak to je supr, že sis to užila :wink:
9. zář 2009 v 18:39  • Odpověz
Andy to je dobře že jsi měla pěkný den :wink:
Holky kdo kupujete Lovelu na praní tak dnes jsem ji viděla u nás v Hypernově(Albertu) v akci 3l za 199kč :wink:
9. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
jj blani, bylo to fajn :slight_smile:
kaci dekujem za info.. ja v ni sice jeste obcas peru, ale davam prednost persilu sensitive, lovela nevypere zadne fleky.. :unamused:
9. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
ahoj holky,

tak my jsme dneska měli u nás s holkama srazík. Koukněte na fotky. Bylo to moc fajn. :wink:
Akorát náš Davča s pasením koníků je na štýru... :grinning:
9. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
evi - supér fotky :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahoj no evul to je super...já se tu můžu počůrat smíchy...to je krásný jak dycky zalomá tu bambeřici do deky :grinning: :wink: - krásný foto :slight_smile: :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
jo a máme novej kolotoč nad postýlku...a malá u něj ted usla....pěkné písničky ukolébavky tam jsou :wink:

tak tady zas nikdo tak dobrou :slight_smile: :wink:
9. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
holky děkujeme. doufám,že jste našli našeho Davču :grinning:
9. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
Evule, no pasák z něj nejspíš nebude :grinning:
9. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
já si myslím, že to Davča brzo dožene, no néééé?

A jinak šmouli ta tvoje foto se Sun je taky suprová a ta hned následující je taky gůůůt, co jste jako chlastaly dámy??
9. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jináč jsem ztratila hlas, mluvím jak kdybych včera propařila noc :unamused: Je to prdel, manža je pryč a do telefonu jsme si teda dost pokecali :grinning:

Malá už spinká, tak půjdu za chvilku taky ať se prospím a třeba vyženu brzo toho bacila :wink:
9. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
charli :grinning: :grinning: já se můžu dycinky pochcat smíchy, když vidím jak tam ležej na mol :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak filípek je super....a nela kouká na fotce sun na ty náramky,,,asi chce šlohnout :grinning: :wink:

páček :pensive:
9. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
evulko super fotky :wink: :grinning:
holky ja jsem nejaka vyrizena, jdu na kute :grinning: dobrou noc vam i vasim mimiskum :wink:
9. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
ahojky holky, hlásím příjezd z dovolené jak dopadl srazík se šmoulou už jste názorně viděli :grinning: :grinning: bylo to fajn holky jsou super :slight_smile:
filípek zvládl pobyt na chatě super, jen jsme si musely v noci trošku přitopit, ale spal krásně od osmi do pěti :slight_smile: taky se napůl vracíme ke kojení, se mi v noci nechtělo lítat do studený kuchyně tak jsem dávala malýmu z prsu a papal krásně a vydržel dvě tři hodky :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
čauvec

tak my už 2 dny máme hysterický záchvaty pláče-uplě mi u toho zfilalový a řve jak tur,asi má bolení,dycky zničeho nic spustí takovej hysterák,no mazec,snad je to jen období,teď usla asi vyčerpáním,páč brečela elej večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže se du koupnout a spat,tak zatím pá a zitra vás krapet dočtu :pensive:
9. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj všem.
Po dvou dnech návrat k jednomu nočnímu kojení kolem půl třetí, tak hurá. Teď seprobudil na další v šest a už zase chrní, ale vylezla jsem. Po včerejším uřvaném dni je to tu víc rozbordelený než obvykle :grinning:

Dneska má opět otevřen látkový shop, zase mám cukání jít :grinning: asi koupím ještě tu jednu ellas house konopku a chtěla bych malého vyzkoušet strčit do manducy, jak v tom bude vypadat.

Asi zase zavolám na socku, pořád nemám PPM za červenec a už by měla přijít za srpen :angry:
10. zář 2009 v 06:28  • Odpověz
zdravím holky!

No vidím, že včera jsme neměli jediní den blbec :frowning2: Náš malej byl taky jakési otrávenej, ufňukajnej a ani zaručený triky na něho nezabíraly :angry:

Teda Jitu, já nemít tady skoro dva měsíce socku tak nevím :confounded:

Včera, jak jsme se bavily o tom balení do deky, tak jsem to včera zkusila, když jsme šli na prochajdu...jen do té slabé flísové. Nejdřív vzdoroval, ale pak pohoda. nevím, co se mu nelíbí, jestli to, že je v tom zamotanej...ale na fest to nemá, tak nevím. No, snad to bude ok...
10. zář 2009 v 06:56  • Odpověz
Heluli, já myslím, že už se mu prostě nelíbí to zavinutí, už je přeci "velkej" a chce prostor :grinning:
10. zář 2009 v 06:58  • Odpověz
Jako ta socka je prekérka, naštěstí manželovi chodí výplata včas, takže dneska přijde jeho výplata na účet, ale zatím jsem nemohla koupit tu pračku, co chci :rolling_eyes:
10. zář 2009 v 06:59  • Odpověz
Velkej teda je :grinning: :grinning:

Ty jo, ta socka je fakt prekérka. Nedávno mi o tom vykládala má známá, že taky nějaké její kámošce nedošla myslím dva měsíce socka a je matka samoživitelka :angry:
10. zář 2009 v 07:02  • Odpověz
dobrééé ránko...zdravím vás dámy!!!

reni to bude jen určo dočasný, asi má hlad ne?? nebo bolení?? teplo, zima? :grinning: to bude v poho!!nesmíš bejt na ni macecha :grinning: :wink:

zdravím sun, tak jste už dorazili, to jsi ráda vid, ses těšila!! :wink:

jdu v 9h na kyčle, tak držte palce, sem to flákala a ted mám bobky!! tak zdárek zatím :slight_smile:
10. zář 2009 v 07:28  • Odpověz
mě přišla už mateřská...chodí čím dál dřív koukám :sweat_smile:
10. zář 2009 v 07:29  • Odpověz
Smouli, neprovokuj :angry:
10. zář 2009 v 07:36  • Odpověz
10. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.