• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj holky..koukám že včera byl nějakej nepovedej den,nebylo to tím datumem?Kamarádce se včera narodil Honzík,tak bude mít krásný datum narození i rodný číslo 09 09 09 :slight_smile:
Evule pěkný fotečky a nic se neboj Davídek vše dohoní,vždyt tam byl nejmladší :slight_smile:
10. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

Jitu, vidím, že prodáváš šátek. Co jsi nakonec vybrala za nosítko?
10. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
Vy taky? Mareček byl taky ukňouranej. Ale až tak odpoledne a večer.

Hani, to jo, to bude mít hezký datum, to se mu bude dobře pamatovat :sunglasses:
10. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Blani, zatím žádný :grinning: :grinning: Rozhoduju se mezi Manducou a Storchem. ALe když se někdo ozve na inzerát, tak to koupím opbratem, to není problém. Dneska asi zkusím tu Manducu a jestli budou mít zrovna půjčovacího Storcha, tak si to zkusím umotat a uvidím.
10. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Tak Sofinka byla včera hodná,dokonce to večer zalomila už ve 20h a spala až do 2h,ale z úterka na středu to byl zas děs,jsme bojovali od 19h až do 22h a když nakonec usla tak jí ve 23h zas probudil hlad ..
10. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
Smouli tak at vám to dnes na kyčlích dopadne dobře..my jdeme v úterý a mám z toho taky strach..
10. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Jitu, tak já už mám taky mateřskou na účtě :wink:
10. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Hmm, já nic, zrovna jsem se koukala.
10. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Šmoulo jj taky držím palec ať jsou kyčlíky v poho :wink:
Evulko krásný fotečky :slight_smile: to jste si srazík pěkně užili že jo :wink:
Charlie jé tak snad se ti hlásek brzy vrátí :wink:
Sun doma je doma co? :grinning:
Jitu tak to je fakt na pěst ta socka :angry:
Hany tak to je super datum na narození :wink: :grinning:
Jo kočky Kačka od nác z Klatov co sem taky chodí tak měli včera svatbu v 11 hodin dopo :slight_smile:
10. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Jitu, tak aji šátek je ještě v merku, jo? Tak uvidíš. A ne, že zase koupíš nějakou plínku :grinning: :wink:

Kači, tys to hezky shrnula :grinning: . Přiznám se, že nevím, o jaké Kačce mluvíš :sweat_smile: , ale velká gratulace :slight_smile:
10. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Ale Blani přece tadytu:http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=260402&vReferer=%2Fphotos%2Fkacenka1977 :wink:
10. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Blani, no nevim nevim, maj tam jako novinky baby lucy :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Ježiši, no jo :sweat_smile: . Oni ještě nebyli vzatí? Jsem myslela, že jo. Tak ať se mají pořád rádi, jako dosud :dizzy_face:

Jitu :grinning:
10. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Blani no jo se rozhodli do toho taky praštit :wink: :grinning:
10. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
kaci kacenka mela svatbu?? :slight_smile:
10. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
je tak se tesim na fotecky, jestli nam nejaky ukaze..
no my mame termin 4/10/2010 :wink: uz se tesim :slight_smile:
10. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Andreasku taky se těším až sem hodí nějaké fotečky :wink: jé já myslela že se budete brát v září :confused: a ono v říjnu?
10. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
jezis ja to napsala spatne :grinning: samozrejme jsem myslela 4/9/2010 ach jo.. ta tehudemence :grinning:
10. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Andrej, těhudemence :confused: ? Ty nám něco tajíš :grinning: :wink: ?
10. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
ahoj tak jsme zpět....kyčle máme v pořádku(až se divím) a díky za držení palečků, taky přeju hodně štěstí!!!! :dizzy_face:

jdu dělat guláš....mnamka :wink:
10. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
blani :grinning:
smouli super, my jdem na kycle v pondeli, tak doufam, ze to bude v poradku..
mnam gulas.. ja tu mam rybi salat a musim si k nemu koupit pecivo :grinning:
co budu varit vecer, netusim..
10. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
ahojky tak my jsme si dneska pěkně pospaly s filípkem až do půl desátý :grinning: a ted se dám do vybalování :stuck_out_tongue_closed_eyes: jedna pračka už se pere :slight_smile: šmouly tak to je fajn, že máte kyčle v pořádku nás to čeká za čtrnáct dní dneska jdem na kontrolu k dr. kačce velká gratulace :dizzy_face: tajnůstkářka jedna
10. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
Šmouli, tak to je super :wink: . Já jsem dělala guláš o víkendu, ale nebyl nic moc :unamused: . Tchán umí lepší.

Andrej, ty vaříváš na večeři?
10. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
Sun oni se rozhodli víceméně na poslední chvíli :wink: to jste si kráááásně pospali koukam :slight_smile:
Andreasku taky mam pořád tendenci říkat těhudemence :wink: :grinning: a večeře? jsem objevila někde v receptech že jdou taštičky z listového těsta dělat v sendvičovači(toustovači) tak to zkuím :wink:
Šmouli to je super že jste dopadli dobře :wink:
Blani ty večeře nevaříš? já teda ne pokaždý,ale docela často :wink:
10. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
blani jj, ty ne?
jako takhle, varim i nevarim, jak kdy, treba se odbydu na obed, ale uvarim na vecu nebo naopak, chapes? :slight_smile:
ne jako vylozene na veceri a snazim se, aby to vyslo aspon na tri porce..
10. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
blani já taky neměla nikdy tak dobrej jako doted...mamka mi řekla jak na to a je stráááášně dobréééj :dizzy_face: :dizzy_face: já ho dřív dělala v papináku(hovězí) ale ted už jen v hrnci a dvě hodky asi a je mnohem lepší!!! Hlavně je dobrej od tej doby co dávám tak 3velké cibule!!! :slight_smile:

no nic....pállí se mi cibulka, jdu :wink:
10. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Tak já když vařím, tak ať to mám já na oběd a manža si to pak ohřeje. Ale někdy mám zásoby od mamči, tak nevařím a manža si něco najde. Má teplé obědy v práci.

Šmouli, jo jo, manža mi říkal, že to je hlavně o koření.
10. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Šmouli jj vlastně by to mělo být kolik masa tolik cibule :wink:
10. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
jo kaci blik cvak, mne to doslo az ted s tou tehudemenci :grinning: :grinning: :grinning:
samozrejme jsem myslela tu poporodni/materskou :grinning: dalsi tehu zatim prosim ne! :grinning:
10. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Andreasku já říkam kojodemence :wink: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.