• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak jsem z5, miluju Ergo Sport :grinning:
10. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jitu takže už sis vybrala koukam :wink:
10. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jitu, a koupilas nebo půjčila? A co plínky :wink: ?
10. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Katko, no nejspíš jo :grinning: Ale ještě jsem to nekoupila :grinning:
Domů jsem přitáhla jen Baby Lucy velurku a pak jednu konopnou vkládačku :grinning:
10. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Takže jsi neodolala :grinning: :wink:
10. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
10. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jitu :grinning: . Já ji mám, v Lku, protože psali, že jde krásně zmenšit a tudíž je použitelná od narození, ale já jsem nepřišla na to, jak :unamused:
10. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
holky pijete hodne kdyz kojite? me dnes nejak boli hlava a je fakt, ze jsem si uvedomila, ze jsem od rana vypila jen kafe a to je desny, musim se polepsit.. po porodu jsem mela zizen neskutecnou a ted ten pocit zizne zas uz moc nemam, jenze pit se musi i bez nej..
10. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Manža si chce vzít dovču, že si uděláme výlet, tak přemýšlím, že bysme jeli do Brna do brány :grinning: . Ozkoušela bych si nosítka a pak bysme mohli jít do ZOO.
10. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Andrej, šestinedělí jsem furt jenom pila :grinning: . Teď už ne tak moc, ale na moje poměry pořád dost :wink:
10. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
No Blani, zmenšíš jí tak, že zapneš na patentka až úplně ve středu tý kalhotky, aspoň, co si tak pamatuju.
10. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Mareček mi usíná, tak půjdeme ven. Sice se mi u přebalování a přeslíkání probudí, ale já ho pak uhoupu :grinning: (v kočárku :wink: ).
10. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
My máme polední klid, to musí být Alex v postýlce, ale ještě před chvílí mučil světlušku, teď je tam asi půl minuty ticho, ale dívat se tam nepůjdu :grinning:
10. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jitu to je super když si to můžeš vyzkoušet :wink:
Andreasku já piju tak 2-3 litry denně + ráno a večer kojící čaj :wink: :slight_smile:
Blani užij si prochajdu :wink:
10. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
Andreasku,jak teď není vedro, tak se musím do pití taky nutit. :unamused: Nepiju, že mám žízeň, ale z rozumu :confounded:
10. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
co se mi ted stalo...poprvé :angry: nechala jsem malou svlečenou v ložnici pod hrazdičkou a totál se posrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem si řikala, že tam je nák dlouho hodná a hned se mi udělal otazník :confused: nad hlavou a pak hned vykřičník :fearful: !!! no hele já ji nestihla ani vyfotit :grinning: lítla jsem s ní do vany, to měla snad až v puse jak těma pacinama šermovala :grinning: tak a můžu prát i cejchy, měla sic podložku, ale nějak cestovala....dobrýýý :sweat_smile:
10. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
šmouli, škoda, že si nevyfotila, nejlíp je při pohledu na cizí "neštěstí" :grinning: :grinning: :grinning:
Já Alexe nechávám rozbalenýho jen na přebalováku, ten se dá otřít :grinning: :grinning:

My cvičili ksichtíky, jsou na konci alba:
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_3._mesic/
10. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
míšo tak to jsou super ksichtíky :grinning:
10. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
Tak jsme doma :slight_smile:

Jitu, já musím jít ven v dobu, kdy chce spát, jinak by byl v kočárku řev :wink: . Jo, u nás v obchodě prodávají 2 řetazy na kočárek, stojí něco přes 100,-. Kdybys chtěla, můžu koupit a poslat :wink: . Pohledám na netu, jak vypadají.
10. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
Mají tady to spodní http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18521205&tab=4 řekla bych, že v jiných barvách a tady to http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25924613&tab=7 tam má každá hlava jinou barvu.
10. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
Šmoulo :grinning: :grinning: :grinning: škoda že není foto :frowning2: :grinning:
10. zář 2009 v 16:00  • Odpověz
Blani, já koupila na tom obrázku ten spodní v hračkách Bambule :grinning: předevčírem, ani jsem to nepsala.
10. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
To máš blbý, že v kočárku řve. Já radši, když spí doma a v kočárku kouká :grinning:
10. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
My teď přišli z venku, začíná se to mračit, končí léto. Teploty nehlásí na další dny nic moc.
10. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
Jitu, tak to jo :wink: .To já bych taky radši, aspoň bych se taky prospala :slight_smile:

Zase je dneska nějakej umrčenej :rolling_eyes: . Jaké máte hračky? Dneska ho nebaví ani hrazdička, ani jeho oblíbené sluníčko, ani chození po bytě. Ještě mám 2 od Lamaze, ale to ho zatím nebere.
10. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
Alex teď leží pod hrazdou a hypnotizuje ty hračky, asi si nepamatuje, že do nich musí strčit, jinak se nebudou hejbat :grinning: Občas mu do toho drcnu nohou :grinning:

Pak rád pozoruje oběšence na kolotoči nad postýlkou, tahá za šňůru u zavinovačky, co má jako podložku v postýlce, ona hýbe lamazáckejma hračkama a ty vydávaj zvuky :grinning: No a pak ho koulím občas na balonu a nebo si ho položím, pustím si písničky a dělám u toho blobosti, mám totiž zakázáno říkat, že zpívám :grinning: :grinning: Muž tvrdí, že zpěv to fakt není :grinning:
10. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
Hm, tak to by u nás neprošlo, fakt nevím, co s tím klukem. Nechcete ho některá na prázdniny :grinning: ?
10. zář 2009 v 16:28  • Odpověz
Ani ne, jednoho mám dost :grinning:
Jdu ho dát do šátku a jdem do sušárny věšet pleny, zase :confounded: :grinning:
10. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
jitko zkoukla jsem vase ksichtiky :grinning: sabca dela podobny :grinning:
ted jsme byly na zahrade a usnula, tak jsem ji tam nechala a ja sbiram pradlo a mela bych zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vzala jsem si paralen, ta hlava me pak bolela celkem dost, hodne jsem pila a uz dobry :slight_smile:
asi dnes budu delat zapecene gnocchi s kurecim masem, smetanou a syrem a zeleninku k tomu..
10. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
A zrovna na to přišel, že do toho musí mlátit :grinning:
Tak u toho huláká :grinning:

Doufám, že mi zase šátek nepoblije. :grinning:
10. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.