• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jitu, chytrej kluk :wink:

Andrej, to zní mňamkovně :sunglasses: . Pošli něco k nám :grinning:
10. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
blani nezbyde :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
Se ani nedivím :wink:
10. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
uz jsem zacala varit, sabca na me cuci v lehatku :slight_smile:
10. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
Jitu máte doma šikulu :wink: :slight_smile:
Andreasku nech si chutnat :wink:
Tak mi včera přišli EasyFit AIO Bamboo :slight_smile: a jsou úúúplně supéééér :slight_smile: tu Mummysky jsou ještě docela humpolácký a tak je budeme mít na později :slight_smile: ale tadyty jsou úplně akurát :wink: či-li nadšení největší
10. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
Kači, když Mommysky oblečeme my, tak vy určitě taky :wink: . Ony fakt vypadají velký, ale jak jsou na zadečku, tak se zmáčknou.
10. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
Blani jj zmáčkou,ale stejně mi tak nějak přijdou obrovský :sweat_smile: :grinning: páč pak jak leží tak to pak vypadá děsně komicky :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
Tak to mě ne :grinning:
10. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
Blani :grinning: :grinning: a ty máš AIO nbo kapsovky?jsem to už zapoměla :sweat_smile: :sweat_smile:
10. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
AIO, ona se dělá i jako kapsovka? To nevím.
10. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahoj holky, mluvím pořád jak ochlasta největší :grinning: Už jsem si byla v lékárně pro nějaký medikamenty :wink:
Jináč já byla dneska s mamkou, dopo jsme si uvařily mňamku, odpo šly na vychajdu a teď jsem bez malé, vzala si ji manžova teta ven, tak uvidíme, kdy se vrátí. No ale je to zvláštní pocit, jsem jak bez nohy :grinning:
Ale ten božský klid :dizzy_face:

šmouli já z těch tvých příspěvků nemůžu, dycky se řehtám jak kůň :grinning:

Ha pizza je dopečená, tak jdu dlabat :wink:
10. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
Blani jj kapsovka je taky :wink: koupila jsem 3 v bazárku na látkovkach :slight_smile: :grinning: :http://www.mommystouch.cz/easy-clean-pleny-patentky.php
10. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
já vás holky obdivuju, jak se v těch typech plen tak vyznáte, zlatý jednorázovky :astonished:
Tam se nic nemusí studovat
10. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
charlie asi tak :wink: :grinning:
10. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
Aha, to jsem nevěděla. Jsem myslela, že je jenom na SZ a na patentky :wink:

Holky, ale to by vás bavilo studovat :grinning: . To je jak droga :grinning:
10. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
holky děkuju za pochvalu. Davídek tam byl opravdu nejmladší. Ostatním je 5-6 měsíců :wink:
10. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
holky nekoukaly jste taky na ruzovku? jsem na konci skoro slzu uronila, kdyz jim braly toho vojtiska.. :cry: :frowning2:
10. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
na konec jsem se taky dívala a taky mi bylo jaksi ouzko :frowning2: :cry: :cry:
10. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
chuderka, dost ji to vzalo, jeste ze je to jen serial..
nakojila jsem a normalne jsem si dala dvojku bileho.. tomas je v hospode, tak prece nebudu pozadu, ne? :grinning:
sabinka uz usnula..
10. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Zdravím maminky :slight_smile:

Andrejko, máš pravdu, ještěže je to jen v telce...
já zas občas večer upíjím manželovi pivečko :grinning:
11. zář 2009 v 06:13  • Odpověz
Ahoj.
Taky jsem koukala a klika, že nebyl muž doma, bo jsem to brala jako by to byla skutečnost. Jooo ty hormony. :grinning:
11. zář 2009 v 06:26  • Odpověz
Ahoj kočky,
tak já na růžovku nekoukám, ale podle toho, co popisujete, tak bych měla namále taky :grinning:

Jsem teď malou dala na hrací deku, aby koukala na hračky a měla nějakou změnu, ale nějak se na to netváří :unamused:
11. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Dobré ráno maminky :slight_smile:

Mareček vstával na krmení až o 5 hodinách :confused: . Jsem byla vzhůru v 1, a to jsem si říkala, že se za chvilku určitě vzbudí, tak odsaju potom, a vzbudila jsem se až o půl 5, mlíko teklo proudem :grinning: . Tak jsem šla odsávat a celou dobu jsem si říkala, hlavně ať se nevzbudí. Samo, že se vzbudil :grinning: .

Dneska přijde babička. Zase tady bude určitě chodit s hadrem :grinning:
11. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak nebejt manža doma tak jsem tu růžovku regulérně vořvala :sweat_smile:ale doma byl a tak mi bylo dóóst ouvej i bez řvaní:sweat_smile:
Blani jj máš pravdu ty látkovky jsou jako droga :wink: :grinning: ale super droga :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Kači :grinning: .

Tak to já řvu aji před manžou. Už si za ty roky zvykl :grinning: .

Holky, máte některá ty via pohárky? Já jsem měla 1 v boxu z porodnice a vůbec nechápu, jak se dá přidělat k odsávačce nebo na dudlík :confused:

Jo, a tchýně se včera nabídla, že malýho někdy povozí. Říkala to manžovi, když byl u nich a když mi to doma říkal, tak jsem říkala, že to není tak jednoduchý, aby byl v kočárku, že nemůže jít ven kdykoliv, protože by brečel atd. Tak manža zbystřil a prej, ty se nechceš dělit, co :sweat_smile: . Tak jsem řekla, že ne :grinning:
11. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Holky, jaký pleny máte na noc?? Myslím látkovky :grinning:
11. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Heluli, zatím dávám froté čtverec na draka a popolini ultrafit, až budeme fakt bez kadění celou noc, tak koupím "hamburgry" :grinning:
11. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahojky holky,tak včera nám Vojtíšek poprvé hystericky křičel,už jsme nevěděla co mám dělat,nic nezabíralo,pak se mu buď ulevilo nebo vyčerpáním usnul okolo půl dvanácté a vstával ve čtvrt na devět.Sice nám poslední dobou chodí spinkat později ale zase spí fakt celou noc.Teď to taky zalomil u mě v posteli.Jak se vyspinká tak půjdeme ven.
A co je tady nového,já byla včera u našich a na procházce s kámoškou co má ročního chlapečka Štěpánka.Večer si nás Jindra vyzvednul,zítra jedeme k našim znovu,je u nás jarmark,tak jen doufám,že nebude pršet.Ale my takovou smůlu máme každý rok,vždycky nám výjde špatné počasí. :frowning2:
11. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Tak pokud se mu budí na 1 krmení v noci a 1 kolem té šesté ráno, tak to mám tak: kolem té osmé nebo kdy krmím, dám čč na novosklad+další na osminu (t moc nečůrá, tak to v pohodě vydrží), pak dám BBH bambus nebo popolini one size a pak bambusku na novosklad+bambusovou BL.
11. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Už zase mrčí. Doufám, že ho dneska bude všechno bavit, tak jak včera :rolling_eyes:
11. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.