• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani :wink: :grinning:
Heli já dávám čč na novosklad+vkládačku :wink:
Jitu jaký "hambáče"????? :confused: prosím vysvětlit :sweat_smile: :grinning:
Andy některá miminka si takle prý uvolňují nahromaděnou energii :confused: jsem teda někde četla,ale muselo to být strašný co :frowning2:
11. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Kači to jo,až mu tekly slzy chodila jsme s ním po bytě,Jindra nervózně za námi,fakt jak kuřata.A malý řval a řval,pak najednou vcucnul dudlík pár minut klid pak zase řev,takže jsme zkusili kapky,nahřátý polštářek,masáž bříška,ale pak sjem si řáíkala že ono to nevypadá ani jako bolení bříška,a najednou byl klid a spinkal.Tak jsme padla do lůžka a taky spala jak zabitá.Naštěstí ten řev nebyl hodinový,to bych s easi zbláznila, a brečela s ním.A spinkal krásně až do rána.
11. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Náš malej v noci totiž hrozně čůrá a vždycky byl chudák mokrej, tak jsem to vzdala a vrznu mu papírovku...No, už to tu omýlám asi delší dobu, musím fakt už nakoupit nový pleny. Kalhotovky začínají být malý a ty Pul už mají taky namále...
Štěpánek je poslední dny jakési umrčenej, tak nevím co je. V noci nám taky hůř usíná. Sice je to furt od té osmé teď už skoro do devíti, ale prostě je to teď horší...tak nevím...Mamina mě furt straší, jestli mu neporostou zoubky. No ještě to tak. Je fakt, že hodně slintá, má řidší stoličku, umrčenej...Ale já jen doufám, že má jen nějaký blbý období :unamused:
11. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Holky někde jsme četla že jsou kritické tři měsíce,tak asi na tom bude něco pravdy.
11. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Andy no nedovedu si představit že by malej řval třeba celou noc :confused: nebo několik hodin v kuse to musí bejt strašný :pensive: tak snad už bude dneska Vojtíšek v pohodě :wink: :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Snad jo,to bylo poprvé,a netrvalo to dlouho,a ráno se na mě už v postýlce šklebil,tak jsem si hned řekla a máme dobrou náladu :grinning:
11. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
mala spi, zitra jedem do berouna za mamkou, jsou tam i hrncirske trhy, tak se juknem :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
holky pridala jsem asi 4 fotecky :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
dobré ránko, tak my jsme spaly opět do pěti :slight_smile: ale v noci se začíná tak dvakrát probouzet tak musím dávat dudlíka :confounded: blani ty via pohárky necháš na nich ten modrou část z odsávačky a dudlík z jakýkoli aventky. :wink: anebo opačně místo pohárku si dej dolů na odsávačku spodní část flaštičky.
11. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
Jitu díky :wink: ty vypadají móóc dobře :slight_smile: ale to už by mě asi manža vydědil :grinning: :grinning:
Andreasku už jsem na ně koukala :slight_smile: moc krásný :wink:
Sun lepší dát v noci dudlu naž kozu :wink: :grinning:
Andy tak to měl asi jen ojeděnělí "záchvat" :wink:
11. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
andrej: malá je krásná. A v novém svetříčku je fešanda. :wink:
11. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
Andy fotečky jsoukrásné,moc ti to tam se Sabinkou sluší :wink:
Ahoj Evi,jak to vidíš s kočíkem na zimu?Nám se tam asi Vojtík s fusakem nevejde :sweat_smile:
musím letět malý se dožaduje papu
11. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Sun, to moc nechápu. Kdyť je to celý zadělaný. Jsem myslela, že se to musí nějak otevřít a pak našroubovat.
11. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Babička tady byla jenom hodinu. Akorát mi umyla nádobí. Ale místo s hadrem tady lítala s "dobrýma" radama :rolling_eyes: . Nech ho brečet, je to zdravý, potřebuje si zvětšit plíce, budeš jeho otrok, odsávačku nevyvařuj, už je velkej, atd. :confounded: . Si myslela, že půjdeme ven vozit, jenomže to nejde ho naložit do kočárku, když se usmyslím, tak jí to možná bylo líto :pensive:
11. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Andrej, hezké fotky. Ten svetřík je pěknej :wink:
11. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
blani vyridim mamce :slight_smile:
11. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Andrej :wink:

Heli, Mareček taky strašně slintá, už tak týden. Doufám, že to zuby nejsou :sweat_smile: . To je ještě brzo, ne?
11. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
andrej: nám tedy určitě ne. Už teď nám tam zbývá málo místa. To bude šílený.
11. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Evi my jsme tam už taky pořádně naskládaní,známí co mají stejný kočárek a taky měli letní mimi,ho měli v tom sporťáku a říkali že to bylo v pohodě.No jo máme dlouhánky,předevčírem jsme ho měřili tak má zhruba 67cm a já ho vážila-5,99kg.
Vyrážíme ven,už mi tam v ložnici mudruje
11. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
andrej: tak my máme 61 cm a 5 kg. Tak to máme taky docela zajímavý, snad to zvládneme v zimě. Musíme doufat.
11. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
Holky, my taky moc místa v kočáru nemáme, přitom by to mělo podle průměru vystačit do roka :grinning:
11. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
no dlouhán to bude. Má obrovský ruce a nohy. Bude nejmíň dvoumetrovej :grinning:
andrej: Vojtíšek je kouzelnej, ty vlásky a kukadla. Moc hezkej chlapeček. :wink:

míša: tak vy máte taky problém? Dneska ty kočárky to je fakt mazec. Nám by se hodila ta Liberta, ve který jsem se já jako mimčo vozila,to byl kočár. :grinning:
11. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Evule, no zatím se tam vejde :grinning: Na šířku je prostoru dost, ale malej bude asi delší. Korba má 74 cm, průměrně dítě za rok vyroste o 25 cm, tak by se tam v roce měl vejít, když měl 48 cm :grinning: :grinning:
No mohl by tam vydržet aspoň do vánoc, pak už snad bude chtít sedat a koukat ven, tak by stejně v korbě ječel.
11. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahoj holky
vidim ze resite kociky tak to jste si meli koupit roan pac nas mladej se v nem porad straci :grinning: :grinning: a jsem rada aspon mu nebude v zime zime je to takova zmrzlinka nase mala pri koupani mu uplne poskakuje brada zimou a to mame tady v podkrovi 26 stupnu nevim co bude delat v zime o jinak se mu uz parkrat podarilo se otocit na bok ale koniky se mu moc past nechtej chvili a pak uz ma hlavinku na podlozce a haleka at ho otocim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jiak my budem kupovat fusak od emitexu tak jako hanca :grinning:
11. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
j miso tak v roanu jsou polohovatelne zadicka tak ho soupnu do pololeze a bude cucet i z korby :wink:
11. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
My máme korbičku 81cm, malej má 66cm a i tak mi to připadne už tak akorát...ach jo, už zas brečí...tak valím...
11. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Blani to slintání je normální :wink: taky malý teď pořád utírám pusinu :wink:
Jinak teda s tím kočíkem tak my taky na zimu budeme muset asi vytáhnout sporťák páč s fusakem ho tam stopro nenarvu :sweat_smile: :wink:
11. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Evco, to bych si musela taky koupit jiný auto, aby se mi tam ten obr kočár vešel a pak bych musela kupovat další sporťák a nešla by mi na něj nasadit autosedačka :grinning:
Jo kočár je otázka kompromisů.
11. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
tak to jo miso to je na prd my taky museli koupit novy auto skrz kocar meli sme favorita a mame velkeho psa tak to by jsme se tam fakt nevesli a to ani bez psa
11. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.