• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
míša: my máme korbu 76, ale při tom tempu,jak roste tak nevím nevím
11. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
holky ja ani ted nevim, kolik cm ten nas kocik ma, kazdopadne si myslim, ze nam taky nevydrzi pres celou zimu a pujdem do sportaku..
jdu si dachnout, sabca zabira.. :slight_smile:
11. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
tak sjme se vrátili,zase jsme utratila plno peněz,potřebovala jsem malému koupit nějaké čapky,má jen ty nasazovací bez šňůrek,jenže párkrát mrskne hlavou a ušiska jsou venku.A taky jsem ve Sapru koupila v akci nějaké bodyčka s dlouhým rukávem,no hrabala a hrabala,pořád jen samé krátké rukávy,tak nakonec jsem našla tři je to velikost 74/80to mu za chvilku bude :slight_smile:
Evi díky za pochvalu Vojtíka,Davídek je taky moc šikovný chlapeček,a nebuď smutná že ještě moc nepase,ten náš prďolka taky stávkuje,když mu pod něj dám ty jeho ručky tak je to v pohodě,jenže on za chvilku udělá letadlo,ruce dá pryč a je konec,začne se vztekat.
No tak jak tak čtiu tak nejsme s Evčou jediné co řeší malý kočár.
11. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
ježiškoty co to píšu chtěla jsem napsat v Intersparu :sweat_smile:
11. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
Andreaku a já to normálně četla i tak jako Spar :wink: :grinning:
My máme korbičky asi 73 a jak tak na to koukam za chvilku se tam fakt nevleze :wink: přesně jak píše Jíťa je to otázka kompromisů :slight_smile: ideální kočík zkrátka neexistuje :unamused: bohužel
11. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
Jsme zpátky z prochajdy :slight_smile: . Vidím, že se řeší kočárky. My máme ten, co Helča, takže pohoda. Ale Heli, těch 81cm je korba z venku :wink:
11. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
A já si zase říkala, co to je za dětský shop ten sapr :grinning:
11. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
Jitu, když ses byla dívat na ty nosítka, dívala ses na to beco? Jak silná je ta látka, co máš na břiše?
11. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
Blani, tady Beco nemaj a v bavlnce jsem ho sice viděla, ale nezkoumala, protože to už se mi zdá fakt předražený.
11. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
Holky normoš se stal zázrak pidížvík spí už 2 a půl hodiny přes den :astonished: :astonished: a naposledy jedl v půl 1 :astonished: :astonished: normálně valim bulvy :grinning:
11. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
Hm blani, já si to myslela, protože malej tam má snad za hlavičkou a nožkama jen volno tak 5cm. Hele, ten sporťák jde do lehu že? Já su teda pořád přesvědčená že jo, ale nezkoušela jsem to a nechce se mi to hledat na netu...
11. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
Blani, jsi s ním spokojená? Já teda jo, ale štvou mě tam ty brzdy, to je pro mě celkem vada na kráse :angry:
11. zář 2009 v 16:00  • Odpověz
Jitu, aha :wink:

Kači :grinning:

Heli, já jsem to zkoušela v obchodě a buď to byl úplnej leh a nebo mírně vyvýšenej, ale fakt spíš leh. Spokojená su, akorát nám hrozně vrže :sweat_smile: . A pán říkal, že to je těma plastama :unamused: . A co s brzdama? Jo, ta se mi někdy hůř zašlapuje. Ale v globále si nestěžuju :grinning: . A navíc ho všichni chválijou :sunglasses:
11. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
nazdárek, tak my máme kočárek 80 tak snad zimu přečkáme v hlubokým, tak s kočárem jsem zatím spokojená moc, ale ta autosedačka je pěkně na prd a je dost těžká :confounded:
11. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
Tak už jsme po kóju :wink: :grinning:
Sun u X-Landera měli taky děsně těžkou autosedajdu a z toho důvodu jsem jí nechtěla :wink:
11. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
vy máte tu ferárko co? :slight_smile: taky bych to ted tak udělala koupila bych jinou stejně jí na kočár vůbec nenasazujeme :confounded: no příště :grinning: holky už některá vybíráte větší autosedačku? nevím jak dlouho nám tahle ještě vydrží za chvilku mu z toho budou čouhat nohy.
11. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
Sun, my ještě ne. Ještě půjde oddělat ta vložka s opěrkou hlavy, tak se získá prostor. Ty větší jsou až od 9 kil, ne?
11. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
tak vy máte ještě čas blani :slight_smile: mareček je malinkej, no je to sice do 9, ale nesmí ti přesahovat hlava ani nohy a to nám bude asi za chvilku. no vložku tam máme taky zkoušela jsem jí vyndat, ale byl tam v tom tak divně skrčenej, že jsem jí tam vrátila radši zpátky. no uvidíme, kdyby vydržela alespon do vánoc tak písneme ježíškovi o novou :slight_smile:
11. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
Aha, ale ty větší jsou od 9kg, ne? Nebo i od míň? A když jsou od 9, tak se tam může dát lehčí mimčo :confused: ? To s těma nohama jsem nevěděla :wink:
11. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
Ta vložka, jestli je obdobná jako u Maxi Cosi, tak tam musí být, než mimčo drží samo hlavičku, jinak to není moc bezpečný.
11. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
Jinak u tej našej sedačky ta vložka ze spodu měla ještě takový molitanový klín, ten jsem vyndala a je tam jen ta látka a pak hlavně ten záhlavníček.
11. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
A máme jí do 13 kg a nebo pokud ji nepřeroste.

Jdu za řvounem.
11. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
čauky-tak my sme dnes vyjely opůl druhé na procházku a malá spala až do 6 takže asi 4 apůl hodiny v kuse :sunglasses:

du vás dočíst
11. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
andrej tak to máme stejný šikuly koukám. Pást koně se jim nechce, do kočárku se nevejdou :grinning:
11. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
Tak náš už je tuhej v postýlce, poslední tři dny chodí spát v půl 8 :dizzy_face:
11. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
jitko a spi ti pak v noci a az do rana? :confused:
nam sabca usina kolem te pul desate, ted se vetsinou jednou v noci kolem treti vzbudi a spi do tech sesti, sedmi, nakojim a pak do tech deviti tak..
11. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Andrasku, do rána Alex nespí, budí se mezi 2 a 3 a pak v cca 6 a pak ještě spí do 8-9. Ale tak se budí, ikdyž jde spát v těch 22.
11. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Helou kočky,

nějak vás nestíhám, či co. Asi to bude tím, že ráno se vzbudíme, nachystáme se na výlet a valíme pryč.
Vracím se tak kolem tý šestý, to prcka vykoupu, nakojím a uložím.

Číst vás jakž takž stíhám, dycky u koja, ale reagovat jaksi nemůžu :confounded:

Používáte holky některá pratelné přebalovací podložky? Dneska jsem se dívala na bránu na net a tam ji mají snad za pětikilčo, no to je síla... :confounded:

Mě už malá taky spinká, většinou chodila spát mezi 22-23h, ted tak třetí noc po sobě spí o půl devátý :sweat_smile: :wink:

Já si půjdu taky lehnout, jak jsem nachcípaná, tak mě pěkně třeští palice :confounded:

Tak dobrou dámy :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
Charlie, já přebaluju na přebalováku a dávám na něj obyčejnou plínu jako pojistku.
11. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jitu já mám přebalovák, na něm tu jednorázovou podložku. Kdybych ji tam neměla, tak by byla podložka za chvilu strašně flekatá. :confounded:
11. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.