• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Je totiž bílá, jen pro vysvětlení :astonished:

A já mažu spát, tak dobrou :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
jitko, ja to delam stejne :slight_smile: :slight_smile:
holky jdu do hajan, jsem k. o... dobrou noc
11. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj

Manžel má nejstrašnější chlapskou nemoc na sedm :confused: to bude víkend, já už to chytla taky, tak snad vytvořím protilátky a předám je Alexovi dřív, než to chytne taky, dva chlapi a hrozná nemoc, to bych zešedivěla :grinning:
12. zář 2009 v 06:59  • Odpověz
nazdárek tak jsem po dlouhé době první :slight_smile: jdem dneska na tu svatbu, tak už jsem vzhůru, ale spala bych. venku je škaredě mrholí fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2009 v 07:00  • Odpověz
teda jitu :angry: jsi mě předběhla :grinning:
12. zář 2009 v 07:18  • Odpověz
Já ani nevím, jak je venku, asi zima :grinning: to jsem zjistila podle otevřeného okna. :grinning: jinak máme ještě zatažené žaluzie.

A jejda, malej kejchá, slyším to z ložnice, aspoň, že mám tu odsavačku na vysavač. :fearful:
12. zář 2009 v 07:21  • Odpověz
tak malej kejchá už od narození vždycky dvakrát, ale rýmu odsáváme ted denně chrápe jak táta :slight_smile: no tak ani je ani neroztahuj nestojí to za to podzim jak vyšitej :slight_smile: jdu nahodit sváteční fasádu ještě si k tomu udělám kafčo
12. zář 2009 v 07:24  • Odpověz
Dobré ránko dámy,

tak venku je fakt hnusně a to mám jít s kamoškama na prochajdu, no blé. Vůbec se mě nic nechce. Nejradši bych si malou vzala do postele, zadělala znova žaluzky, pustila si pohádky a čuměla na ně :grinning:
12. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
Dobré ránko,
my byli včera neplánovaně na koncertě u nás na vesnici a bylo to super. Tchánovci se vrátili dřív z dovolené, malej spinkal o půl deváté jak zabitej, a jak usne, tak spí minimálně do jedné. Hodili jsme k tchánovcům dolů chůvičku a vyrazili jsme od devíti asi do dvanácti. Malej se vzbudil až v pět ráno :grinning: Jsem ráda, že jsem taky někam vypadla :dizzy_face:
Venku je hnusně? já ještě neodtáhla žaluzky, tak to tak ještě asi chvíli nechám :confused:
12. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
Helu tak to ti krásně vyšlo :wink:
12. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
Jaká to byla vlastně skupina? Nebo žánr?
12. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
No, odcházela jsem se smíšenýma pocitama :sweat_smile: Ale zas kdyby něco, tak by nám tchyně zavolala a já bych byla tak do 10min doma. Takže jsme se na poslední chvíli sbalili a vyrazili :slight_smile:
12. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

Já používám jednorázové podložky na přebalování. Nechám je několikrát počůrat a pokakat a pak vyhazuju.
12. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Helu a co to bylo za skupinu?

Ahoj Blani ty jo, tak to já jsem háklivka, jakmile je to počůraný, tak to vyhazuju. Jen v případě, že je to někde na kraji, tak to odstřihnu, vyhodím a ten zbytek ještě používám :astonished: :grinning:
12. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
No, já mám raději takovou tvrdší hudbu :grinning: Byl tam rock, punk, metal. Všehochuť. Většinou naše místní kapelky, ale byla tam i skupina Doga, jestli ti to něco říká. Dřív byli docela známí. Teď mi připadá, že hrají spíš jen na fesťákách..

Holky, máte některá manducu? nebo ergo?
12. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
dobre ranko, jedem dnes do berouna za mamkou a na ty trhy, tak se objevim az vecir.. hezky den vsem :wink:
12. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Charlie, já mám jednu pratelnou přebalovací podložku. Myslím od Kikka, teď přesně nevím. Dostala jsem ji, mám pocit, že stojí kolem 300,- dřív jsem ji používala, teď když malej víc čůrá a je hrozně rád na přebalováku, tak většinou hodím jen plínu a ta jde hned pročůraná do koše...Takže tu pratelnou podložku mám spíš na cesty :wink:
12. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Andreasku, to Ti závidím, ty trhy myslím :grinning:

Heluli, myslím, že Charlie má Manducu. A já se rozhoduju mezi manducou, ergo sportem a pevným šátkem :grinning: :grinning: Ale jsem v tom rozhodování trochu jako Blanka :grinning:
12. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
helu tak dogu neznám :sweat_smile: a manducu jsem si koupila minulej týden. Zatím ji moc nepoužívám, spíš si na to musíme obě zvyknout :wink:

andrej tak si to krásně užijte
12. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Hlavně musím nějak vyřešit v čem budu nosit malého, protože už se mi do mojí mikiny nevejde. Asi koupím nějakou flízovku i asiatů na přechodnou dobu. :angry:
12. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Charlie, jak se Ti to nandává? Mě trochu překvapilo, že to není až tak snadná manipulace, hlavně to zapínání přezky mezi lopatkama je na zlomení ruky nebo vykloubení ramene.
Mi ta aplikace trvala stejně dlouho jako umotat na sebe kříž s kapsou :grinning:
12. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Jo a ty jednorázovky vyhazuju taky hned, jak tam malej učůrne nebu oblinkne nebo ukákne :grinning: Tchýně mi říkala, že to můžu pootočit a používat ještě, ale já jsem na tohle cimprlich :grinning: Tak je nosím jen k dr. a třeba na chatu a na cesty.
12. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
jitu já si myslím, že je to spíš o zvyku. Jako mezi lopatky to zapínání není až tak pohodlný, ale zas když si ty popruhy na sebe dobře našteluješ, tak je to pak na to šup :grinning:
Jdu nakoupit, tak zatím :dizzy_face:
12. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
ahoj holky!!
jak se máte?? musím vás dočíst...
včera jsem dávala olíznout nelče lžičku pacholíka...si šmakovala :grinning: a taky trochu brambor kaše...si taky šmakovala :grinning:
jinak tady nic novýho, mám tu na víkend ještě bráchy kluka tak kmitám....k obědu budou mít krupic kaši, že bych se na ně nevyprdla :rolling_eyes: :wink:
12. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Ještě furt přemýšlím, čím budu v noci mlého přikrývat. Teď na něj dávám deku povlečenou do polštáře, ale to je tenké a my v ložnici netopíme, teď jak bylo jeden de docela chladno, tak byl trochu studenější. Tak jsem vytáhla peřinu, co máme od našich, ale to je dost obr 130*90, když jsem to n maého dala, tak v tom byl jak zapadlý vlastenec.
12. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Jitu a já a naše rozhodování :grinning: . Na nošení mi holky psaly, že manduca není vhodná pro štíhlé holky, takže pro mě asi nebude. A nandávání nic moc, jo? Jitu, ale já tě možná překvapím :grinning: , protože v pátek jedeme do Brna do brány a já si budu muset vybrat :grinning: . No, třeba odejdu jenom s plínkou, už se dívám, co tam mají :grinning: . Já potřebuju něco, když malej usne na mě, abych to mohla zapnout a jít něco dělat nebo tak.

Já tu podložku vždycky nechám proschnout.

Šmouli :confused: , to už jí dáváš? Mamča dávala malému ze srandy k puse grilované maso, jestli chce, a to jsem vyletěla, jak čertík z krabičky.

Jitu, my máme teďka spacák a je to super. Malej se z pod deky vždycky odkopal a takhle nemá šanci :slight_smile: . Na zimu koupím asi teplejší.
12. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Blani, no tím ho stejně probudíš.
Já si myslela, že je to jako hodit na sebe batoh :grinning:

No možná jsem jen nemehlo, ale stejně to děcko musím přidržovat, než se do toho ukurtuju. Když vážu kapsu uvnitř, tak ho posadím do kapsy a pak už ho nedržím, vystačím si se záklonem, než aplikuju ty svislé pruhy :grinning:
12. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Fakt ho tím probudím. Tak to nechcu :grinning: . On mi spí břichem na břichu, tak si představuju, že se trošku prohnu, zapnu sponu vzadu, přehodím přes něho tu látku, dám na ramena, zapnu a jdu. A takovou představu jím řeknu na bráně, ať mi něco doporučí :grinning: . Tím pádem beco padá.
Já si taky myslím, že to je něco jak batoh, akorát si to musím zapnout.

Jo, a včera jsme byli chvilku v šátku za manžou na tenis, kříž s kapsou vevnitř a super :sunglasses: . I jsem to myslím slušně dotáhla, nožičky měl krásně od sebe. Ale jak tak furt koukal kolem sebe, tak nemohl usnout, i když by chtěl.
12. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
Třeba Ti to půjde líp než mně :grinning:

Já myslím, že kapsa uvnitř se líp dotahuje než ta venku.
12. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
No, já jsem tu venku nikdy nedotahovala :sweat_smile: .

Uvidím, já si chcu zkusit ergo, manducu a liliputi. Kdyby nesedlo ani jedno, tak potom v Olomouci bondolino a meitai elaroi nebo jak.
12. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.