• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Bondolino maj myslím i v bráně.
12. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Aha, vidíš, mají ho tam schovaný :wink:
12. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
blani nedávám...jen jsem dala olíznout ze zvědavosti, to bych se bála, aby neměla bolení. Ale znám lidi který už je tím krmili, chudinka, to by měla si v žaludku pěknej guláš :unamused:

tak jsem se smilovala nad dětičkama a chtěj plněné br knedliky masem, už se mi vařej brambory....to zas bude patlanice :grinning: :wink:
12. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
co vaříte??? ještě budu dělat buřty na pivu, kečupu!! radek má rád a já taky!! :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
12. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Tak jsem zpět z nákupu, malá nakrmená a snad i uspaná. Už byla chuděrka protiva únavou.
12. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
No tak zas nespíme, se picnu, oči vyvalený, to jsem toho zas stihla :grinning:

Vařit dneska nebudu, mám zbytek jater na cibulce, udělám k tomu těstoviny a bude.

Ale na zítra se chystám zapíkat kuřecí se špenátem, slaninou a mozzarelou. Byl recept v Albertovským časáku, tak to vyzkouším, vypadá to na obrázku suprově, ségra to už vařila a moc ji to chutnalo, já to taky už zkoušela, ale nemohla jsem na to sehnat špenát (ten v sáčku, ne mraženej). Když jsem to vařila z mraženýho, tak to bylo strašně vodový, ale taky dobrý :wink:
12. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Jo a Jitu jak váháš v čem budeš malýho nosit v zimě, tak na bráně mají spoustu vychytávek, např. k Ergu nebo Manduce mají spešl pytle. Právě abys nemusela chodit jak strašák v bundě XXXL. Já to plánuju přikoupit když se mi Manduca osvědčí.
12. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
Charlie, jj, já ty ochraný kapsy znám, chci okouknout tu MaM zimní na veletrhu na počátku října, ale zatím na lítání se psem nebo taky do sámošky vystačím myslím s mikčou od šikmookých :grinning:
12. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
Tak jsme doma z prochajdy a Mareček ještě k mému velkému překvapení dospává :slight_smile:

Šmouli :wink: . Bramborový knedle s uzeným bych si dala. Ale k tomu zelíčko a to by se Marečkovi asi nelíbilo :zipper_mouth: . Já mám řízky od babičky.
12. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Blani, já zelí měla už několikrát :grinning: a Alex to vždy přežil.

My děláme smažák a hranole v troubě.

Byli jsme s Alexem nakoupit, tedy s mužem a Alex byl v šátku :grinning: Vytáhla jsem pro něj mikinku z Tesca, co jsem koupila ještě v těhu, velikost 3-6, no je mu to tak akorát, do půl roku to rozhodně mít nebude.
12. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Fakt? Já bych si taky dala, ale bojím se. Tak radši ne. Zrovna z Tesca a je vám akorát? Mamča mi koupila body 3-6 a je teda vééééééééélké.
Já trubka jsem si koupila v těhu 3-6 body s krátkým, protože na co kupovat menší, když by mu to bylo jenom chvilku, a s takovou to vůbec neunosí :frowning2: . A to jsou s medvídkem Púúúúúúúúúúú :cry:
12. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
My pojedeme nejspíš do tesca, pokud manža nepřijde dom a neusne, jak to umí, tak se mrknu na ty sáčky na mlíko a hlavně si koupím medovník :sunglasses:
12. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
No taky jsem byla překvapená, jsem čekala, že mu to bude velké, jako těsný mu to není, ale tři měsíce v tom určitě nevydrží.
12. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Tak asi našili špatnej lístek :grinning:
12. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
ty vogy, jsme se až ted najedli....jsem zničena!!! dvě jídla najednou...spon mám navařeno a budu mít klid, malá mi ted usne a asi si dáchnu...zatím zdarek
12. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
ježiši holky-dnes jsou kabáti v praze- to mě teda mrzí, že nemůžu chjo :unamused:
12. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
Šmouli, to já neposlouchám, tak mě to netrápí :wink:
12. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Kabáty můžu, ale že bych musela jít na koncert, to zase ne :grinning:

Akorát je mám zakázaný v autě, protože pak překračuju rychlost :grinning:
12. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
Jsem byla mužem vypuštěna do obchoďáku. On jel s Alexem ven a já do nákupáku :grinning:
Tak jsem nakonec domů přitáhla zimní zavinovačku od Emitexu, protože jsem si říkala, že lepší koupit zavinku, než každej měsíc jinou bundu :grinning: a taky až budeme jezdit na plavání a z plavča, tak se bude šiknout. A v nejhorším v ní malej může i chrnět, kdyby byl echt mráz, protože se tam daj schovat ručičky a tak já můžu s klidem koupit ten levnej spacák v Ikea :slight_smile:
A ještě jsem mu koupila super mikinu v Marks & Spencer. Jeden by neřekl, že v krámě, kterej má nejkvalitnější hadry z těch řetězců to budou mít nejlevnější :slight_smile:
12. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
Tak jsme zpátky. V tescu měli nějakej výpadek elektřiny, takže některé obchůdky nefungovaly a samozřejmě cukrárna měla zavřeno, tak medovník nenííííííííííííííííí :frowning2: . I dětskej obchod měl zavřeno, tak dudlík na flašku taky není. Ale koupila jsem si magnum double chocolate :sunglasses: . Akorát bych za ty prachy čekala, že bude větší :grinning: . A teď mi manža dělá popcorn :sunglasses:

Jitu, a ty ručičky se tam schovávají zvlášť jako do mikiny nebo k tělíčku?
12. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
Blani, jako v zavince.
12. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
OK, dík :slight_smile: . Musím uvařit manžovi brambory. Ach ti chlapi...
12. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
Blani, ten má tedy servis :grinning:
12. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
Ahojky holky,tak my jsme dneska prožili na jarmarku,i když bylo špatné počasí pořádně jsne si to užili.Tolik známých jsem potkala,někteří se divili že už mám miminko.No jo některé jsem strašně dlouho neviděla.Jarmark je u nás tradičně a tam se sejde skoro celé město,lidí bylo plno,a Vojtíšek to celé prospal.Koupili sjme mu plyšovou housenku,je super má pohyblivé nožky do jeho pracek ideální a taky na kočík balonek.Nakoupili jsme plno mlsot to je zase dietka. :astonished:
Malý zase spí,má dneska nějkaou spavou nemoc, a Jindra jel na pánskou jízdu,takže dneska budeme poprvé přes noc sami.
12. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
ALex se mi pomalu probouzí, mám ho v šátku, byli jsme v sušárně a pak venku se psem, dneska jsem vůbec nekočárkovala, když byl se mnou venku, tak v šátku, kočárkoval s mužem.
Až se probudí, vykoupu, nakrmím, naleju si merlota a budu u telky žehlit.
12. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
Jitu, no jo :unamused: . Byla bych radši, kdyby to zvládl sám. Ale zítra bude dělat rizoto, jsem poručila :grinning: . Ale beztak to skončí na mně.
Vidím, že prodáváš gaťky :wink:

Andrej, tak to je fajn, e jste si to užili :slight_smile: . Dneska je ideální počasí na spaní.
12. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
Blani, jj, nerada, moc nerada, měli jsme je rádi, ale už nám nejsou.
Už jsem včera střelila i kojopolštář.
12. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
Tak si kup větší :wink: . A vy už máte přes 5kg? Kojo polštář ještě mám.
12. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
Tak a my už spíme :slight_smile:

Blani, když ono nějak nejsou k dostání, ty bílé.

Kojopolštář jsem používala na kojení jen když byl Alex pidi a byl takovej "gumovej", teď už je s ním lepší spolupráce a už si ručičkama i drží prso, což je srandovní. :grinning:
12. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.