• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andrej, mě přijde, že na vyvolání je účinější ta kapačka. Plno holek dostalo vyvolávací tabletku a nic, dostaly další a tak dál. Ale nevím, na základě čeho ten doktor rozhodne, jestli dát kapačku nebo tabletku. U mě se po té kapačce nic nedělo (bolesti), jen jsem se otevřela o další centimetr a pak se to rozjelo až propíchnutím vody.
27. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
Tak jsme se napapali a už zase chrupem v košíku.
Blani tak jak to šlo?zase pět minut?Já už raději pomalu nesleduji ani ty hodinky.
No tak ven jsme nakonec nevyrazili,byl tady pořádný slejvák,tak snad zítra bude hezky chceme jet k našim.To by moc mrzelo kdyby i zítra mělo být takhle.Ale ono tak má být prý celé léto,najednu stranu mi to nevadí,stejně bych nechodila na koupák,ale pršet taky pořád nemusí,že?
S Jindrou jsme si teďka otevřeli merci-čokoládku musím teďka každý den,je to droga,ona mě dobíjí
27. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
Jo jinak holky určitě si pamatujete na Bojinku,chodila tady mezi nás tak má holčičku Aničku,byla na císařáku.Už s emoc těším až vyjedeme spolu s kočárkama,možná bude mí Vojtíšek nevěstu :grinning:
27. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
AHOJ HOLKY JA JDU S JIRKOU A ZNAMY MA NA BIRELEK TAK PAAAA ZITRA
27. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
Andrejko, šlo to líp. Myslím, že pil dost, aji se pustil později - po 10 minutách určitě :slight_smile: . Mně dr. říkala, at kojím nedpozději po těch 3 hodinách, protože je tak maličkej. Ale stejně jsem ho ted nemusela moc budit, asi se už pomalu probouzel sám a otvíral pusinku :slight_smile:

Taky mě to počasí štve, to sluníčko je potřeba vidět na dobití energie :sunglasses: . Ale tak po 6-nedělí bys pak mohla chodit na koupák, ne?

Na tu přezdívku si vzpomínám, ale to je tak všechno :sweat_smile: . Tak hlavně, že má zdravou holčičku :slight_smile:
27. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
Evi, pa :slight_smile:
27. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
tak jsem se trochu prochrupla a zacina to tu bourit, tak jsem zvedava :grinning:
27. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahoj hoky, vy jste se zase rozjeli, nestačím Vás dočítat :slight_smile:

Tak jsme dneska zůstali doma a na chalupu asi pojedeme zítra na otočku, stavíme tak je manža na stavbě :frowning2:

Andreasku: tak snad už se chce Sabince na svět :slight_smile:

Poprvé zkouším upéct chleba, tak uvidíme co z toho vyjde :grinning:

Jinak pro malou peru vše, něco třeba jen na ruční praní, ale je to i pro pocit.
27. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
Holky, tady je vedro na padnuti. Leje ze mne jako blazen, kdyz malou prebaluju .. a ona se ke vsemu rozhodla, ze dnes odpoledne se spat nebude, kdyz je tak horko a uz od 11 hodin mi tu strasi. Vzdycky usne tak na ctvrthodinku a pak je zase vzhuru a samozrejme breci.
Achjo, to zas bude noc. A ja si myslela, ze nam to jde jak po masle. Kdyby se aspon chtelo ochladit, ale predpoved je 28 stupnu na cely pristi tyden. Hruza.
27. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
Tak tady se taky zatáhlo, ale je pěkně dusno. :angry:
27. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
taky hlasim dusno z chaber.. a prsi u toho..
27. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
tak my jsme vykoupáni napapáni a vytuhli jsme v náručí,tak už spinkáme v koši.a já se láduji rohlíkem a jogurtem.Dneska s ebudu koukat na Novu Mezi námi zvířaty,může to být sranda.
27. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
andrej, taky na to budu cucet, dokonce tomu dam prednost pred laskou na inzerat.. :slight_smile:
27. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Andy jak jsme už viděla ukázky tak jsme si říkala to musím vidět,mám ráda takové filmíky :grinning:
viděla jsme tvoje fotečky,za chvíli už budeš bez toho bříška.Abych byla upřímná trošku mi chybí to večerní kopání do žeber
27. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahojky.
Andrej-gratuluju k odchodu zatky :wink: mne odesla v utery a v patek praskla ta voda :slight_smile:

Nase Majdalenka taky nekdy usne u kojeni a nekdy si taky nerihne, tak ji davam na bok.
27. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
andar,Madlence vše nejlepší k jejímu prvnímu měsíci :wink:
27. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Andrej dekujeme :dizzy_face:
27. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
ahoj andrej do kolika vydrží malej spinkat, když ted usnul...mě malá moc ne-tak 3-4h
27. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
andara malá má měsíc už?? ty jo-tak vše nej a už vnímá??
27. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
andrej to ja uz bych zase radeji chovala ten uzlicek :slight_smile:
27. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
vám dávali tabletky??? mě zas čípek!! ten mi hned zabral..... malá se mi začíná pěkně projevovat a rozčilovat-jak žačne mávat ručičkama, tak je zle :grinning: furt by jedla... :fearful: :slight_smile:
27. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
a kolik vám tak mimčo vysosne mlíčka?? jestli teda máte váhu...já ne. ale mě vypije 60-90tku nutrilonu....
27. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
šmouli on většinou usne po tom kojení,ale já ho zase za tři hoďky budím na papání do té doby spinká.Je mi ho líto budit,ale papt se musí.
27. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
JJ mesic a 4dny presne :wink: a v oci mi vydrzi spat treba od jedny do pul sedmy :sunglasses: a vnima,zacina si povidat s hrackama :grinning:
27. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
jééé andrej to já bych nebudila....ani to jednou nezkusíš???? kamarádky prej taky nebudili.....ale to mě se nestane páč se malá budí sama-mrcha!!
27. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
jééé to máš pěkný andara a to jen kojíš??? teda ta mě tu řve malá-tak to bude pěknej rošták uřvanej :sweat_smile: :angry:
27. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
andaro tak to mas skvely, ze takhle dlouho madlenka spinka :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
už jsem ji narvala flašu :wink: je klid! v prsou mlíčko asi ještě mám ale když jsem zkusila odstříknout tk nic-pár kapek,,,a přitom mě pobolívají občas bradavky a teče mi z nich mlíčko nebo jen kapou kapky. tak nevím...
a asi tady nikdo nebude...

andreašku já nedočítala...jak jsi na tom??
27. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
No vecer musim prikrmit - ale vypije tak 40ml Beby a je tuha a pak spi az do rana :slight_smile: Pres den jenom kojim a to mi vycucne obe kozy do dna :grinning: A taky umi pekne rvat, krikloun jeden (po tatinkovi) :grinning:
27. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Smouli a jak michas ten Nutrilon? Prevarujes vodu atd?
27. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.