• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak a my už taky spinkáme...doufám že se vzbudí tak na 4h až :slight_smile:

tak to máš míšo už pěknou váhu...my máme taky přes 5kg a jsme o něco starší...ale zas je to holka :slight_smile: je akorát tak kdby to tak bylo pořád budu spokojená, žádnýho pucloně nechci :rolling_eyes:
12. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
co říkáte na ty kalíšky na menzes?? mě to tu furt straší, ale zkusit bych to chtěla, jen nevím jestli mi to nebude vadit :confounded:
12. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
a holky jak se vám líbí jméno Rajmund???? toho má moje sestřenka!! :wink:
12. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Tak my už taky spinkáme. Jenže manža bouchá vedle na stavbě, tak se modlím, aby se ten náš brouček nevzbudil :frowning2: jde to docela dost slyšet :angry:
Malej nám poslední dny nějak začíná brečet před spaním, bolí ho bříško, řve aspoň čtvrt hoďky ať děláme co děláme...a to ho vždycky ještě před spaním procvičím, sám kope nožkama, leží na bříšku...tak nevím...vždyť by to boleníčko mělo víceméně přestávat ne? a ne začínat?? přes den pohoda, jen před spaním :confounded:

já mám kojopolštář půjčenej, ale na kojení jsem ho snad ani nepoužila. Většinou, když si někdy beru malýho ráno do postele a manžel ještě spí, tak to dám mezi ně, aby ho nezalehl :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
u nás se taky spí. Tak jdu čučet na telku. :wink:
12. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
Smouli, já kalíšek mám a je super, daleko lepší než tampony.
Rajmund je dost hrozný, ale proti gustu.....
No já Alexe vážila tak bajvoko, takže může mít i o něco míň, navíc měl plínku. On je hlavně hrozně dlouhej, rychle se vytáhl, ikdyž měl při narození jen 48cm.

Heluli a nenastydne mu u koupání bříško? Jinak Alexovi dělá dobře kyblík, normálně vidím, jak si v něm prdí :grinning: to ve vaně nedělá, tam není na stojáka nebo na sedáka :grinning:
12. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jitu, nevím, nikdy s tím problém nebyl. Až teď :unamused: Dnes koupání nebylo, a přece bylo boleníčko a je to skoro pokaždý ve stejnou hodinu....No musím na něco přijít, aby zas krásně usínal jako předtím :confused:
Hele, trocha jsem to tu početla, ty sis nakonec koupila tu zavinku od Emitexu? to ji máš teď na podzim, nebo to máš na zimu místo fusaku?
12. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Heluli, mám ji do kočáru na teď, dokud bude v hluboký, protože fusak se mi do hluboký nevejde. Pak ji budu dávat na jaře do sportovního. No a mám ji do autosedačky na zimu, když budeme jezdit na plavčo, tak se bude hodit. No a taky jsem si říkala, že když bude velká zima, tak v ní bude spát i v postýlce, protože tam jdou schovat ručičky :grinning:
12. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
hm míšo tak ten kyblík musí bejt prima na prdění....my taky neprdíme ve vaně, málokdy. Já ji spíš položim zádičkama k sobě na hrud a skrčím ji nožičky a poplácávám na zadečku, to se vyprdí :grinning:
ten kalíšek teda zkusím, jsem zvědavá :wink:

tak dobrou...jdu taky zírat na tv-dávaj pěkný filmy docela!papapapa
12. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
Hm, já se právě pro ni taky pořád rozhoduju a jsem na vážkách...Ikdyž kočár je velkej, tak malej začíná být pomalu ještě větší :grinning: Takže fusak tam na zimu určo nenarvu :unamused:
zas si říkám, když mám tu španělku, jestli to není zbytečný kupovat na teď zavinku... v tomto se jaksi ne a ne rozhodnout...
12. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
No já to koupila hlavně kvůli tomu plavču, bude pěkně v teple a než roztopím auto, tak bude zachumlanej a pak to jen odhrnu.
12. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme zpet z berouna z trhu a od mamky, bylo to moc fajn :slight_smile:
tomas ted koupe sabinku :slight_smile:
jsem docela unavena, bylo tam vsude lidu..
12. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
A koupila sis něco? :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Jsem se sem nějak přes den neměla šanci dostat :grinning: manža právě chlastá na oslavě svatby a prďolka už spinká :slight_smile: dopo jsem kmitala kolem sporáku.trouby a žehlicího prkna a po o jsme šli na prochajdu :slight_smile:a pak na tu oslavičku kde jsem se svištěm byla jen asi půl druhé hoďky a pak hurá dom :wink:
Jitu malej teď taky nosí bodíčka z Tesca velikosti 3-6 měsíců :wink: :grinning: ale i na ně někdy musím narvat extendor :grinning:
12. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
Katko, jj, tesco není moc velké, delší je C&A a ještě delší je H&M a Name it z Puntanely.
12. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jitu jj to máš recht :wink: taky mi přijdou věcičky z C&A delší jak bodíka tak i dupky :slight_smile:
Jé tak jsem si teď zaslintala na stránkama Tuly-Tuly :grinning: nad Cuddle plínama ale ceny mi vrátili do reality :grinning:
12. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jj, my už bereme některý věcičky z tesca 6-9m :wink:

Holky, asi půjdu do hajan, už toho mám za dnešek dost. Tak dobrou :pensive:
12. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
Krásné ráno holky,
dnes zas máme brigádu na stavbě, tak zas mě čekají fofry...mějte se hezky. Krásnej den :dizzy_face:
13. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
Ahoj.
Alex dneska spal až do pěti, do postýlky jsem ho dala před 20 a vydržel takhle dlouho, pak se najedl a usnul, teď se najedl a usnul :grinning: Předtím na mě na přebalováku hodil několikero úsměvů, vyprděl se a fertig :grinning:

Akorát já 2x za noc musela odsávat. Jak to děláte, když vám spí celou noc, já měla jedno prso jak šutr už po půlnoci a druhé kolem čtvrté ráno. :confused:
13. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Já už po takhle prospinkané noci mám sice prsa nalitý, ale není to už tak hrozný. Asi si zvykly :grinning: Ale dnes jsem teda musela ve čtvrt na pět odsávat, malej se vzbudil na kojení, jen trochu cucl a já musela zbytek vysát :unamused:
13. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Hmmm, tak já odsála pokaždý lahvičku (120ml) a to bylo jen uvolnění ze šutrů, nalitý to prso bylo dál, ale chtěla jsem spát :grinning:
13. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Já ze začátku taky měla pořádný šutráky :grinning: ale malej mi tak už spává asi 3týdny skoro celou noc, tak si myslím, že se to už za tu dobu upravilo. Občas ale i tak musím odsát :angry: Asi taky možná záleží na tom, kolik toho spapá před spaním...Včera toho totiž podle mě moc nevypil :confused:
13. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
u nás taky dnes letěly dvě lahvičky odsátýho mlíka do dřezu :unamused:
13. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Alex pije pokaždý deset minut, to už od mala, ikdyž teď to většinou stihne za 8 minut jsem tak vypozorovala. Každopádně, já ho dýl než 15 minut stejně nenechám, to občas zkusí, ale pak by měl bolení a blinkal by, tak mu kdyžtak šoupnu vodu a nebo většinou stačí dudel.
13. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
JJ, já taky do dřezu, jsem nebyla připravená, odsávačka nesterilizovaná, takže na dnešek se připravím, co kdyby :grinning:
13. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Krásné dopoledne :slight_smile: . Dnes jsme si pospali, vstávali jsme po deváté a teď na mě Mareček zase spinká. Se ho bojím dát do postýlky, aby se mi nevzbudil :sweat_smile:

Šmouli, kalíšek jsem používala a je super, vůbec není cítit, že ho máš :slight_smile: . A mně stačil vylívat ráno a večer, takže pohoda. A při MS jsem nosila i sukni :sunglasses: . To jsem si s tamponem nedovolila, protože mi často protíkal, i když nebyl celej nacucanej.
13. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Jitu, Štěpánek pije max 20min, ale většinou taky tak těch 10min. Včera večer pil snad ani ne pět minut, pobrečel si a vytuhl, spal až do té čtvrt na pět :pensive: Teď mi taky vytuhl, tak jdu rychle péct chlapům sekanou..
13. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
Teda, já se přiznám, já pořádně nevím, jak ten kalíšek funguje. Nikdy jsem se o to nějak nezajímala, no spíš jsem to zjistila až po čas těhu, že je nějakej kalíšek na menzes :sweat_smile: :confused:
13. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
dobré ránko, tak my jsme si dneska s filípkem poležele hrály jsme si v postely a ted už únavou chudáček usnul :slight_smile: tak my jsme včera celej den kojily jen na tý svatbě jsem mu dala z flašky. když vím, že si vypije dost a je spokojenej tak už se mi ani odsávat nechce :sweat_smile: je to pohodlný.
13. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Heluli, jak ses mě ptala na ten kočárek, jestli jsem spokojená, tak v globále su. A ptala jsem se tě, jak to myslíš s tou brzdou a jestli ty jsi spokojená.

Sun, tak neodsávej, když ti začal brát prso a nemá hlad :wink:
13. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.