• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
no po kojení ještě trošku odstříknu z toho druhýho, kdyby náhodou, ale ne pokaždý právě, že se mi nechce, a co ty jaký už máš zásoby? kdy ti blani začíná ta škola?
13. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Tak můžeš jenom sem tam pro strýčka příhodu, ale jinak ho koj :wink: . Je to pohodlný, co? Zásoby vytvářím jenom nočním kojením, takže něco mám. Tipuju něco mezi 500-1000ml. Ale dochází mi sáčky na led. Včera jsem se dívala na ty v tescu a přišlo mi, že do nich nepůjde doplňovat, tak jsem je nekoupila a v ternu neměli ty zavazovací na led. A už mám asi jenom 2 pytlíky :unamused: . Příští pátek máme zápis a škola bude asi hnedka týden po tom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
jitko koupila jsem si jeden kosicek :grinning: ale ono je to v beroune vis, odkud jsem a ty trhy byvaji dvakrat rocne, takze me tam uz nic ani nemuze prekvapit, spis se tam jen tak cournem vzdycky, ale je to spis o tom, ze jedem za mamkou :wink:
13. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
13. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
ahoj evi koukla a okomentovala jsem davidka tky mame videa na youtube asi tri :grinning:
13. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahojky holky,tak my jsme po dlouhé době neměli moc dobrou noc,malý usnul v deset probudil se ve čtyři,usnul v pět a vstával o půl osmé.To u něho nejsem zvyklá,tak jsme z toho tak trochu přepadlá.Teďka ho mám v košíku zlobí se na balonek delfína,kterého jsme mu přidělala ke koši.
Včera Vojtík dostával úplné záchvaty smíchu tak jsem si ho chtěla natočit,jenže jak na potvoru si jindra vzal foťák,takže máme prd.
13. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Evi, děkuju, na tvá videa jsem taky koukala. Daneček je taky tak kouzelnej :wink:
13. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Evi taky jsem zkoukla Davídka,moc pěkné video :wink:
13. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
andrej: děkuju, jsem z toho taky unešená. Doufám, že se už teď bude smát častěji :wink:
13. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
určitě,Vojtík teď taky poslení dobou s ejen pořád řehtá :grinning: nejlepší když s ním dělám nějaké kraviny,tak se může uřehtat
13. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
andrej: tak to se už moc těším. A co Vojtíšek teď dělá? Davča chrní :grinning:
13. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
Vojtíšek je tak krásnej, nemůžu se na něj vynadívat. To bude jednou lamač dívčích srdcí :wink:
13. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Evi, mně se to video neukazuje :frowning2:
13. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
jak to že ne? To je divný :frowning2:
13. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Evule, hezký :dizzy_face:

je to super, když už prcci s náma trochu komunikují. Alex byl s mužem venku, jsem se tu snažila poklidit, no trochu se zadařilo, pak přišli, chvilku ještě chrněl, akorát jsem dala do mísy věci na bramborový knedle a vzbudil se a chtěl jíst, tak muž chca nechca, musel knedle dodělat :grinning: Teď už jsme po O, malej leží v postýlce, ale nespí, slyším, že občas vydává zvuky.
Jsem si udělala špaldový kafe a dojídám se tatrankou. Až přestanu kojit, tak mi tohle obžérství bude chybět :grinning:
13. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
děkujeme :wink:
13. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Evi jé strašně děkuji,Davídek je taky moc krásný a všechny dětičky máme krásné,jsou to zlatíčka.
Vojtík se teďka zlobí,myslím že by i spinkal,ale nějka se mu to nedaří.A po dalším papu,vyrazíme konenčě ven.
13. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
notak stačilo trochu povozit v koši a už chrní :grinning:
13. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
andrej: tak my už jsme byli na prochajdě ráno a půjdem i odpolčo :wink:
13. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Alex byl dopolko s mužem a odpo půjdem spolu, možná vezmu šátek a vyrazíme s psicí do polí, je tam tak krásně.

Přidala jsem fotky, jsou na konci albíčka, dneska měla zavinka od Emitexu premiéru, aspoń jsem nemusela malého oblíkat, krom čepice.
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_3._mesic/
13. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Evi, tak jsem to zkusila znovu a už jo. Předtím tam nebyly žádný videa, tak asi nějakej výpadek. Davídek je pěknej :slight_smile:

Jitu, je krásná. Alex v ní vypadá spokojeně :wink:
13. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Blani, no on když spí, tak vypadá spokojeně vždycky :grinning: :grinning: A při probuzení v ní řval stejně jako v čemkoli jiném :grinning:
13. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
blani děkujume :wink:
13. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
tuhle zavinovačku máme taky na zimu. akorát světle modrou :wink:
13. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
my ji mame taky ale hnedou a uvnitr zlutou a se spicim medvidkem
13. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Tu modrou měli taky, ale do našeho zelenýho kočárku.... :grinning:
13. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
tak evi davídek je roztomilej :slight_smile: a vůbec všechny dětičky tady jsou zlatíčka :dizzy_face: já ted čekám až se mi to moje zlato probere, chci jít ven, ale jak na potvoru bude spát tvrdě :rolling_eyes:
13. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
tak nevím,jestli je modrá do oranžového kočárku lepší :grinning:
ale fusak od emitexu máme oranžovo černý :wink:
13. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
sun: děkuju, to je jasný všechny mimča tady jsou krásný. my za hodinku taky nakrmíme a razíme ven
13. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.