• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ahojky můžu se k vam pridat,mam čestve miminko 7.9. Tomáška
chtěla jsem se zeptat jake jste meli potom problemy,stehy atd
13. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
ahoj vvvecna vitej ja nevim ja nerodila prirozene mela jsem cisare tkze neporadim :slight_smile:
13. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
vvvecna, já ani problémy neměla, tedy krom obvyklého ztvrdnutí prsou, než se mlíko uvolnilo. Stehy v pohodě, doporučuju mazat dubovou kůrou, tedy gelem, prodávají v lékárně.
13. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Tak malej už zase přetahuje, nejdřív se šmrdolil v postýlce než usnul a teď bude zase chrnět do tří, kdy se zatáhne, už teď to je pošmourný.
13. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Evi, máš moc hezkou fotku v pase :slight_smile:

Jitu, tady je takový polojasno. Mareček mi usl v šátku. Až se manža vrátí z tenisu, tak chcu jet k našim. Babička dělala Honzovy buchty :sunglasses:

Ahoj Vvvecna, já jsem si po porodu mohla pořádně sednout až po 14 dnech. Ale jinak v pohodě. Pořád mám ale tu jizvu hodně tvrdou :unamused:
13. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
dekuji blanuli :wink:
13. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
my se najedli, byli jsme na prochajde jen ja a sabca, tomas s bellcou delali zahonek na zahrade :slight_smile:
13. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
Evulko krásný video :wink: malej je kouzelnej :slight_smile:
Tu zavinku jsem si taky objednala :wink: modro modrou :grinning:
Tak jdeme se venčit paaááá
13. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
tak my jeste venku nebyli pac malej ma dnes spavou nemoc spal mi od deviti vecera az do sedmi do rana to jsem vyskocila a s ulekem letela k postyce zjistit jestli dycha protoze jsem si uvedomila ze sem nevstavala v noci ale vse ok tep na krku zjisten a pak spi od rana a budi se jen na jidlo ted chrni v lehatku a za hlavinkou mu v tv jezdi formulky :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
evco u nas taky vrcej formule :grinning:
13. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
káťa: děkuju :wink: my máme modro bílou :grinning:
13. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
u nás taky vrčejí :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=442282&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D3460%26vOrderBy%3D2 holky kuk to je ta co potratila ty dvojcatka nekdy se mi zda az v 5 nebo 6 mesici bobek
13. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
Evi, tak bodejť by se mu nespalo u formulí :grinning:

Manža se osprchuje a OHOLÍ - konečně, už je fousatej až hamba :zipper_mouth: a pak vyrazíme k našim. Berem kočárek, tak doufám, že Mareček usne. Ještě jsme venku nebyli. Nějak se mi to o víkendu špatně kloubí s tím vařením a tak.
13. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahojky maminky,rada bych vas poprpsila o jednu radu.Mam uz dve male deti a ted se mi zda,ze bude i treti.Menstruace by mela dorazit 15.,ale pred tydnem jsem spinila,bylo mi spatne a na zvraceni.Tocila se mi hlava a dneska jsem si merila bazalku teplomerem a mam ji 37,1C?Co si o tom myslite,muzu byt tehu?Dekuji
13. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
maminko, před MS je ta teplota normální, je brzo na nějaký závěry.
13. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
My se vrátili z pole, malej mi ještě chrní v šátku, jak ho sundám, tak se nejspíš vzbudí, už chrní hodinku, venku je oproti dopolku docela teplo.
13. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
Maminko tak si zkus udělat testík :wink: ať víš na čem jsi :slight_smile:
Tak u nás naštěstí formule nevrčí páč manža venku běhá s kolečkem :grinning: :grinning:
Blani koukam že se tvůj manžel taky holí jednou za uherák co? :wink: :grinning: jo jo kde jsou ty časy co se holil denně :rolling_eyes: :grinning:
Evco tak to je super tak snad jim to teď vyjde :slight_smile: :wink:
13. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
tak my jsme byli skoro tři hodinky venku a malý celou dobu chrněl.Byli jsme v tesku a pak si zašli sednout na zahrádku na pizzu-mňamky.Dneska oproti včerejšku bylo moc příjemně.Te´dka s taťkou řádí na hrací dece.A já si půjdu udělat kafčo.
Jinak vítám vvvecna. :wink:
13. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
zas se mi zacina rozjizdet ekzem, tentokrat zespodu na rukou :angry:
v troube uz se delaji pizzy, dnes koupene, snazim se s tema rukama v nicem moc nepatlat.. sabulka spi a tomas cuci na zpravy.. ja jdu povesit pradlo - v rukavicich.. :unamused:
13. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoj.
Tak dneska malej zase do čtvrt na 6 :grinning:Ještě by si to mohl trochu protáhnout :grinning: Ale už zase chrní, tak dobrý.
Jen večer neskutečně plakal, poblil i dvě pyžama, zavinku, co má jako podložku, pak i mě, vůbec se nemohl utišit, asi ho bolelo bříško, nevím. Takže jsem ho před 22 musela znovu nakojit, protože to co snědl v půl 8, tak zaručeně vyhodil. Pak usnul a spal až do rána, jen kolem třeí měl nějaké sny a naříkal ze spaní, ale dudlan to vyřešil.
Dneska jdu prvně po porodu na organizované cvíčo, pokud tedy muž večer do 20 přijde, abych tam stihla dojet, je to od 20,30, takhle v "noci" jsem ještě necvičila :grinning: Ale je to "jen" pilates, tak to mě zklidní, potřebuju si protáhnout záda. Doma si sice cvičím trochu jogu, ale to není hodina v kuse a v klidu, ikdyž vydržím hodinu, tak mám aspoń jedno vyrušení. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 06:07  • Odpověz
čus bus....hned po ránu mě naštvou noviny :angry: možná mateřská bude snížena...kuli vládě, která chce opět šetřit...a snižovat platy.....(at si hlavně snížej sobě) :unamused: :rolling_eyes:

jdu dočíst :wink:
14. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
Dobré ráno, holky :slight_smile: . Mareček jedl naposledy o půl sedmé večer a pak až před 6 ráno :confused: . U nás je celkem zima.
14. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Tak jsem si ještě schrupla, vstávali jsme po osmé, teď už je zase v postýlce, pšíká a pokašlává, se obávám, že to od muže chytnul. Tak snad moje protilátky (už mám rýmu taky) budou rychlé a Alexe uzdraví.
14. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Dobré ráno, já už jsem od sedmi hore a malej si ještě chrupká. Tak jsem vlítla na mimibazar a hned jsem objednala pár věciček :sweat_smile:
Ode dneška jsem slaměná vdova :wink:
14. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Náš malej včera skoro furt spinkal. Což není zvykem :confused: Bála jsem se aby v noci spinkal, ale usnul hned něco málo po sedmé, pak se ještě asi za půl hoďky vzbudil, kvůli manželovi :angry: , něco ještě cucl a spal až do čtyř, myslím ale , že ho zas vzbudil manžel jak vstával na tu služebku :unamused:
No včera jsem myslela, že MM zabiju, mrňous usnul a on si vzpomněl, že ještě se musí nachystat. No já myslela, že...hlavně, že věděl, že bude Štěpula už spinkat, byl už ospalej a on si vysedával u komplu..a až usne tak toto...no chlapi...
14. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Heluli, chlapi :wink: . My jsme včera přijeli od našich a říkám, budeme rovnou koupat, protože se Mareček probouzel a měl by hlad. On si samo sedl k PC a seděl. Musela jsem mu asi 10x říkat, ať vstává a jde napustit vodu :rolling_eyes:
14. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Alexovi naštěstí nevadí, že se kolem něj něco děje, když spí, to by měl taky ve 2+1 dost smůlu.
Já byla večer před sedmou v sušárně, tak pečoval muž, pak jsem na něj od dveří houkla, aby svlíkal, že se jde Alex koupat, tak svlíkal. U nás svlíká muž a já napouštím vodu :grinning:
14. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Tak Štěpánkovi to taky nevadí, ale včera ho to nějak rozhodilo. Taky usnul o hodinu dřív, než obvykle. Ráno to většinou od 4-5 hod se budí na kojo, takže možná náhoda.
Aaa už slyším vykládání, mladej pán se probouzí :slight_smile:
14. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak u nás se vstávalo před pátou a pak po osmé.Teď je v lehátku a bouchá do hraček.Já si aspoň konečně umyla hlavu,a půjdu si udělat kafčo.A pak s epustím do praní,venku docela zima,tak půjdem ven až po poledni
14. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.