• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak PPM stále nemám, na socku se nedá dovolat, poslala jsem e-mail, no nedělám si iluze, že mi nekdo odpoví :grinning:
14. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Kdybych to neměla na druhém konci Prahy, tak jim tam půjdu asi nadat do lenochů a neschopných pracovníků atd. :angry:
14. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Já vodu nenapouštím, páč ten kyblík je pak zěžkej jak sviňa.

Včera jsem znovu vyzkoušela naši sbírku dudlíků, protože ten co bral začal plivat ještě víc a vzal si mam. Dudlal asi půl hodiny a sám si ho udržel a teď dudlá zase :dizzy_face:
14. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Nám už malej teď nechce dudlat vůbec, buď se začne hrozně dávit hééérečka jedna, nebo si ho vyhodí ručkou ven....
14. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
náš malý už taky dudlík moc nechce,no chce ale naučil s eho ručkou vytahovat,a pak si ho dává opačně :grinning: pro něho jsou teďka lepší ručičky anebo všechno co s emu do ruček dá-jako hračky.
Přidala jsem nějaké nové fotečky.
14. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Jitu, tak to je pech :confounded:

Andrej, já už mám vypráno, jenom to pověsit.

Prala jsem plínky a posranděný svrchňáky, takže máme jednorázovku. Samozřejmě se už pokadil až na dupačky :angry: . To fakt u látky neznám. Jenom včera byl počůranej na dupačkách, ale to byla moje blbost, protože mu plínka čouhala ze svrchňáků. Ale jako já, než tu jednorázovku správně nainstaluju a utáhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To mám tu látku nasazenou rychleji :grinning:
14. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Blani já budu prát Vojtíkovu hrací deku a plyšáky,protože pořád to má v puse a je to fuj. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Andrej, krásné fotky. Vojtík už vypadá jako velkej kluk :wink:

Mareček teda v ruce ještě hračky držet neumí.
14. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
No jak Vojtík něco chytne do ruky nejdříve si otluče s tím obličej pak mě,teda pokud jsem nad ním skloněná,a pak si to narve do pusy
14. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Sakra, nejde mi to vložit :angry:

Andrej :grinning:
14. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
Blani, to máš jen jedny svchrní?
14. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
nazdárek, tak náš malej taky všechno okamžitě strká do pusy ted se zrovna pokouší sníst špendlík a vzteká se, že má tak malou pusu :grinning:
14. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Alex nejlíp drží špendlík, mlátí tím ostatní hračky a občas se majzne i do hlavy :grinning:

Tak jsem se na socku dovolala, dokonce jsem se dostala na stůl konkrétní osoby, tak jsem zvědavá. Prý to dostanu za dva měsíce, správně by to melo dojít zítra, ale v to nedoufám, snad do konce týdne. :angry:
14. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
jo špendlíky jsou nejlepší my už máme druhej jeden jsem omylem zlomila :sweat_smile: jsem ho sterilizovala a byl trošku nakřivo a jak jsem ho narovnala bylo po něm :pensive: teda jitu to je síla s tou sociálkou :angry: , tak snad už to ted pošlou
14. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Jitu, ne 5 :grinning: . Ale 2 jsou na šňůře, 2 na čč nedám a pak 1 a ty velky flexiwrap.

Tak uvidíš, kdy ti ty prachy dojdou.

Znovu jsem zkusila dat flašku a pil :dizzy_face: . Vypil 60ml, což mi přišlo málo, tak jsem mu ještě šupla prso a už možná nechtěl. Asi spíš pije proto, že mu to teče samo :grinning: . Ale u té flašky nalokal dost vzduchu :confounded: . Měl kolem pusinky mezery.
14. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Dobré "ránko" :grinning:
Andrejko krásné nové fotečky :wink: ta ve vaně je suprácká :grinning: :grinning:
Jitu tak držím pěsti ať penízky brzy dorazí (konečně už :wink: ) :slight_smile:
U nás chčije a chčije :confounded: :angry: tak snad odpo to bude lepší aby jsme mohli vyrazit na prochajdu :wink:
14. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Kači díky :wink:
tak malý usnul a já se jdu trochu zušlechtit.
Zítra by mi měla přijít mateřská,tak musím jít vybrat penízky,teď jsme docela dost utráceli. :sweat_smile:
tak u nás zatím neprší,tak doufám že ani nebude,v dešti mě ven nikdo nedostane :slight_smile:
Holky spí vám vaši miláčci přes den tvrdě,Vojtík vždy když usne přes den,tak je to jenom takový polospánek,člověk kolem něho projde a už je vzhůru,tak většinou atdy chodím jako myška.Mě se zdá že pořádně spí akorát v noci.
14. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Tak hračky jsem teda nesterilizovala.

Tady taky chčije, přemýšlím,jestli dám malého do šátku nebo do kočáru, potřebuju do krámu :angry:
14. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Andrejko, tvrdě jenom na mně :grinning: . Jinak taky chodím po špičkách a i tak je za chvilku vzhůru.
14. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
no já jsem jen zkusila ten špendlík když ho pořád cpe do pusy, ale už to dělat nebudu :grinning: aby mu taky nějaký hračky zbyly. tak nakonec v tom lehátku usnul, jo andrej taky přes den spí tak lehce a většinou tak půl hodinky. musím jít rychle oškrábat brambory než se probudí. :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
tak já to včera akorát umyla v teplé vodě,když to pořád strká do pusiny,v pračce peru akorát jeho novou velkou stonožku co dostal od dědy z jarmarku a ještě pár malých plyšových chrastítek
14. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
Tak malej je v kočáře, když má tu zavinku do autosedačky :grinning: A jdem ven, aplikuju pláštěnku a sobě bundu s kapucou, ať se malej provětrá.
14. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Holky vy budete mít na zimu jak fusak a taky tu zimní zavinovačku?Já to teď sleduji na netu,už musíme v brzké době něco pořídit.
14. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
tak jsme byly na kyclich a pry super, chodit uz nemusime :slight_smile:
hokly, ted me napada.. ze uz sem nechodi bellmir?? :confused:
14. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
ahoj holkky zdravim tak vcera maly spal od deviti vecera do 7 do rana pak cely den se budil jen na jidlo tak jsme nejak tusili ze nebude spat v noci a tyjky ze jo po dlouhatananske dobe byl hore 2-4-6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem dnes jak pytlem pobita :grinning: :angry: :unamused:

a nechodi sem ani mamina 28 ta mela ty problemy donosit toho sveho chlapecka
14. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Tak hračky taky jen omývám v teplé vodě :wink:
Jinak spánek no on toho moc nenaspí akurát teď o víkendu v kočáře jak v so tak v ne vytuhnul asi na 2 hoďky :slight_smile: jinak taky jen tak lejce dříme :dizzy_face:
Sun pěkné fotečky :slight_smile:ten samý špendlík máme taky :wink:
jo přihodila jsem nějaké nové foto :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
Andrej, fusak mám s beranem, ale ten se mi do korby nevejde, takže mám tu zimní zavinku od Emitexu do autosedačky a budu jí používat jak do hlubokého tak do autosedačky, třeba po plavču to bude myslím dobré.
14. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Malej teď venku chrněl, já ten déšť taky zmákla, akorát tedy mám mokrý ruce :grinning:
14. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
ahoj...

jitko a to jsi ještě PPM nedostala ani jednou??? to není možný jako :rolling_eyes: to se zas vymlouvaj že tam toho maj hodně co :angry:
mě malá taky kašle víc a víc a hlavně po ránu, jako kdyby ji něco vadilo v krku. Ze začátku mi dr říkala, že to je normální že kýchají a kašlou, že si vytváří imunitu v tělíčku, ale ted mi to přijde už nějak moc...ve stř jdu na vážení tak se mi na ni jukne!!

fusak já kupovat asi nebudu...no ještě uvidím...ten kočár má nějakou tepelnou vložku nebo co :unamused: :confounded: tak by to mělo stačit dekou přikrýt malou anebo rychlozav a asi vše!

taky mi malá ted 2h venku pěkně chrněla...přešla jsem taky na nutr-extra na delší zasycení tak jsem zvědavá co to s ní udělá :confused: :wink:
14. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Smouli, dostala jsem ji za červen, tak jak měla dojít - 15.7. a od tý doby nic. No uvidíme, snad ji pošlou.
14. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.