• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
smouli tak pak poreferuj ja cetla ze to nema zadny efekt a kolik a jak casto pila ten obyc???
14. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
ten comfort máme furt od narození, tak jsem myslela, že bych vyzkoušela jiný...no pila tak po 2-3hod....jen v noci se budí jednou. Ale bojím se že bude mít zácpu, tak to budu střídat zatím...uvidíme :wink:
14. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
teda a co tam dělaj jako s těma penězma?? to by člověk vyletěl z kůže fakt :unamused:

no a tamty maminy jsem tady taky dlouho neviděla to je fakt-mamina28 a belmir :confused:

andrej-ta moje taky přes den spí tak půl hodky, spíš spí déle venku a ted vůbec se ji líbí, jak je chladno asi!!Jinak ale dýl jak hodku a půl vzhůru nevydrží. Ted je pod hrazdičkou rozbalená a mlátí do hraček.
Tak říkáte špendlík dobrej?? koupím!!!!!nemám!!!
14. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
no a ten nutr-extra jsem taky chtěla proto, protože mi často pije a po 2h se mi zdá moc brzo :unamused: a tak jestli dýl vydrží po tom novým dám vědět :wink:
14. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
špendlík taky nemáme :grinning: chtěla jsme ho ale neměli,tak jsme nakoupila jiné a s nima je taky spokojený :wink:
Vojtík je teďka taky pod hrazdičkou,ale vyrazíme konečně ven,na oběd jsem si dala chleba s marmeládou,jsem se pěkně odflákla,ale vařit budu až potom,brambory a brokolicové placky se sýrem.
14. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tak jsme zpátky z venku a Mareček ještě dospává :slight_smile:

Sun a Kači, hezké fotky :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Andrej, brokolice nadýmá :wink:

Holky, které krmíte nutrilonem nebo sledujete, kolik vám mimča vypijou, tak kolik vám vypijou?
14. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Blani,no my už spíše nekojíme,takže to až tak neřeším
14. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Andrej, aha, tož to jo :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
blani 120ml anebo jen 90ml
14. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
zatím pije dle tabulky podle váhy...stalo se že vypila i 150ml ale jenasi 3x :wink: pak to nechávala a to je škoda za ty prachy...stojí 370kč :unamused:
14. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
no my vypijeme když dávám jen Um tak dává většinou těch 140,ale někdy i méně,když něco odstříkám což je ubohých 60ml,takže ještě doávám dalších 60ml Um je to jak kdy.Ale maximum vypil v sobotu a to bylo 180ml,ale to nepil od osmi do jedné,jak sjme byli na jarmarku,tak spal a spal.Tak já jsem už oblečená,jdu pro toho prďolku,obleču ho a jdeme ven.Zase se ukážu
14. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Aha, tak to pijou dost. Já jsem dala dneska Marečkovi z flašky a vypil 60ml a přišlo mi, že mu to stačilo, ale mě chybělo to, že mi nikdo necucal prso :grinning: (i když se u toho krmení na mě nádherně díval :dizzy_face: ), tak jsem mu ještě šupla prso. Ale to spíš jenom dudlal.
14. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Blani, no 60 pil malej, když jsme šli z porodky :grinning:

Já taky jedla brokolici a v pohodě, já to též neřeším. To by byl chudák, teď jsem sežrala dvě protekční čertsvé koblihy :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jitu, je fakt, když si to teď vybavuju a vzpomínám :grinning: , že v porodce dával kolem 40-60 a snad jedno i 80. Jsem myslela, že jsem ho špatně zvážila :grinning:

Taková protekce by se mi taky líbila :sunglasses:
14. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
no asi tak :slight_smile: 60 jsem dávala ze stříkačky po příchodu z porodky ted jsme na tý stopadesátce a to ještě kolikrát řve :sweat_smile: tak tady už se zase chrní ve velkým malej v ložnici a táta v obýváku
14. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Tak holky dík. Možná měl jen slabou chvilku :slight_smile:

Jsem si našla recept na švestkovou nutelu, tak budu dělat. Su zvědavá, co to bude :grinning: . Akorát jsem měla debilní švestky, že jsem 1,5kg odpeckovávala přes hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Měla bych jít umýt sklinky, do kterých to budu dávat. Ale mě se táááááááák nechce. Mně z té procházky vždycky bolijou nohy :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jooo, protekce je dobrá, když muž nezapomene :grinning: Byla v nich dvojitá marmeláda :grinning: Akorát se to nedá spořádaně jíst, mám cukr a marmeládu vždy všude :grinning:
14. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jitu, aspoň je vidět, že byla pořádná protekce :grinning:
14. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Blani teda ty jsi nadšenec :wink: patlat se se švestkama :grinning:
Jsem doufala že odpo už pršet nebude a vyrazíme ven,ale chčije tam ještě víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je tam superhnusně :angry:
14. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Tady teď snad ani neprší.
14. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jsem včera mučila malého, aby pásl, dokonce se mi ho podařilo zachytit v otočcce :grinning:

Na konci alba - http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_3._mesic/
14. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
šikula jitu :wink: tak u nás taky asi neprší, tak se půjdem po krmení ve tři projít moc se mi nechce, ale co musíme se vyvětrat.
14. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
Kači, tak když nám je tchánovci donesli a nejíme je, tak jsem je nechtěla vyhodit. A v mrazáku už mám od našich :wink:

U nás teda nepršelo a neprší.

Jitu, super :slight_smile: . Mareček se umí natočit na bok, ale už ne zpátky :grinning:
14. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
Holky, ohřívačka lahví funguje na jakém principu? Dám tam vodu, flašku a ono to samo ohřeje na 37 stupňů a pak tu teplotu udržuje nebo jak?
14. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
u tý mojí se nastaví jak je ta flaška plná a ono to ohřívá, když to je ohřátý tak světýlko zhasne, ale hřeje to dál :unamused: takže to bylo kolikrát moc teplý tak jsem flaštičku jen zalívala v hrnku horkou vodou.
14. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Aha, tak to rovnou můžu ohřát v hrncu s vodou :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
já to zaleju vodou z rychlovarky během chvilky je to teplý :wink:
14. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
Tak u nás neprší, byli jsme na prochajdě, malej dospával na dvorku, teď řádí na dece a za chvilku valím znovu...Stejně co doma, vařit nemusím, tak můžeme být o to dýl venku :grinning:
14. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
My jdem taky ven. :wink:
14. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.