• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jitu krásný fotečky :wink: malej je šikula :slight_smile:
Blani ohřívačku nemam :sweat_smile:takže bohužel naporadím
Holky to se máte že u vás neprší :slight_smile: tady leje od rána a čím dál tím větší hnus je tam :confounded: :frowning2:
14. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Sun, dobrej tip :wink:

Když vy můžete jít ven, když se chce vám :wink: . To my ne, jenom když budeme spinkat :slight_smile:

To kojení je supeeeeeeeer :dizzy_face: . Teď si ho užívám po tom, co mi vzal tu flašku :slight_smile: . A úplně boží je, když se vyslíkám a Mareček vidí ty prsa, jak je hnedka hypnotizuje :grinning:
14. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
tak sjme se vrátili z venku,malý celou dobu spal,te´d jsem se pustila do vaření a Vojtíšek si nadává pod hrazdičkou,asi ho to už tam nebaví,to jsou výkřiky tak letím,strčím ho do košíku a bude vařit se mnou
14. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
ahoj holky tak danielek vypije pres den 100-130 a vecer po koupani si da 160 dvakrat uz i 190 :grinning: :grinning:

jo a blani my chodime kdykoliv ven ale pokazde usne v kocarku tak dlouho cuci az usne :slight_smile:
14. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
jo jinak holky krasny fotky a sicherku mame taky danik se s ni uz nekolikrat majzl se vzdycky zarazi a po chvilce jede dal

aaaaaaaaa mam jeste jednu novinuuuuuuuu danielek se ted poprve zasmal hlasite ne takove to uchechtnuti ale opravdovy smich uz jsem mu to zapsala do denicku je to uzasne skoda ze jsme sami doma a jirka o to prisel nevim co budu delat az se sm posadi nebo postavi a udela prvnni kruce je to neuveritelne jeste pred mesicem lezel a nic a ted uz tohle
14. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
ahoj holky,

to je hnus počasí co? Snad se to brzy zlepší. My jedeme dneska k našim, zítra jedu na gyndu na kontrolu po šestinedělí, fakt se mi chce. Snad to dopadne dobře.
14. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
jo kdyz uz evik mluvi o gynde ja konecne dostala menses po roce :confused: :confused: :confused: uz jsem se bala ze tam nejjaka proklouzla :grinning:
14. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
a urco ti to dopadne dobre uvidis evul
14. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
Evi, to si dává Daník do nosu :wink: . A to je super, že se ti už tak směje. Já žádnej deníček nemám. A jsou to super pokroky, co?

Evi, určitě to dopadne dobře, neboj :slight_smile:

Já MS ještě nemám a zatím mi vůbec ale vůůůůůůůůbec nechybí :grinning:. Ale asi se taky budu muset objednat na gyndu, protože mi zbývá 1,5 plata antiko a asi půjdu do toho tělíska, tak ať se nějak domluvíme. Vůbec nevím, jak dlouho to trvá od domluvy po zavedení.

Tady už asi hodinu nandávám dudlíka zpátky, jak není v puse, tak je řev :grinning: . Ještě z něho bude dudla největší :grinning:
14. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
Nutela už je v pečce, su zvědavá, co z toho vyleze :sweat_smile:
14. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
tak jsem konečně poobědvala,s Vojtíškem sjme vařili a on u toho usnul,asi nechtěl poslouchat ty moje bláboly.
Evi to je krásný pocit,co?Vojtíšek se už taky pořádně řehtá,ale fakt na to musí mít náladu,někdy s ním nehne vůbec nic.
Evi určitě kontrola dopadne dobře,uvidíš,já měla taky bobky.
14. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
no my zítra zase frčíme na preventivku ve třech měsících,tak jen doufám,že Vojtík nebude trucovat. :slight_smile:
14. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
jj me taky nechybela ale mela jsem uz strach ze jsu tehu kdyz uz jsem mesc nekojila a menses nikde :confused: :confused:
14. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
Copak, nelíbí se mu u doktorky?
14. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
Manža teď dorazil dom a už zase půjde na tenis :unamused: . A prej jestli mi to nevadí, no co mu na to říct. Tak jsem se ho ptala, co mu na to mám říct a prej mu mám dat velkou pusu :grinning: . A donesl mi od kámošky velkou tašku hadrů na miminko, tak su zvědavá, co z toho vyberu.
14. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
ale to jo,ale minule jsem si říkala,ať hezky zvedne hlavičku a tak,a jestli se bude třeba vztekat tak s ním nikdo nehne,no je pravda,ž ji zvedá i při tom vztekání :grinning:
14. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
Evi, to asi trvá, než se tělo vzpamatuje a ví, že by mělo zase fungovat.
14. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
jo kramy jsem už taky měla,no nadšená jsem nebyla,ale co se dá dělat.
Blani máš to s tím chlapem těžký,co?Já zase čekám až zarochotí klíč v zámku a přijde Jindra,možná se večer ještě jednou vydáme ven-uvidíme
14. zář 2009 v 17:03  • Odpověz
Tak jsme zpět z prochajdy. Malej chvilku chrněl a pak koukal a vykládal si z myšákem v kočárku. Hučel na celou dědinu :grinning: Pak jsme se stavili na chvilku u tchánovců dole a teď pase koníky a zas nadává světlušce a prdí jak vzteklej :dizzy_face: Čekám, kdy začne řvát hlady :sweat_smile:

Holky, ta Azalie se bere nonstop, bez pauzy že? Já nějak nemůžu dohledat příbalovej leták :sweat_smile: Menzes zatím nemám a vůbec mi nebude vadit, když ho ještě chvíli mít nebudu :grinning:
14. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
Tak Alex dospává v kočáře.

Blani, jestli Ti to vadí, tak řekni, že Ti to vadí, to je přeci jednoduchý. Neříkám, že kvůli tomu zůstane doma, ale...

Venku už neprší a je docela příjemně. Potřebuju, aby se prcek probral a najedl, aby další jídlo bylo nejpozději v půl opsmý, protože lehce po osmé musím nastartovat motorového oře a frčet na pilates.
14. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
Andrej, jo jo.

Heluli, jo nonstop.

Jitu, on ví, že nejsu nadšená, ale stejně jde.
14. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
Blani, já vím, ale já bych to nevydržela řekla, že mi to vadí, já na přetvářku nebo utrápený pohledy a doufání, že mu to jednou dojde prostě nejsem :grinning: :grinning: :grinning: Ono rádi dělaj, že jim to nedochází. :angry: :grinning:

Já manžovi "povolím" vycházky, ale chci je mít taky. Prostě kompromis - on si půjde na pivo nebo do hospody na fotbal apod. ale zase mi bude hlídat, když si já půjdu cvičit nebo si pojedu na kole.
14. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
Jitu, já na to asi nejsu patřičně tvrdá :frowning2: . Navíc u něho Mareček dost často plače. Takže su zvědavá, jak to zvládne(ou) až budu ve škole :frowning2: . Ale hodně plače i u tchýně, jakžtakž akceptuje moji mamču.
14. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
Tak ta nutela chutná zajímavě. Je to takové sladko-kyselé.
14. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
Blani, malej si musí zvykat, nemůžeš ho v tom podporovat. :wink:
14. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
holky tak jsem se krapitko prospala :slight_smile:
jsem rada, ze mame ty kycle v poradku.. :slight_smile: ted premyslim, jestli jeste jednou nejit ven, ale je tam tak osklive :unamused:
14. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
Andrej, a bude hůř :grinning:
14. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
U nás začalo teď pěkně pršet :unamused:
14. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
Jitu, malýho nebo manžu?
14. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
blani jaka nutela je sladko-kysela??
14. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.