• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andrej, švestková. Jsem dělala :wink:
14. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
tyy jo, se nezdas! :grinning: :wink:
14. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
Blani, myslím malýho v tom, že u jiných řve.
14. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
ahoj holky :sunglasses:
já nějak nestíhám psát,dnes sme byly v poradně a máme 62cm a 4830g :sunglasses:

včera sme měly takový boleníže sem už brečela i já :cry: asi 2 hodiny v kuse strašně hystericky řvala chudina,od porodu to nikdy neměla a teď poslední dobou má nějaký bolení,se už fakt těším až nebudu kojit,nevím totiž jestli jí něco nesedlo nebo co,tak sem koupila feniklový čaj a dnes ho vyzkoušíme na noc

musím vás trochu dočíst ať sem v obraze
14. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
Andrej :grinning: . Já strašně ráda peču a dělám novinky, ale manža sladké moc nejí a teď není čas :grinning:

Jitu, ale to je úplně hysterický pláč. To se nedá dlouho vydržet. A manža mi ho dává sám a tchýně zase ne. On u ní brečí, ona ho neumí utišit a mně ho nechce dát :unamused: . Minule ho zase uspávala, ale ona to neumí, prostě na něho musí mluvit :angry: . I když jsem jí řekla, ať na něho nemluví. Vydržela to tak půl minuty :rolling_eyes:
14. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
Náš Štěpula už čtvrt hoďky spinká, no snad mu to vydrží. Tyto dva dny mi usnul dřív než v osm...že by změna režimu :grinning: Nezlobila bych se :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
hm,tak mě malá spí už od 5hodin co sme došly z venku,tak mi tady chrní v kočáře,čekám až se vzbudí :sweat_smile:
já dycky kolem 7koupu,u zpráv kojím a pak de do hajan,no sem zvědavá kdy se probere :dizzy_face:
14. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
Blani, no to Tvoje uspávání.
Já spíš myslela, když ho někdo chce chovat, že bulí. Tak bych zkusila, aby si ho dotyčný nebral od Tebe, ale z postýlky apod. a pokud bude ječet, tak položit zpátky do postýlky apod. a ne dát Ti do náručí. Takhle budeš jeho otrok, teď je to sice možná příjemný, ale to přejde.

Alex už taky chrní, já jse připravená k odchodu, tak snad to tu kluci zmáknou. Dneska jdu od něj večer prvně. Ve dne chodím normálně, ale večer... :pensive:
14. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
Tak to máme reni stejnej režim :grinning: V sedm koupel, v půl osmé kojení a v osm zalíst a spat :pensive: Akorát si tyto dva dny mladej pán nějak pozměnil, ale co, aspoń mám klid. Manžel na služebce, mladej spí a já mám čas na koníka :grinning:
14. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
My taky koupem kolem sedmé, pak kojím a většinou už v 19,45 je v posteli. My ale kojíme krátce, těch 10 minut.
14. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
holky, kdyz davate fenyklovy cajik, davate ho normalka z flasticky? a jak teply by mel byt?
dnes chci zkusit prvne..
14. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
ahoooj já dávám čajík fenyklový z flaštičky, ale raději dávám ze lžičky...aby si zvykala. teplý tak 30-40st stačí vlahý...mě stejně studený nechce! Ale pije fakt málo tak 20tku jen někdy...stačí ji to-víc ublinkává

ahoj renčo....dobrá váha už a je i velká-my jdeme ve stř-jsem zvědavá :sweat_smile: :slight_smile:
14. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
mě malá uslav v 19h a ve 20h procitla...ted si hraje dostala i najíst-se z ní picnu :grinning: tak pak snad už vytuhne :fearful:
14. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
No, tak malej procitnul a usnul až teď, aspoň doufám :unamused:
14. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
smouli diky moc :wink: :slight_smile:
14. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak po delší době nakukuju :confused:

Holky vy co už jste dostali MS po jak dlouhé době? Já dnes začala špinit jako před MS, tak jsem zvědavá co z toho bude :unamused:
14. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Přidala jsem nové foto, tak jukněte jak rosteme :slight_smile:
14. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
no jejej to je prdolka kjásná :dizzy_face: :slight_smile:

já to dostala po 2měsících od 6-tinedělí tak to jde!!!

jdu hajat malá už hodku chní tak už snad do rána :unamused: :slight_smile: dobrou :pensive:
14. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
katko, ja dostala ms uz presne po mesici :sweat_smile: a ted po druhe po dvou mesicich jen slabe zaspineni..
koukala jsem na kacenku, moc hezke fotecky :slight_smile:
smouli dobrou noc :wink: male fenyklovy cajda moc nechutnal..
14. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Tak jsem z5 z cvičení. Bylo to super, už mi to chybělo. Akorát mám pocit, že mi zvlčilo pánevní dno a o mezilopatkových svalech ani nemluvím, pozítří asi zhebnu :grinning:
14. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Andreasku, ona si musí zvyknout na chuť toho čaje. Já tedy raděj dávám vodu. Z lahvičky venku a doma na lžičku. Alex má raděj taky teplejší.
14. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
jitko, my ted zkusili dat ji odstrikane mlicko z lahve 125 ml a vypila vsechno.. no v sobotu mam prvni skolu a v nedeli druhou, budu ji tu lahev muset davat.. tou strikackou by to asi bylo zdlouhave.. snad bude chtit i prso..
14. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Andreasku, já viděla tu stříkajdu jen v porodnici a mimčo se to naučilo rychle. Alex nebyl dokrmenej vůbec, vždy z prsa, ale spoluležící mlíko neměla, tak dávala, co jsme my dojičky odstříkaly a sestry to upravily do podoby, kdy to můžou i ostatní mimča.
Tak i ta třídenní holčina to vycucla jako nic.

Ale uvidíš, třeba to vliv mít nebude.
14. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Katerino, koukám, že malá taky umí krásnej "pysk přes palubu" :grinning:
14. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
andry-já budu fenykl.čaj zkoušet zítra prvně,dr říkala,že stačí tak 10-20ml před spaním na noc

malá už je napapaná a teď usla,jo a ten čajík by měl být vlažnej
14. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
Krásné ráno maminky

Jájsem dnes jakási nevyspalá :unamused: Malej sice před chvilkou ještě po kojo usnul, ale já už ne a ne zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes byla jakási "rušná noc" vzbudil se ve tři a do čtyř si vykládal, pak o půl šesté a zas měl do teď v postýlce napilno. No jo, odvykla jsem si, vždycky po kojo v noci hned usnul, a ještě ke všemu vstává poslední dobou až tak v půl paté...ale zas bude dobře :dizzy_face:
15. zář 2009 v 06:42  • Odpověz
Holky, proč dáváte mimiskům čajík??je v tom nějakej důvod nebo jen tak :sweat_smile:
15. zář 2009 v 06:43  • Odpověz
Ahoj.
Helul, já dávám vodu, příp. trochu čaje z důvodu, že má Alex žízeň a když mu dám mlíko častěji než za dvě hodiny, tak má bolení břicha.
15. zář 2009 v 06:57  • Odpověz
Tak to jo. Dík za vysvětlení :wink: Aááá malej se už budí, chjo :unamused:
15. zář 2009 v 07:09  • Odpověz
dopr.....tak už zemřel i Swayze ...můj idol mladých let, měla jsem polepenej celej pokoj s ním :grinning:

jinak čáááuuuu.....pojedu v 9h na kávu s těhulí, která za 14dní rodí :grinning:
15. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.