• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Dobré ránko. Včera to teda bylo :confounded: . Uspávala jsem od 8 do 10 :rolling_eyes: . Vždycky usl, dám do postýlky, do 5 minut vzhůru a tak dokola. Pak se vzbudil o půl 4 na krmení a po krmení oči jak tenisáky, tak jsem do 5 uspávala a o třičtvrtě na 7 vstával. Teď zase spí, ale za chvilku určitě bude vzhůru.

Jitu, díky za rady, ale kolikrát si ho tchýně vzala z postýlky nebo postele, sedačky a stejně u ní brečel. Ona mi ho nedá a on u ní dokáže brečet i hodinu a hystericky. A jak už chce spát a nejde mu to u ní (bodejť, když na něho mluví strašně nahlas), tak už je přetaženej a brečí a brečí. A manža ho kolikrát položil, když mu brečel, a to byl ještě větší pláč :unamused: . Máš pravdu, teď mi je příjemný, že chce jenom mě.
15. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Schwayze už umřel? :frowning2:
15. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Vidím, že jste měli taky blani "krušnou noc"
Štěpánek je už asi hodinu plnej úsměvů a mlátí si vesele do hraček na hrazdičce. Počkám na krmení a asi vypadnem ven. No venku to počasko asi žádná sláva :unamused: Musíme si už zvykat, podzim dává o sobě vědět :wink:
15. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
ahoj holky tak my meli vcera desnou noc vstaval 2-4-6-8 des bes a dnes skoro celou noc mrucel takze jsem byla porad hore ale papal jen v pet a ted chrni na gauci :grinning:
15. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Jo jo, já podzim nemám moc ráda :unamused: . Takový pošmourno.

Evi, tak to sis teda užila, po 2 hodinách :pensive:
15. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
jj blani vcera jsem byla jak pytlem pobita :grinning: :grinning: :grinning:
ale dnes uz jen mrucel tak dneska v noci by uz mohl spat jako obvykle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jj ja taky nemusim podzim pokud neni slunecny a zima pokud neni bila tak se me nekdy chytaj depky z toho jak je ta priroda jakoby mrtva
15. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
taky akorat ctu, ze zemrel patrick.. je to smutne, je to zivot.. :frowning2:
uz mame doma celkem chladno, asi brzy zacnem topit..
15. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Zimu mám ráda taky jenom bílou. Ta loňská byla super.

Andrej, v baráku je větší zima, co :unamused:
15. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
blani jj je.. mame tu 21 stupnu tedka..
15. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
My 22 :grinning: . Ale když svítí sluníčko, tak nám svítí do obýváku a ložnice celé odpoledne, takže to na podzim nebo i v zimě vyhřívá :slight_smile: . Na to je super. V létě by ale svítit nemuselo :grinning:
15. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Zdá se mi, že je Mareček nějakej unavenej, tak zkusíme jít ven. Doufám, že nebude řev :pensive:
15. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak mi měli noc úplně de luxe :grinning: pidižvíček usnul v devět a vydržel až do 5 do rána :wink: ale já byla od 4 vzhůru a kozy jak šutráky :rolling_eyes: tak jsem odsávala a to obě a pak jsem si šla lehnout a v tu ránu řev z pokojíka :grinning: a pak opět usnul a vstávačka v půl 9 :wink: :sunglasses:
Jináč kosu tu taky máme :unamused: brr kéž by aspoň vylezl oskar a trochu to tu prohřál :wink:
15. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: tak my jsme se taky pěkně vyspaly od půl devátý do pěti no a pak do devíti :slight_smile: ted se musím vrhout na úklid odpoledne čekám návštěvu. no tak já už jsem topit začala, máme tady taky kolem těch 21, ale navečer přitápím. včera nám byly už potřetí :angry: měřit okna opět jiná firma, (pan domácí je vtipálek :rolling_eyes: ) tak už se snad od velikonoc dočkáme.. :unamused:
15. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Sun teda vy než se těch oken dočkáte to snad bude mít Filípek taneční za sebou :grinning:
15. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
no spíš je budeme mít dřív na novostavbě :rolling_eyes: no ted říkaly do měsíce tak snad. to pak bude hned teploučko
15. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Sun jj je to dost poznat :wink: hned je doma líp :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak my jsme topnou sezónu započali včera, vyzkoušeli jsme náš nový krb, tak to bylo moc fajn, ohýnek plápolal a doma hned teplejc :wink:

Mám v plánu dneska roztřídit fotky, objednala jsem přes happyfoto asi 300 fotek, tak teď z nich vytvořit album :grinning:
15. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
Charlie hmmm taky to budeš mít co dělat :wink: :grinning:
15. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Tak jsme zpět.

Sun, to máte dobrýho pana domácího teda :rolling_eyes:
15. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
tak za chvilku valíme prochajdou do vedlejší vesnice k sestřence. Koncem února čeká dvojčátka, tak jsem zvědavá, jak ji roste bříško :grinning: Musí chuděra furt ležet, ale určitě ji to po těch šesti letech snažení stojí zato.
Tak zatím kočky
15. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Tý jo, 6 let snažení. To je hrozný, jak dlouho musí někdo čekat :pensive:
15. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
my se snazili taky sest let a o to vice sei uzivam danika :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
a ted prave na jine diskusi kam chodim cekame jak dopadne krev jedne holcine co cekala 11 let :confused: :confused:
15. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
no pan domácí je 23 kluk :slight_smile: ještě k tomu kámoš, ale tímhle mě fakt vytáčí :angry: teda jedenáct let to je síla :astonished: tak budu držet palce. heli jen at si sestřenka poleží pak si s dvojčátkama dlouho jen tak nelehne, kdoví co adrosek jak to s holkama zvládají.
15. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Teda 11 a 6 let :astonished: to je fakt strašný :confused:
jo včera mi manža povídal že joho kolega kterej má půlročního klučinu ho přebalujou jen 3x :astonished: denně(za celých 24 hodin) :confused: to si vůbec nedovedu představit-chudák kluk
15. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Evi, tak to jste si taky dlouho počkali. To už pak musí být na palici, co :unamused:

Kači, tak to je mazec :unamused: . Na co, když je v plínce v suchu, že :zipper_mouth: :rolling_eyes:
15. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
Blani no tak nějak to ještě pořád nemůžu rozdejchat :confused: to je fakt mazec :confounded:
15. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
a to jako z ekonomických důvodů :astonished: to musí ta plenka explodovat ne? chudák kluk. no to čekání si ani nedovedu představit já byla nervozní už po dvou měsících :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Tak jsme zase doma, byli jsme od rána venku, teď tu vylejzá sluníčko. Alex je rozbalenej na přebalováku, větrá se :grinning: Tak za 10 minut ho půjdu nakrmit, pak nakrmím sebe a pak zase zmizíme ven.
15. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jitu, teda, vy se dneska luftujete :wink:

Já už su po obědě :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.