• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Hojky holky,tak jsme byly dneska na preventivce,malý váží 6150kg,naše doktorka neměří,ale doma jsme naměřili 67cm.Jinak ho neočkovali,protože to očkování z porodky nemá ještě úplně zahojené,tak jdeme ve čtyřech měsících tak ho už naočkují.
Jinak včera večer zase hysterák,z ničeho nic,trvalo to asi půl hoďky,pak usnula spinkal do sedmi a pak od osmi do deseti,a já s ním,no samo jsme pak fofrovali k té doktorce.
Takže Patrick už umřel? :frowning2:
15. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
jo umřel :cry: vám pak něco normálně pošlu!!

jako já si zkouším věci a nevím co si mám vzít na sebe, nosím 3trika furt dokola :angry: a kalhoty tak dvoje :angry: a nový nechci, páč jich mám ve skříni- 25ks...počítala jsem to!! :unamused:
15. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
a radek prej, že ani nevěděl co mám kalhot :grinning:
15. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
:grinning: :grinning: kači - já přebaluju nelču tak 4-5krát!! to taky není moc :wink: :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
gde sté?? :astonished:

jdu v půl 5 na rehabilitaci s nelčou, kůli tomu přetáčení...ale už je to lepčí!! :wink: se mi tam už nechce chodit!
15. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
ty jo andy ted jsem si to přečetla pořádně :grinning: to má dost ne?? moje nela nevím tak 5200???

jo a bráchy kluk- je mu 7let a má 39kg to je hroznej cvalda- :confounded:
15. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
tak my máme 64 a 5700g :slight_smile: já mám navíc desítku zatím to jde pomalinku dolů, tak to jde. :slight_smile: no,ale vojtíšek už má taky 67 cm to je akorát si myslím na tu váhu.
15. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
já s tím oblékáním jsem na tom stejně,taky si nemám co obléct,kdybych si teď nečdávno ěnco nekoupila tak sedím pořád doma.kalhoty nedopnu,trika se mi vyhrnou nahoru a jde vidět břuch,no hrůza.
Vojtík teďka řádí pod hrazdičkou.

No setkaly jsme se tam s kámoškjou se kterou jsme ležela na pokoji,a její Lukášek ketrý je o pár hodin mladší tak měl 7780kg,takže ten náš vedle něho vypadal jako novorozenec
:grinning:
šmouli co ty dáváš nelče za mlíčko,my jsme na té bebě,ale přemýšlím o změně,a jak často ti kaká?
15. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Jj Vojtík není tlustý,je tak akorát.nechci aby z něho bylo malé prasátko,mu stačí málo,to má po mě,teda jak jsem byla malá,teď žeru jako prasátko.
Já mám pořád 5kg navrch a ne a ne dolů :angry: :angry:
15. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
Tak jsme nakonec vyrazili ven a já su uchozená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
Tak já mám váhu zpátky. Ale to břicho. Bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pupek, jak díra do světa :zipper_mouth:
15. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
Tak jsme taky byly na prošce :wink: :slight_smile:
Co se týč oblečení tak já natáhnu jen jedny jediný dlouhý gatě(ještě stále těhotenský) :rolling_eyes: a od mami mam půjčený dvoje 3/4ťáky a ty už mi začínají bejt pro změnu velký :grinning: tak fakt nevim co budu tahat jestli nebudu chodit nahá :grinning: :grinning: ale naštěstí se váha trochu hnula a jde to pooooommmmmaaaaaaliiiiinkkkkuuuuu dolů :grinning:
Sun teda Filípka už je teda pořádnej kousek koukam :wink: :slight_smile: a jj přebalují 3x denně páč jsou pleny drahý :confused:
Šmouli no to taky není mockrát :grinning:
Andrejko teda pomalu 8 kilčo no to musí bejt macek :astonished: :grinning:
15. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
Kači, tak ať jim manžel řekne, ať používají látkový :wink: . Ale ne, na to budou moc hrdí, co :unamused:
15. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
no tak to teda nechápu, jak to dítě pak vypadá, když se přebaluje jednou ráno, pak v poledne a večer :confused:
Já zas přebaluju prý až moc, říká manža. Je to fakt, kolikrát si říkám, že ta plínka je úplně suchá a já ji už vyhazuju. Tak to neee. Ale pro jistotu přebaluju často, když je počurděná, tak ji prostě nedám zpátky ale rovnou vyhodím :dizzy_face:
15. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
Blani no oni právě na nás koukají jako na blázny a cvoky že používáme látkovky :wink: a kromě toho je ta jeho na to moc pohodlná :confounded:
Charlie taky si to nedovedu představit no to musí bejt masakr :confused:
15. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
Charlie to už je lepší přebalovat jako ty raděj víckrát naž toto :wink: :slight_smile:
15. zář 2009 v 16:13  • Odpověz
Charlie, a tak to má být :wink:

Kači, tak upřímně, mně to nějak náročnější nepřijde. Jako na cesty to je určitě pohodlnější, ale na doma. No, chudák dítě :frowning2:
15. zář 2009 v 16:13  • Odpověz
Blani přesně tak :wink: tohle já prostě nepochopím :frowning2:
15. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
Holky, ty plíny jsou o zvyku, takže at si každej myslí co chce a používá co chce.
No ale šetřit na plínkách? O božínku, kde to jsme? 3x denně? No to mě teda hlava nebere :confused: :confounded:
15. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
Jj Kači je to cvalík.Já teď zvažuji jestli nepřejít na jiné mlíčko,Vojtík kadí co druhý,třetí den,a já koza se na to doktorky zapomněla zeptat.Co s etýče přebalování,tak přebaluji vždy před papu,a taky když jdeme ven a já ho převlíkám a vidím že pročůraná tak ho taky přebalím.
15. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
Charlie, to jo, ale ať přebalují častěji, to museli vědět, kolik ty plínky stojí. Ale už dost, stejně budou přebalovat 3x denně, ať se o tom bavíme, jak chceme.
15. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
Charlie jj přesně jak píše Blanka :wink: každej ať používá co mu vyhovuje,ale oni jsou fakt praštěný :confounded: hlavně že maj kolem baráku plot za 100 000kč :angry: ale už fakt dost :wink:
Andrej tak to musel bejt fakt kontrast oni dva vedle sebe :wink: :grinning: :grinning:
Tak jdeme opět papáááát už se mi tu pišišvor připomíná :wink: :slight_smile:
15. zář 2009 v 16:38  • Odpověz
Andrejko, jak měl Vojtík tu vyrážku na pusince, už ji nemá? A má hezkou pusinku? Mareček ji má jako kdyby na ní měl černé uhříky :frowning2: .
15. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
Jo, a dneska mi volal manžel, že už budou prodávat ty pozemky - konečně po roce. Ale ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
Blani Vojtíšek už ty pupínky nemá,úplně hladkou tvářičku nemá,je taková trošku drsnější,ale jsem ráda že už jsou pryč,z jídla to určo nebylo,protože jím vše jako předtím.
Chtěli sjme jet do Globusu,ale mladý pán vytuhnul,takže ho nebudím,a čekáme jestli s eprobudí ještě v rozumnou hodinu nebo to encháme na jindy
já se teď cpu těstovinovým salátem s tuňákem :slight_smile:
15. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
holky tak u nas je to s oblecenim naprosto stejne sve rifle neoblkecu a taham tehu ale ty uz mi zase zacinaj padat nevim nevim ja mam porad hore 9 kilo ale jak jezdim na tom orbitreku kazdy den fakt jirka me hlida pac mame dohodu at na me dohlidne tak v brichu mi ubyly 4 cm a ve stehnech 3 cm za 14 dni coz jde ale vaha furt stejna :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
Evo, tak teoreticky nemusí na váhu nic jít dolu, můžeš mít víc svalů na nohách, zadku.
15. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
evi tak tebe bych potřebovala blíže,nebot já se na orbitrack nemůžu dokopat a jindra mě moc v tomto nehlídá.klepu tady jednou rukou,na druhé se mi tady rozvaluje vojtík
15. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
jj andrea ja mela vcera taky takovou tendenci nejit ale jirka hned sup sup jedeeeeeeeeem a uz jsem svihala a taky se dost hecujem s luckou poletuskou ta taky radi na orbitreku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nas danik je v lehatku vcera v nej byl celej den brni mu prdelka a mysli si ze jede v aute tak si jen tak hovi doufam ze neusna za chvili jdem koupa pocitam tak o pul osme to zacnu vse chystat
15. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
chtela jsem napsat andrej :wink:
15. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.